הבלוג של חן אסולין מומחית מדיה דיגיטלית ומנחת סדנאות תכשיטים

צבעוני ומשמח

תובנות מחייה של עצמאית, הממציאה את עצמה מחדש. ערך וטיפים לשיווק העסק הקטן במדיה הדיגיטלית. ותוכן על עולם צבעוני ועשיר של תכשיטים

עדכונים:

פוסטים: 19

החל מדצמבר 2017

ככל שאני יותר מנפחת ומבליטה את השיער, כך אני מקבלת יותר מחמאות מהסביבה וזה גורם לי הרגשה נהדרת. היום אני מבינה שהתלתלים גורמים לי להיות זכירה ונותנים לי יתרון בעסקים

04/11/2018

ביום 1.11 חל יום התלתלים הבינלאומי.

כיום, אני ממש גאה בתלתלים שלי ורואה סיבה מצויינת לחגוג את היום הזה ולהוות דוגמה והשראה שתלתלים הם ברכה. לכן, כשקיבלתי הצעה להשתתף במפגש שכולו חגיגת תלתלים קפצתי על המציאה!

לקחתי איתי את הבנות שלי והגענו למלון בראון המהמם בתל אביב לאירוע מושקע במיוחד של סלונה ונטורל פורמלה.

צילום : גלית סבג

צילום : גלית סבג

באירוע הסבירו לנו איזה תסרוקות מחמיאות לשיער מתולתל ואילו חומרים מתאימים לכל סוג שיער, ואפילו הדגימו עלינו.

למדתי מההדגמה כמה תסרוקות שאני אנסה בקרוב.

צילום : גלית סבג

צילום : גלית סבג

 

לאחר מכן הגיעה אלינו ד”ר מטפחת שהיא חגית רז בן ישי שסיפרה לנו קצת על עצמה ולימדה אותנו על קשירות שונות של מטפחות בשיער, טרנד מוצלח ביותר, גם לחילוניות גמורות.

אני מתכוונת לאמץ לפחות קשירה אחת של מטפחת בשבוע הקרוב, זה פשוט קל ומגניב.

צילום: גלית סבג

צילום: גלית סבג

 

פינקו אותנו באוכל, קינוחים וחברה שווה של סלונות מתולתלות ובנותיהן, בסוף האירוע אפילו קיבלנו ערכת מתנות מטורפת מנטורל פורמלה ומד”ר מטפחת

לסיכום היה פשוט כיף !

בעקבות המפגש התחלתי לחשוב על האופן שבו התלתלים תופסים חלק מחיי היום, ועל איך שהם הפכו חלק ממני ומהמותג שלי.

במקצועי אני משמחת נשים וילדות באמצעות תכשיטים, אני מעצבת תכשיטים שמחים וצבעוניים ומנחת סדנאות תכשיטים מהנות. כשהייתי בשלבי המיתוג של המותג שלי, ישבתי וחשבתי מה אני רוצה שיופיע על גבי כרטיס הביקור שלי. לאחר מחשבה רבה והתייעצות עם יועצת עסקית, שסייעה לי בבניית אסטרטגייה שיווקית, החלטתי שבנוסף ללוגו ולפרטים הרלוונטיים, אני רוצה שכרטיס הביקור שלי יכלול גם תמונה שלי, כי אני מביאה עימי משהו אחר, מלא אנרגיות מתפרצות ושמחה ועל מנת שהלקוחה הפוטנציאלית שלי תבין מהי החוויה שהיא תקבל כשהיא תרכוש ממני תכשיטים או תגיע לסדנאות התכשיטים שלי היא צריכה לראות אותי כולל רעמת התלתלים שלי והחיוך הרחב.

 זו התמונה שנבחרה לכרטיס הביקור שלי:

GPB_9325

כרטיס הביקור קיים כבר כמעט שנתיים ואין מי שמקבלת אותו ולא מחמיאה ומעלה חיוך כשהיא רואה אותו.

במדיות החברתיות, ועל גבי כרזות שמשמשות אותי בכנסים וירידים גדולים, החלטתי שהתמונה שתייצג אותי נאמנה, מאותו סשן צילומים, תהיה דומה אך קצת שונה כי  לטעמי זו תמונה שמראה את הפאן, הקלילות והשמחה שהמותג שלי מביא איתו והיא כוללת אותי כמתלה אנושי לעשרות שרשראות וזו התמונה:

חן אסולין תכשיטים מעוצבים

זו קפיצת מדרגה אמיתית בכל הקשור בי ובביטחון העצמי שלי, בחיצוניות שלי ובמיוחד בשיער שלי.

היום אני מאוד אני מאוד אוהבת את התלתלים שלי ושלמה איתם. זה לא תמיד היה כך.

אם היו אומרים לי, כשהייתי בתיכון או בצבא, שכעבור כמה שנים (15 שנים אם להיות מדוייקת), לא רק שלא ארצה להסתיר את השיער שלי אלא שהוא יהיה חלק מהמותג שלי, בטח לא הייתי מאמינה.

בתקופת התיכון ובצבא תמיד היה נראה לי שהשיער שלי לא יפה, וכמעט תמיד הייתי אוספת אותו לקוקו מתוח. היו גם תקופות קשות שמרחתי עליו ג’לים למיניהם, רק כדי שהתלתלים לא יזוזוו ממקומם, ידבקו ככל הניתן לקרקפת שלי ולא ימשכו תשומת לב. הנזקים מהתקופה הזו נמצאים עד היום בכמה קרחות בחלק הקדמי של השיער, אבל רק שאני אוספת אותו שמים להם לב.

 IMG_20181031_161434

היום היחס שלי כלפי השיער שלי השתנה לחלוטין. ככל שאני יותר מנפחת ומבליטה את השיער, כך אני מקבלת יותר מחמאות מהסביבה וזה גורם לי הרגשה נהדרת. בכלל, אם מחמיאים לי על הלבוש או האקססוריז אני בעננים. נראה לי שזה כך אצל כל אחת ובמיוחד אישה עם תלתלים שבדרך כלל יש לה משקעים לגבי השיער שלה.

 

השבוע שמתי לב כמה השיער המתולתל מעלה לי את הביטחון והאנרגיות, כשבאחד הימים כשלא היה לי כוח להשקיע בשיער ולאחר המקלחת החלטתי להסתרק ולארוז אותו בצמה ולהתהלך כך בעולם.

לאורך היום הבנתי שהסביבה לא מזהה אותי ללא רעמת התלתלים שלי, שאני נראית קצת חיוורת כי השיער ללא ממסגר לי את הפנים והתחלתי להרגיש ירידה באנרגיות הגבוהות שלי. הייתי רגילה ולא קופצנית ובולטת. זה אולי נשמע קצת שטחי, אבל הסטייט אוף מיינד שלי נמצאת במקום אחר כשאני מרגישה שאני נראית טוב ומקבלת פרגון מהסביבה.

עוד באותו ערב חפפתי את השיער וחזרתי אל התלתלים שלי. ישר חזרו לי האנרגיות והרגשתי טוב יותר.

תלתלים זה אופי. לפעמים זה קצת התעסקות, אבל באמת שאין כמו תלתלים להעלאת הביטחון העצמי, רק צריך לדעת להעריך ולקבל אותם. כיום אין מצב שאני נכנסת לחדר ולא מבחינים בי. אני יותר זכירה, אנשים לפעמים פוגשים אותי בסדנאות, הרצאות או בכנסים ואומרים לי שאני מוכרת להם מהפייסבוק או מהאינסטגרם וזה בזכות תמונת הפרופיל הבולטת שלי, וכבעלת עסק להיות זכירה זה ממש נכס. אז בעצם יש לי מזל גדול שהתלתלים שלי הם חלק מהמותג שלי.

 חן אסולין משמחת נשים וילדות באמצעות תכשיטים ומומחית מדיה דיגיטלית

תוכלו להצטרף לקבוצה המדהימה שהקמתי בפייסבוק ובה אפשר להתייעץ בענייני המדיה הדיגטלית

לקבל אתגרים ומשימות שבועיות שיעזרו לעם להיות מובילי מדיה דיגיטלית

פה מצטרפים לקבוצה - מובילי מדיה דיגיטלית

פה אפשר להיכנס לאתר שלי ולהתרשם מהתכשיטים היפים www.chenasulin.com

לאינסטגרם שלי chen_asulin_jewelry

לפייסבוק שלי - חן אסולין תכשיטים מעוצבים

לדבר איתי 0509706706

 

עוד מהבלוג של חן אסולין מומחית מדיה דיגיטלית ומנחת סדנאות תכשיטים

Thumbnail

שלום שלום ותבואי לבקר אותי בחלום! איך הכל התחיל?!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי! שמי חן אסולין ואני מעצבת תכשיטים. הגעתי לעולם המופלא  והקסום של התכשיטים, מתוך תשוקה ליצירה, אופנה וסטייל וזאת לאחר תקופה ארוכה שהצבע...

Thumbnail

תגידי, מאיפה יש לך כוחות?

  שמעתי את השאלה הזו כל כך הרבה פעמים, והיום ששאלו אותי את השאלה הזו ישבתי וחשבתי עליה לעומק. התשובה שנתתי היא "כי זו האהבה של בחיים". וזה באמת ככה. העסק החדש שלי זה האני החדש שלי, זו ההוויה שלי.  ייתכן ולא סיפרתי זאת...

Thumbnail

סדנאות או לא להיות- על סדנאות התכשיטים המשמחות שלי

שגרת היום של רובנו לא מאפשרת לנו להתעסק בנפש שלנו, להתנתק ממתחים וליצור בעזרת שתי הידיים יצירה שתחייה את הנפש ותרומם את הרוח. מילדות תמיד אהבתי להתעסק באומנות, כבת לאבא צייר (שלא התעסק בזה אבל היה ונשאר בנפשו) ניכנתי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים