הבלוג של cleantheoffice

cleantheoffice

עדכונים:

פוסטים: 10

החל מנובמבר 2015

אם בעבר ניקיונות בוצעו על ידי עקרות בית או עוזרות, כיום נפוץ יותר להשתמש בשירותי ניקיון, הן בבתים פרטיים והן בבתי עסק. שירותי ניקיון לרוב ניתנים באופן מסודר, לעיתים על ידי חברה המנהלת שירותי הניקיון.

שירות ניקיון יכול לבוא לעזר למשרדים גדולים כקטנים, כאשר לרוב, מדובר בשירותים המגיעים בשעות אחר הצהריים, לאחר שמרבית עובדי החברה הולכים לביתם. שירותי הניקיון ידאגו לנקות המטבחון או הקפיטריה, חדרי השירותים, העמדות, המשרדים, הרצפה וכן השטיחים.

במידה ומדובר בחברה מעט גדולה יותר, לרוב יהיו בה שירותי ניקיון לאורך כל היום, כאשר המשמרות יתחלפו בדרך כלל בשעות אחר הצהריים, שכן משרדים אלו פתוחים בדרך כלל עד לשעות הערב המאוחרות, ועובדים רבים נותרים בה עד מאוחר, כמו למשל בחברות ההייטק השונות.

בנוסף, שירותי ניקיון מגיעים גם לבתים הפרטיים. בין אם מדובר בשירות קבוע על ידי עובד קבוע המגיע לבית פרטי על בסיס שבועי או אחת לשבועיים בימים מסויימים שנקבעו מראש, ובין אם מדובר בשירות חד פעמי, עקב מעבר דירה, שיפוץ או אף חג הפסח.

שירותי הניקיון מתחלקים למספר תחומים, כאשר הלקוח בוחר השירותים המתאימים לו: אם מדובר על ניקיון שבועי, וודאי יבקש שטיפת הבית, ניקוי חדרי האמבטיות והשירותים וכן הורדת האבק. במידה ומדובר בניקיון חד פעמי, ייתכן ויבקש להוסיף שירותים כמו שאיבת וניקוי יסודי של השטיחים, הורדת כתמים ישנים שלא מצליח להסירם באמצעות החומרים הביתיים שלו, פוליש לרצפות וכן ניקיון, סידור וארגון הארונות.

עלויות שירותי הניקיון הם לרוב בהתאם לסוג השירות שניתן: אם מדובר במשרד, כנראה שהתשלום יחול באופן חודשי. במידה ומדובר בבית פרטי, ייתכן ויחול התשלום באופן שבועי, אם מדובר במתן שירות קבוע, או ישר לאחר סיום הניקיון במידה ומדובר בפעולה חד פעמית.

כמו כן, ישפיע על התשלום סוג השירותים שיבקש הלקוח. במידה ומדובר בשטיפה בסיסית ורגילה של הבית, התשלום יעמוד על סכום מסויים כאשר אם יבחר הלקוח להוסיף שירותים נוספים כמו למשל פוליש או סידור ארונות שדורש יותר אנשי צוות,  התשלום יהיה שונה

עוד מהבלוג של cleantheoffice

תצוגה מקדימה

הקשר בין נקיון משרדים לבין הצלחה של עסקים

חברים ! נמצא קשר ישיר ומוכח בין ניקיון משרדים לבין עסקים שמצליחים ואני יסביר : ניקיון משרדים קטנים כגדולים חשוב לכל עסק, הניראות של עסק כנקי עוזרת...

תגובות

פורסם לפני 5 years

חברת ניקיון – שניקיון הופך לאמצעי שיווקי

חברת ניקיון – שניקיון הופך לאמצעי שיווקי חישבו רגע על הלקוח שלכם, הוא מגיע למוסך שלכם והכל מלוכלך, 2 מחשבות יעלו לו באותו רגע, האחת מחשבה על כך שהמוסך עובד נון סטופ ואין אפילו זמן לנקות והמחשבה השנייה היא שסדר וניקיון זה...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 3 years

הרגע הזה שבו אתה מבין שעדיף לעבוד מול חברת ניקיון ...

הרגע הזה שבו אתה מבין שעדיף לעבוד מול חברת ניקיון ... זה לקח כמה שנים אבל החברה שלך שהתחילה ממרתף הבית שלך גדלה, עברתם כבר פעמיים למיקום...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה