הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 701

החל מדצמבר 2013

ילידי ירח בבית 12 הם אנשים הנוצרים בתוכם געגוע , חיים בתחושה של חוסר שליטה והתפוררות גבולות. על שתי אחיות עם אותו גורל של ירח בבית 12 והבחירות שלהן המביאות אותן למפגש שברירי מחודש.

04/09/2016

14249106_1171152609573625_704530164_n
צילום: עמית יסעור

לני ומירה, כל כך דומות וכל כך שונות. שתיהן נולדו באותו הבית לאותם הורים ושתיהן נולדו באותו הבית האסטרולוגי. בירח בבית 12.
מהו אותו הירח המשפיע כך עליהן?

בית 12 הוא לא בית קל מאחר וקשה לייצר בו משהו שאפשר לגעת בו, יש בו הרבה חלומות, כיסופים והתפוררות של גבולות. זהו מקום ללא שליטה והוא המקום שקשה לנו לקבל ולהבין.
בית 12 תמיד מציע חיים מחוץ לנורמות החברתיות המקובלות לשני הכיוונים. יש בו את חסרי הבית מצד אחד, ואת המפורסמים שחייבים להתחבא מאחורי חומות גבוהות ומאבטחים מהצד השני. יש בו תחושה של חוסר שליטה משני הצדדים. (מתוך מעין מדזיני, אסטרולוגית)

מירה ולני, הם צדדים שונים לאותו המטבע. מירה עזבה את הבית בגיל צעיר ולני נשארה לבדה בבית במושב.
מירה (יובל שרף) עברה בנעוריה להתגורר בפנימייה ובבגרותה חיה עם סוחר סמים, עובדת כסלקטורית בכניסה למועדון שלו ובורחת מחייה באמצעות סמים ואלכוהול (אותם הוא מספק לה).
לעומתה, לני (יערה פלציד), אחותה הצעירה, ממשיכה להתגורר במושב עם אביה. וכשזה מקבל שבץ, היא מטפלת בו והולכת יום יום לבית החולים בו הוא מאושפז, מכינה לו אוכל, מאכילה אותו כף אחר כף. היא בונה לעצמה ריטואלים קבועים, הנותנים לה תחושה של שליטה על חייה (זוכרים שהזכרנו את תחושת חוסר השליטה והתפוררות הגבולות? ). גם לני לא ממש חייה את חייה. היא מתחפרת בביתה ומנתקת מגע עם העולם החיצון. הקשר שאותו היא מפתחת הוא עם נער בן 16.5 הגר מולה. היא נשארת ילדה, למרות שהיא זו הדואגת לאביה.
האחת מוצאת מפלט בסם והשנייה בריטואלים ושמירה על ילדותה.

יום אחד מירה מקבלת שיחת טלפון מאחותה, המבקשת ממנה לחזור הביתה בגלל מצבו הקשה של האב, אך, היא עדיין לא היתה מוכנה לזה וסירבה.
לאחר תגובתו של דורון, בן זוגה ובעל המועדון, להריונה היא הבינה שזה לא המקום בו היא רוצה להיות בחייה. היאיצאה מהמועדון בכעס רב, וכניידת משטרה עצרה אותה מחוצה לו, היא העבירה להם את כל המידע שביקשו על דורון. היא הבינה שהיא חצתה גבול נוסף בחייה ושאם היא לא תברח ותעזוב הכל היא מסכנת את עצמה שוב ולא בפעם הראשונה…
הצעתה של אחותה לחזור הביתה נראתה לה הפתרון המושלם להעלמות מחיי הלילה הסוערים בתל אביב.

14194336_1171152619573624_618372008_n
צילום: רן מנדלסון

המפגש בין האחיות, העלה זיכרונות קשים וכואבים מהעבר, הציף את הכעסים והכאב שליוו את השתיים עוד מילדותן.

האם האיחוד המשותף ייתן להן כוח? יציל אותן מגורלן בירח בבית 12?

צפייה מהנה!

XOXO
אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה