עדכונים:

פוסטים: 6

החל מיוני 2016

השימוש במכונות שטיפה הופך פופולארי ונפוץ יותר ויותר וניתן לראות שימוש רב במכונות השטיפה בבתים, בתעשייה ואפילו בעסקים רבים בישראל ובעולם. עולם שטיפת הרכב לדוגמא התקדם כבר מזה שנים רבות למכונות שטיפה בלחץ מים המאפשרות ניקיון מושלם של הרכב, עסקים רבים בישראל גם כן התקדמו למכונות שטיפה המאפשרות ניקיון משטחים בתוך דקות.

הכן את העסק לקבלת לקוחות
עסקים רבים מבצעים ניקיון כולל של העסק עם סיום יום העבודה ואף לעיתים באמצע היום וזאת על מנת לקבל את פני הלקוחות בצורה נוחה ונעימה יותר, לאפשר עבודה נקיה ונוחה יותר ואף לשמור על רמת התברואה במקום. מכונות שטיפה בלחץ מים מאפשרות לכל עסק לבצע פעולות ניקיון רבות לרבות שטיפת משטחים, רכבים, אלמנטים גדולים, מכשור ועוד. בכך, ניתן לנקות את מקום העבודה בתוך דקות ולהכינו ליום העבודה הבא.

לשטוף את הבית בדקות
מכונות שטיפה בלחץ מים מאפשרות לכל אדם, גם בביתו, לשטוף ולנקות בפשטות וביעילות מירבית. מכונות שטיפה בלחץ מים משלבות בין לחץ מים אשר נקבע על ידי המשתמש לבין חומרי ניקוי מתקדמים אשר יחד יוצרים את פעולת הניקוי המושלמת לניקוי והברקה של כל אלמנט החל מרצפת חדרי הבית ועד לשטיפה חיצונית של הבית לרבות חלונות, מרפסות ועוד. כמו כן בתים רבים בישראל עושים שימוש במכונות שטיפה גם לניקוי רכבים ביעילות וביסודיות.

לחץ מים משתנה
לחץ המים הינו גורם מכריע ברמת הניקיון שכן הוא תורם רבות להסרת כתמים ולכלוכים קשים במיוחד. מכונות שטיפה בלחץ מים מאפשרות ויסות של לחץ המים בהתאם למשטח והאלמנט אותו אנו מעוניינים לנקות. בניקיון רכבים לדוגמא נשתמש בלחץ מים נמוך יותר בכדי למנוע פגיעה בצבע ומרכב הרכב, מנגד, בשטיפת רצפות לדוגמא נשאף ללחץ הגבוה ביותר על מנת שנוכל להסיר כל כתם ולכלוך באופן יעיל ופשוט.

מכונות השטיפה בכלל ומכונות שטיפה בלחץ מים בפרט מאפשרות לנו ניקיון יסודי במיוחד של כל אלמנט. עסקים רבים בישראל בוחרים במכונות השטיפה לניקיון העסק ובכך חוסכים זמן עבודה יקר כמו גם בתים רבים אשר נהנים מניקיון פשוט וקל של הבית באמצעות מכונות שטיפה בלחץ מים.

עוד מהבלוג של cleanmachines

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years

יצרני מכונות שטיפה

פרמטר נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא היצרן. כדי ליהנות ממענה מתאים, ממתקן איכותי שיחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב לבדוק מי מייצר אותו. כדאי לבחור ...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

מתקני שטיפת רצפות בלחץ מים

ניקוי עסק, במיוחד כשמדובר בעסק גדול, הוא משימה מאתגרת מאד ולא פשוטה. היא מצריכה שימוש בציוד מתאים, בכוח אדם רב וגם בחומרי ניקוי, שפעמים רבות עולים לא מעט כסף. בזכות הפיתוחים הרבים בתחום, אפשר לבצע זאת בקלות רבה יותר, לחסוך...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה