הבלוג של קוד-יה

code-ya

קוד-יה היא שיטת אבחון וריפוי . שיטת קוד-יה מתייחסת לגוף האדם כאל מערכת "מוזיקלית" בעלת תדרים ורטטים המייצרים אנרגיות במערכת האנרגטית וחום בגוף הפיזי. בעזרת השיטה ניתן לבדוק את תנועת החום בגוף והשפעותיו על כל תחומי... +עוד

קוד-יה היא שיטת אבחון וריפוי . שיטת קוד-יה מתייחסת לגוף האדם כאל מערכת "מוזיקלית" בעלת תדרים ורטטים המייצרים אנרגיות במערכת האנרגטית וחום בגוף הפיזי. בעזרת השיטה ניתן לבדוק את תנועת החום בגוף והשפעותיו על כל תחומי החיים, החל בבריאות שלנו ועד למימוש עצמי וייעוד הנשמה. שיטת קוד-יה פותחה על ידי לאור נהלל, המנהלת את מרכז קוד-יה מזה 30 שנה, מאבחנת, מטפלת ומלמדת את השיטה ועוסקת במחקרים לפיתוחה.

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מינואר 2014

שיטת קוד-יה עוסקת באבחון וריפוי דרך השם שלנו, האנרגיה המופעלת בגופינו ע”י צליל/ הברה / אות. אור וצליל קשורים מרגע הבריאה ומייצרים תבניות צורה = מציאות . גופינו הוא כלי מוזיקלי, ככל כלי מוזיקלי אחר, בעל תיבת תהודה (ריאות) ומיתרים (מיתרי הקול) וגוף, הרוטט בתדרים שונים, כל תדר מקושר לצ’קרה – מרכז אנרגטי הממוקם מעל בלוטה עצבית או הורמונלית. ניגון התדר הספציפי , או האות / הברה השייכת לכל צ’קרה מרטיט ומפעיל אותה. למוזיקה יש השפעה עצומה עלינו, לא רק מבחינה רגשית ומנטלית, אלא גם פיזית, יש לה יכולת לרפא ולאזן.

14/01/2014

כאשר יש חוסר איזון בתחום ספציפי בחיינו, כמו למשל : הקריירה, הזוגיות או הבריאות שלנו, מקור הבעיה עמוק יותר מכפי שאנו חושבים, הבעיה לא נובעת בראשיתה מאיבר פגום, או מחוסר רצון להיות בזוגיות, או מבחירה להיכשל בקריירה. הבעיה נובעת במקורה מארגז הכלים העומדים לרשותנו בחיים האלה. ..

הבחירה שלנו נתונה בעיקרה ב- איך להתמודד עם ארגז הכלים שקיבלנו, בתחושת כישלון מתמדת, רגשות של כעס ומרירות המובילות לבעיות של גוף ונפש או התעקשות על הצלחה, קבלה, אמונה ושמחת חיים , אבל לא בבחירת ארגז הכלים עצמו. .

אז השאלה היא : מה קובע איזה ארגז כלים נקבל ? :

ארגז הכלים שלנו נקבע על פי רמות האנרגיה המזינות את גופינו.

מאין מגיעה האנרגיה הזו ? :

אור וצליל קשורים מרגע הבריאה ומייצרים תבניות צורה = מציאות .
למוזיקה יש השפעה עצומה עלינו, לא רק מבחינה רגשית ומנטלית, אלא גם פיזית, יש לה יכולת לרפא ולאזן. מוזיקה היא רפואה.

גופינו הוא כלי מוזיקלי, ככל כלי מוזיקלי אחר, בעל תיבת תהודה (ריאות) ומיתרים (מיתרי הקול) וגוף, הרוטט בתדרים שונים, כל תדר מקושר לצ’קרה – מרכז אנרגטי הממוקם מעל בלוטה עצבית או הורמונלית.
ניגון התדר הספציפי , או האות / הברה השייכת לכל צ’קרה מרטיט ומפעיל אותה. בדיוק כמו בטכנולוגיה של בריאת העולם במילה כגון : “ויהי אור”

“ויהי אור”,: סרטון על ההתפתחות האנושית, מרגע בריאת העולם ועד היום.

השפה שאנו משתמשים בה ואף השם שלנו, הם תבניות מוזיקליות היוצרות מציאות.  השם שלנו הוא המילה אותה אני “מנגנים” ושומעים הכי הרבה.

המערכות שלנו: האנרגטית (הצ’קרות וההילה) והפיזיולוגית (אברי הגוף), מתוכנתות להגיב לרצף הצלילים הזה, המשפיע עלינו בכל רמות האישיות שלנו.

צלילי השם שלנו מייצרים אנרגיה, (אנרגיה = חום). במרכזים האנרגטיים שלנו, הצ’קרות, השם שלנו קובע אם תהיה אנרגיה פעילה באותה צ’קרה והיא תפעל כהלכה או תהיה בחוסר איזון (עודף או חוסר אנרגיה) .


מצגת הסבר על הגוף המוזיקלי והמקורות לשיטת קוד-יה

שיטת קוד-יה עוסקת באבחון וריפוי דרך השם שלנו, האנרגיה המופעלת בגופינו ע”י צליל/ הברה / אות.

את שיטת קוד-יה פיתחה לאור נהלל, המנהלת את מרכז קוד-יה ועוסקת במחקרים מעל 30 שנה.

לאור מאבחנת, מטפלת ומלמדת את שיטת קוד-יה.

יש אפשרות לאבחן במדויק את מקור הבעיה

מה אפשר לקבל בעזרת שיטת קוד-יה :

אבחון אישי : לקבלת אינפורמציה מדויקת , הנוגעת בכל תחומי החיים מזמן הלידה בכל רגע נתון, בכל רמות מבנה האישיות של האדם: פיזית, רגשית, מנטאלית, תפקודית ורוחנית..הסבר על המערך האנרגטי שלך והשלכותיו על חייך .

ריפוי מעמיק- אבחון מצב הבריאות: גוף ונפש, דיאגנוזה מדויקת של מצב נתון וטיפול המתאים ביותר לבעיה.

ייעוץ אישי: בכל תחום בחיים: בריאות, זוגיות, קריירה והתפתחות אישית, ייעוד הנשמה ועוד…

ייעוץ זוגי ומערכות יחסים : בדיקת התאמה מול אדם נוסף (אחד או יותר), אופי החיבור ומטרתו מרמת רצון הנשמה והקרמה ועד לתפקוד משותף ברמת היום יום ופוטנציאל מימוש בתחומים שונים: זוגי, עסקי או אחר.

ייעוץ עסקי ומקצועי : הכוונה לתחומי קריירה המתאימים למאובחן ואינפורמציה לגבי פוטנציאל הצלחה . בדיקת מצב כלכלי/עסקי, מענה לבדיקת התקשרות עסקית, חברית או זוגית . שם לעסק מצליח.

שינוי שם : לאדם שיש לו בעיה ספציפית, מתחושת תקיעות אישית בקריירה או זוגיות ועד לצורך להבריא ממחלה.

שמות לתינוקות - תינוקך זקוק לשם טוב לתינוק, כדי שתוכלי לאפשר לו חיים בריאים ומאוזנים. השם קובע את מערך חייו העתידיים וחשוב לאין ערוך. שם מאוזן והרמוני,  הוא המתנה הטובה ביותר שתוכלי להעניק לתינוקך.

בעזרת טכנולוגיה חדשנית, ניתן ממש לראות את תנועת החום בגוף והשפעתו על איברי הגוף וההילה שלנו

להגרלת מתנה ייחודית ! תמונת הילה אישית : הקסם של קוד-יה, ללחוץ כאן

תמונת הילה ואזורי רגישות לדוגמא :

לרכישת תמונת הילה אישית בטכנולוגיה של שיטת קוד-יה – ללחוץ כאן

בריאות ושמחה

מרכז קוד-יה : [email protected], 0506333211

עוד מהבלוג של קוד-יה

תצוגה מקדימה

עד כמה משפיעים על חיינו 'מרכזי האנרגיה' שלנו?

אנו חיים לשמחתי בעידן בו במקביל לטכנולוגיה המתקדמת, המודעות לטבע ובריאות מתרחבת ויש הרבה מאד מידע נגיש ולא מעט הסברים, תיאוריות ומיתוסים על אנרגיות וצ'קרות, המאמר מתייחס לצ'קרות בהיבטים שונים, מאגד תפיסות ומאחד בין...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה