הבלוג של Noa Gavish

סיפורי קפה

הכל בגלל קפה : ) סיפורים שהתמקמו בראשי עוד בזמן שבישלתי ואפיתי, או בזמן שהכנתי קפה והגשתי ממעשי ידי ללקוחות. גם בעודי יושבת בבתי הקפה השונים, בוהה סביבי כשרק מהתחושות נתפר ונרקם לו עוד סיפור . מקווה שתאהבו ותצטרפו... +עוד

הכל בגלל קפה : ) סיפורים שהתמקמו בראשי עוד בזמן שבישלתי ואפיתי, או בזמן שהכנתי קפה והגשתי ממעשי ידי ללקוחות. גם בעודי יושבת בבתי הקפה השונים, בוהה סביבי כשרק מהתחושות נתפר ונרקם לו עוד סיפור . מקווה שתאהבו ותצטרפו לאוהבי לקפה וסיפוריו.

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מינואר 2015

שקועה ברצון להחלים מבפנים, בהבנה שאת החיים צריך לחיות יום יום ובתשוקה גדולה, ראיתי רק את האודם על השפתיים המחייכות שלי, רק את העיניים הנוצצות משמחה על ההזדמנות הנוספת שניתנה לי

13/05/2018

נעה גביש. צילום: אורית בר אור

לקטלוג בגדי הים של “יופי אמיתי”, לחצו כאן

“תסתכלי במראה, תראי כמה יפה את וסקסית עם הקרחת הזו ועם הצלקת המעניינת על השד שלך”. הוא חייך ונשק בתשוקה לקרחת שלי, מיד כשסיים לגלח את המעט שיער שנותר על ראשי. ”תסתכלי על עצמך, אמא, את כל-כך יפה ככה,” היא שמה את המצלמה שתיעדה את הסיטואציה לסרט שלה על הכסא, סובבה אותי אל מול המראה, חיבקה אותי מאחור והניחה על גבי את ראשה שאראה בראי רק אותי.

הוא חייך ונשק בתשוקה לקרחת שלי

הוא חייך ונשק בתשוקה לקרחת שלי

באותם רגעים, כמה ימים אחרי הטיפול השני, הדמעות שזלגו ממני היו הכאב והצער על מה שחשבתי שדרכו אאבד את הנשיות שלי, את האישה שאני. הן גם היו דמעות פרידה.  ולא רק פרידה מהשיער שהיה סממן נשי שעוזב אותי לתקופת מה, זו הייתה פרידה מאותו חלק בשד שלי שנלקח ממני, זו הייתה פרידה מהסימנים החיצוניים של הנשיות שלי, אבל זה גם היה תחילת המסע הנשי הפנימי שלי.

הצורך להביט בעצמי, עם שד מצולק ופטמה עקומה, קירחת, ללא גבות וריסים, גרם לי לחפש את נעה הסקסית, המינית, הנשית והתשוקתית מבפנים.

בלי לשים לב התכנסתי לי פנימה וסובבתי את כפתור האש שבי הכי גבוה שאפשר, וזו הבעירה בי חיים, המריצה את זרימת הדם גם כשהכדוריות צנחו.

הגוף קיבל את הכימו כאילו היתה קפה חזק במיוחד, חייך אליו, הוביל אותו למקומות הרצויים, והלאה החוצה. הכל התעורר אצלי לחיים. את אימוני הכושר הכפלתי. הם עזרו לנפש להמריא ולגוף לעוף, ולי להרגיש יפה ובריאה.

את אימוני הכושר הכפלתי. הם עזרו לנפש להמריא ולגוף לעוף

את אימוני הכושר הכפלתי. הם עזרו לנפש להמריא ולגוף לעוף

החשק המיני שלי פרח ולא אפשר לשום רירית להתייבש. בנקודה הזו למדתי כמה התשוקה המינית שלי, הליבידו, שייך לתאוות החיים לרצון לחיות. המיניות שלא נרדמה בי הבהירה לי כמה התשדורת הפנימית שיוצאת ממני היא זו שגורמת לי להראות ולהיות נחשקת, סקסית ומושכת.

הלכתי קירחת, בראש גלוי ולא מכוסה רוב הזמן (חוץ מההגנה מפני השמש כמובן), לא מהמקום של התרסה אלא כיוון שכך היה לי נעים ונוח, כך הרגשתי יפה ונשית. המחשבה על הפאה הייתה יותר קשה מללכת קירחת. הרעיון של לשים עלי משהו שהוא לא אני רק כדי שלאחרים אולי יהיה יותר נעים להסתכל עלי, או כדי למנוע שאלות ומבטים, היה עבורי בלתי נסבל. היה ברור לי שאני יכולה להתמודד עם מבטים ושאלות בעיקר כי הרגשתי מאד נוח ונשית למרות שהייתי ללא שיער.

ובאמת במשך כל התקופה הזו, למעט ילדים קטנים שהתלהבו מהקרחת שלי, אף אחד לא עצר אותי ברחוב, או שאל אותי שאלות. התלבשתי צבעוני, כמו שתמיד אהבתי, אבל הפעם לא ראיתי אף אחד ממטר, הקשבתי רק לקולות שלי. התלבשתי כדי שיהיה לי שמח ויפה בעיניים והלב וכך הרגשתי מרבית הזמן, בין הטיפולים. הוכחתי לעצמי שכשאני יפה מבפנים, אוהבת את עצמי ומאמינה בנשיות שלי, אני מקרינה את זה החוצה.

הייתי בתוך חווית ההחלמה, שקועה ברצון להחלים מבפנים, עסוקה בהבנה שאת החיים צריך לחיות יום יום ובתשוקה גדולה, שראיתי רק את האודם ששמתי על השפתיים המחייכות שלי יום יום, גם כשהן כאבו והיו מעט עצובות, ראיתי רק את העיניים שנצנצו מהשמחה על ההזדמנות הנוספת שניתנה לי.

לכתוב זה סוג של עמידה מול מצלמה ואני כתבתי וכותבת את עצמי הכי חשופה וערומה שיש. חייתי ונאבקתי. גיליתי שלחיות את האמת האישית שלי כשהיא בוערת בקרבי, זה הכי בריא שיש.

כתבתי וכותבת את עצמי הכי חשופה וערומה שיש.

כתבתי וכותבת את עצמי הכי חשופה וערומה שיש.

הצטלמתי המון

אני, שכל חיי צילמתי ובקושי נוכחתי בתמונות, אפשרתי לבת שלי לעקוב אחרי עם מצלמה – וידיאו וסטילס, נתתי לאחרים לצלם אותי בסמארטפון שלי, והתחלתי לעשות סלפיז. המצלמה הראתה לי שאני יכולה לחייך ולבכות לצחוק ולצעוק, לחשוב ולקטר ובעיקר, להוציא את כל מי שאני באמת, הכי אמת שיש.

לכן הרעיון של צילומי הקטלוג מאד קוסם לי. אני לא בעלת מידות של דוגמנית, אבל אני מאד שלמה עם מי שאני, כאישה יפה בפני עצמי קודם כל. לכן ההזדמנות להצטלם בבגד ים מבחינתי היא אמירה. אמירה לכל הנשים בעולם, אלו שהתמודדו עם סרטן השד ובכלל, אלה שמתמודדות כעת, וגם הנשים שלעולם לא תהיינה שם. כשאני שלמה מבפנים אני יפה גם מבחוץ.

המצלמה הראתה לי שאני יכולה לחייך ולבכות לצחוק ולצעוק,

המצלמה הראתה לי שאני יכולה לחייך ולבכות לצחוק ולצעוק,

בעקבות הדרך בה התמודדתי עם הסרטן ובעקבות הלמידה הענקית שלי על עצמי ועל כיצד לתשוקה ולמיניות יש השפעה מרפאה ממש, בזמן מחלה, משבר ושינוי, פתחתי קבוצה בפייסבוק ששמה –תשוקות מרפאות  והתחלתי להעביר למתמודדות וגם לנשים בגיל המעבר ולא.נשים בכלל סדנה באותו השם, על תשוקה ומיניות בזמן משבר, מחלה או שינוי.

לקטלוג בגדי הים של “יופי אמיתי”, לחצו כאן

עוד מהבלוג של Noa Gavish

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...