הבלוג של גלית לוי

חברת ניקיון

בלוג מידע על טיפים יעילים לשיטות ניקיון

עדכונים:

פוסטים: 29

החל ממאי 2014

פוליש הוא תהליך המתבצע באמצעות מכונות מיוחדות המלטשות את הרצפה עם חומרים ייחודיים המעניקים לרצפה ברק וזוהר למשך זמן רב. כאשר מזמינים חברת העוסקת  בתחום חשוב לוודא כי רכשה ניסיון וידע מקצועי. פוליש בלתי מקצועי עלול לגרום לנזקים בלתי הפיכים, לפגוע בריצוף יקר ולגרום לעוגמת נפש ואכזבה רבה.

 פוליש – איך לבחור את החברה הטובה מכולן?

לפי המלצות. שאלו חברים וידידים או כל מי שעוסק בתחום האם הם מכירים חברה המבצעת פוליש מקצועי אם לא תצליחו לקבל המלצות מחברים, תוכלו להיעזר ברשת האינטרנט. אם אתם, למשל, גרים ברמת גן, הקישו במנועי החיפוש: “פוליש ברמת גן” ותקבלו מידע עדכני ואמין על החברות מובילות באזור שלכם.

  לפי הניסיון. השוק פרוץ, כל יום קמות ונופלות חברות רבות המציעות שירותי פוליש. רק חברה שצברה ניסיון רב שנים היא חברה אמינה שהצליחה לשרוד הודות לשמה הטוב ולאיכות העבודה שהיא מבצעת.

 לפי המחיר. ערכו סקר שווקים והשוו בין המחירים השונים, אך זכרו מחירים נמוכים מדי עלולים לאותת על חברה חסרת ניסיון ועל שימוש בחומרי גלם זולים.

לפי החומרים. חשוב לבדוק באילו חומרים עושה החברה שימוש, האם הם איכותיים? כדאי לדעת כי עבודה מקצועית וחומרי גלם איכותיים הם המפתח להצלחה. שימוש בחומרים זולים עלול להזיק ולגרום לנזקים בלתי הפיכים.

חשוב לוודא האם החברה עומדת בלח הזמנים והאם היא מעניקה אחריות לעבודה שלה. העמידה בלוח הזמנים חשובה, לאף אחד לא יהיה נעים לקום בבוקר ולגלות כי צוות הניקיון לא הגיע היום לעבודה. חברת ניקיון ופוליש שלא עומדת בלוח הזמנים היא אינה חברה אמינה.

חשוב לבחור בחברה בעלת פוליסת ביטוח. הפוליסה צריכה לכסות את הנזקים שעלולים להיגרם למרצפות תוך כדי העבודה ואת הפגיעות והפציעות העלולות לקרות לעובדים. אם פוליסת הביטוח לא תכסה את העובדים, האחריות עלולה ליפול עליכם.

עוד מהבלוג של גלית לוי

ליטוש מרצפות ישנות פתרון יעיל ומשתלם !

תמיד שנפגשים עם רצפה ישנה בבית או בכל מקום נזכרים בתקופות של העבר כאילו כמו פעם, חח לא כחה ? כי המרצפות ישנות והם ממש מזכירות לנו תקופות עבר, ולכן מעבר לכך שהם ישנות הם גם מאוד מומלצות כי הם חזקות חמות וניתנות לכמה סוגי...

ניקוי דירות חדשות

כאשר אתם מציעים דירה למכירה או להשכרה, המתעניינים בוחנים את הדירה בשבע עיניים ומנסים לדמיין כיצד יראו החיים שלהם בתוך הדירה. דירה שרק סיימה שיפוץ אך מלאה לכלוך ואבק תקשה על המתעניינים לראות את עצמם בדירה, כי הם יחשבו על...

Cleaning Israel חברת ניקיון מקצועית בישראל

יש חברות ויש חברות אבל Cleaning Israel היא החברת ניקיון של ישראל מובילה בשירות באיכות ותוצאות מושלמות של עבודות ניקיון איכותיות לאחרי שיפוץ של בתים פרטיים או לפני כניסה של דירות חדשות ולמה אנו חברת הברקה ממליצים כאן בבלוג שלנו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה