הבלוג של cleantheoffice

cleantheoffice

עדכונים:

פוסטים: 10

החל מנובמבר 2015

לבחור חברת ניקיון מתוך אלפי חברות ניקיון

בחירה של חברת ניקיון מתוך חיפוש של חברות ניקיון איננה משימה קלה, יש היום המון חברות ניקיון , חלקן חדשות בתחום, חלקן ותיקות , לפניכם מדריך חברות ניקיון וטיפים לבחירת חברת ניקיון שתתאים בול לצרכי המשרד שלך:

  1. הוותק של חברות ניקיון רבות חשוב מאוד, חברת ניקיון חדשה שקיימת רק תקופה קצרה לא תוכל לתת מענה מקצועי כמו חברת ניקיון ותיקה שכבר נותנת שירותי ניקיון לחברות, משרדי ממשלה, עסקים גדולים ועסקים קטנים לא משתווה ביכולותיה אל מול חברות ניקיון שנותנות שירות לבתים פרטיים או מספר מצומצם מאוד של עסקים קטנים.
  2. ניסיון – התחרות הרבה הקיימת בישראל מראה כמות גדולה של חברות ניקיון, חלק מתמקדות במתן שירותי ניקיון רק לבתים, חלק מאותן חברות ניקיון נותנות שירות רק לעסקים קטנים וחלק נותן שירותי ניקיון רק למשרדי ממשלה ויש גם חלק שנותן שירותי ניקיון לכל מי שרק פונה אליו.
  3. כמות עובדי הניקיון שמעסיקה החברה – עוד אינדיקציה לא רעה בכלל כדי לדעת מהי פריסת החברה, כלל שכמות העובדים בחברה גדול יותר כך גדל הסיכוי שהחברה דואגת לכך שיהיה עובד ניקיון קבוע בכל אחד מהמקומות שמקבלים שירות.
  4. חברות ניקיון איכותיות וטובות לפעמים אפילו לא מפרסמות את עצמן, אלו מצליחות להגיע ללקוחות חדשים מתוך הצלחה ושם טוב – ממש כמו ששמועה עוברת כך גם מתפשטת הצלחה של חברת ניקיון טובה – הפרסומת הכי טובה כנראה היא שם טוב והמלצות !
  5. חברות ניקיון איכותיות ידעו למצוא זמן מתאים כדי לדעת מה בדיוק דרישת הלקוח מבחינת שירות הניקיון שיתבצע עבורו כך יותאמו הציפיות לשביעות רצון הלקוח
  6. הסכמים טובים מול חברות ניקיון איכותיות יכילו את הפרטים הכי קטנים – הסכם מפורט יבטיח שביעות רצון לאורך זמן.

אין ספק שבישראל יש חברות ניקיון רבות ולכן חשוב להתייחס לכל פרט בבחירת חברת הניקיון – זהו שירות שלרוב ימשיך איתך שנים רבות אם תבחר חברת ניקיון טובה !!

חברות ניקיון

חברות ניקיון

עוד מהבלוג של cleantheoffice

תצוגה מקדימה

הקשר בין נקיון משרדים לבין הצלחה של עסקים

חברים ! נמצא קשר ישיר ומוכח בין ניקיון משרדים לבין עסקים שמצליחים ואני יסביר : ניקיון משרדים קטנים כגדולים חשוב לכל עסק, הניראות של עסק כנקי עוזרת...

תגובות

פורסם לפני 3 years

שירותי ניקיון לעסק - המצאה של סדר וניקיון

אם בעבר ניקיונות בוצעו על ידי עקרות בית או עוזרות, כיום נפוץ יותר להשתמש בשירותי ניקיון, הן בבתים פרטיים והן בבתי עסק. שירותי ניקיון לרוב ניתנים באופן מסודר, לעיתים על ידי חברה המנהלת שירותי הניקיון. שירות ניקיון יכול...

תצוגה מקדימה

חברת ניקיון או עובד ניקיון ?

משרדים גדולים עם מאות או אפילו עשרות עובדים צריכים להיות נקיים- זו כבר עובדה, במשרדים גדולים זה לא תמיד פשוט לשמור על סדר וניקיון בייחוד כאשר בשעות היום לא ממש חושבים על סדר, על ניקיון או אפילו על פינוי של פחים, זהו כמובן...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה