הבלוג של יעל טייץ

מתבגרת מחדש

אמא לחמישה ילדים ,נשואה בהרבה אושר ואהבה ,בעלת עסק לטקסטיל יחודי chic&comfy, רוכשת אהבה גדולה מאוד לבישול ואפיה , אוהבת ספורט במינונים נמוכים,פעילה בהתנדבות בעמותת מעגל נשים 911 הרצליה-כ.שמריהו.מכורה לדיגיטל.

עדכונים:

פוסטים: 68

החל מאוקטובר 2017

ואני שומרת על הומור גם אם הוא שחור כל היום בדיחות רצות בווצאפ סירטונים וברקע הטלוויזה לא מפסיקה לשדר

13/11/2019

הומור שחור

שנהייתי אמא והילדים שלי היו קטנים ולא ישנו טוב בלילה ובעיקר גם אני לא ישנתי בלילה חשבתי וואו זה השלב הכי קשה , חשבתי שאני כל כך רוצה ומיחלת שהם יגדלו ויהיו עצמאים ואז החיים שלי יהיו יותר קלים.

אבל כלום ושום דבר לא מכין אותנו באמת לשלב הזה שהם גדולים לשלב שהם רחוקים מאיתנו, יום הגיוס של דניאל ביתי הבכורה היה יום מטלטל במיוחד אז הבנתי את השינוי שאני עומדת לעבור כאימא , הבנתי שמעכשיו אני לא באמת יכולה לשלוט בכל רגע נתון היכן היא ומה עובר עליה, הבנתי שמכאן והילך זה רק יהיה קשה יותר.

הבנתי את זה אך לא באמת ידעתי איך להתמודד עם זה כל , אני לא באמת חושבת שמישהו יודע איך להתמודד עם משהו כזה, הכל נעשה תוך כדי תהליך תוך כדי תנועה.

אתמול בבוקר התעוררתי פותחת את הווצאפ ויש לי הודעה מקרן 06:01 ״אמא הופעלנו״ לא באמת הבנתי מה זה אומר הרי לפני יומיים ביום ראשון אחה״צ היינו אצלך בבסיס להענקת דרגת הסגן, בבסיס השקט עם הנוף המהמם , צחקנו נהננו הצטלמנו וחזרנו גאים מאוד, שמענו את המג״ד משבח אותך על העבודה המדהימה שאת עושה על היותך דמות ומופת לכל קל״ג (קצין לוגיסטיקה) , בלילה עוד התכתבנו וסיפרת לי על הארוחה ״על האש״ שעשיתם כל המחלקה ושלחת לי סירטונים של שירים ושימחה.

ואני אני קמתי פתחתי טלוויזיה והבנתי שאנחנו במלחמה, הבנתי שהשקט כאן מזוייף וצריך להבין שהוא שברירי ולא אמיתי.

הכנתי לאריאל כריך (מיקה מסכנה כבר שבוע חולה בבית) הקפצתי אותו לבית הספר בדרך שוחחתי איתו על המצב חידדתי לו את הוראות פיקוד העורף ומה עושים במצב של אזעקה נישקתי אותו וחזרתי הביתה.

מיד שלחתי הודעה לדניאל , דניאל שבידיוק לפני שבוע עזבה את הבית, עברה לגור בדירה שכורה עם החבר שלה, דירה קטנה חמודה אבל בלי מרחב מוגן… לשמחתי ממש כאן קרוב אלינו .

שלחתי הודעה לדניאל ״פיצי בוקר טוב אם המצב יתחמם גם אצלנו (הרצליה) אני מבקשת שתבואו לכאן למקלט בבית ״

דניאל ענתה ״כן כן ברור רק תתקשרי כי אני חוזרת לישון״

כל היום הייתי דרוכה וחיכיתי לשמוע מקרן ואז בצהריים 13:07 הודעה ״אני קצת לחוצה״ 

אני : ״למה מתוקה הבלאגן בדרום ואתם בצפון״

קרן: ״ אנחנו יורדים דרומה עכשיו״ בידיוק כל המובילים מגיעים עכשיו״

אני : ״ טוב בלי לחץ תישמרי על קור רוח, תיהי עסוקה בניהול והלוגיסטיקה ותישמעי להוראות והנחיות המיגון.הכל יהיה טוב <3 ״

WhatsApp Image 2019-11-11 at 10.14.16

יום לפני שהכל התחיל היא עוד קיטרה שהיא עייפה…..

והיום קמתי שוב לבוקר שקט , חם בחוץ ורציתי ללכת לחתור בסאפ אבל ביטלו את החתירה היום לאנשים אין מצב רוח ואולי גם חוששים.

ואני אעביר את היום שלי עם טלוויזיה פתוחה קשובה לעידכונים ואחכה להודעה מקרן, עכשיו היא בדרום הרחוק ושם אין קליטה , תודה לאלוהימה על ההתפתחות הטכנולוגית לפחות יש לנו את : find my Iphone ואנחנו מידי פעם רואים אותה זזה על המפה.

שיהיה לנו יום שקט רגוע ובטוח.

תיזכרו אהבה לא תציל את העולם אבל היא תעשה אותו מקום טוב יותר לחיות בו !
שבוע טוב,
יעל טייץ
Chic&Comfy

עוד מהבלוג של יעל טייץ

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...