עדכונים:

פוסטים: 6

החל מיוני 2016

בבית ובמשרד נפוץ מאוד השימוש בשטיח. השטיחים מוסיפים מימד נוסף לבית, מימד של חום, רוך, נעימות. במשרד השטיח מוסיף לאווירה ולעיצוב המקום, ותורם לתחושה חמה יותר בניגוד למשרד קר. אנשים רבים מזמינים לביתם שטיחים בעיקר לקראת חודשי החורף על מנת שהבית יהיה חם יותר.

יחד עם הרוך והחום, השטיחים מתפקדים גם כסופגים של ליכלוך יומיומי הנמצא בבית ובמשרד כל הזמן. על כן, השטיחים הם יעד פוטנציאלי לצבירת אבק, בוץ, כתמים, פירורים ואפילו טחב. כל אלו יחד, הופכים למרבץ מצויין להצטברות חיידקים מסוכנים ואף יצורים מזיקים כגון קרדית האבק, אשר אנשים רבים אלרגים אליה!

על כן, תחזוקה וניקוי של השטיחים הם לא רק מומלצים, אלא הכרחיים לשם שמירה על בריאות דיירי המשרד או הבית. במקומות רבים נוהגים לשאוב את השטיחים בעזרת שואב אבק ביתי כאחת לשבוע וחושבים שבעקבות פעולה זו הם אינם זקוקים למכונת ניקוי שטיחים מקצועית וייעודית לנושא. שאיבת אבק היא אומנם דרך טובה לשמירה על ניקיון השטיחים, אך היא אינה מספיקה. שאיבת אבק מנקה אך ורק את השיכבה העליונה והקלה של האבק והליכלוך המצטבר, ואינה מספקת ניקיון יסודי.

הדרך היחידה לניקיון יסודי של השטיחים, למניעת צבירת ליכלוך רב, חיידקים ומזיקים, ובמקביל שמירה על צבעו ובוהקו של השטיח, הוא שימוש במכונת ניקוי שטיחים. ניקוי בעזרת מכונת ניקוי שטיחים מחייה את השטיח, מחזיר לו את הברק וגורם לו להיראות כמו חדש. ניקוי באמצעות מכונת ניקוי שטיחים מבטיח חיים ארוכים לשטיח, וכמובן יעניק טיפול לכתמים ובעיות של הצטברות בקטריות וריח רע.

ישנן מספר שיטות לניקוי שטיחים בעזרת מכונת ניקוי שטיחים. האחת היא ניקוי יבש, אך שיטה זו מתאימה בעיקר לשטיחים דקים מאוד והיא לא תתאים לרוב סוגי השטיחים. השיטה השנייה הפופולרית והטובה ביותק לניקוי באמצעות מכונת ניקוי שטיחים, היא ניקוי בשיטת הזרקה ויניקה. זוהי שיטת ניקוי שנקראת גם ניקוי רטוב באמצעות מכונת ניקוי שטיחים.

בחברות ניקוי שטיחים מקצועיות מתיזים בלחץ את חומר הניקוי על גביי השטיח, כאשר החומר מתחיל מייד בתהליך של פירוק ביוכימי של הלכלוך והכתמים השונים שהצטברו במשך הזמן על השטיח. לאחר מכן מתבצעת שאיבה ששואבת אליה את כל הלכלוך, אבק, בקטריות, חיידקים ופירורים שהצטברו ופורקו על ידי חומר הניקוי.

עוד מהבלוג של cleanmachines

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years

יצרני מכונות שטיפה

פרמטר נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא היצרן. כדי ליהנות ממענה מתאים, ממתקן איכותי שיחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב לבדוק מי מייצר אותו. כדאי לבחור ...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מתקני שטיפת רצפות בלחץ מים

ניקוי עסק, במיוחד כשמדובר בעסק גדול, הוא משימה מאתגרת מאד ולא פשוטה. היא מצריכה שימוש בציוד מתאים, בכוח אדם רב וגם בחומרי ניקוי, שפעמים רבות עולים לא מעט כסף. בזכות הפיתוחים הרבים בתחום, אפשר לבצע זאת בקלות רבה יותר, לחסוך...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה