הבלוג של carmitoshik

carmitoshik

כרמית בר גיל

עדכונים:

פוסטים: 134

החל מינואר 2015

איש לא יוושע לבדו

אהבתי מאד את ספריה הקודמים של מרגרט מצאנטיני “אל תזוזי” ו”בא לעולם”. הספר הזה שונה מספריה הקודמים, אבל מיוחד ומעניין בפני עצמו.

מסופר על זוג, דליה וגאיטאנו, שנפרדו אחרי עשר שנות נישואים. האם נשארה עם שני הבנים והאב עבר לגור בבית מלון. האב תסריטאי והאם תזונאית.

הם נפגשים במסעדה איטלקית חודש לאחר הגירושין בכדי לדבר ולנסות להבין מה גרם לכישלון נישואיהם ואיך להמשיך הלאה.

הם עושים זאת בעיקר בשביל ילדיהם, הם רוצים שהילדים יבינו שהם באו מתוך אהבה גדולה.

שניהם עדיין צעירים, בסביבות גיל שלושים, הכל עוד פתוח. שניהם שואפים לריגושים והתחלות חדשות. הם נזכרים בתחילת דרכם המשותפת, בהתלהבות, בתשוקה שהיתה ביניהם.

כל אחד מהם מנתח במחשבותיו את החיים שלהם כזוג. הם מנסים להבין למה הפסיקה האהבה, מה השתבש, אולי הולדת הבן גרמה להתרחקות ואולי זה תורשתי משום שגם הוריה נפרדו.

כל זמן הפגישה, יושב בשולחן לידם זוג זקנים. כשהם מתכוננים לצאת, ניגש אליהם הזקן, מבקש מהם משהו ואומר להם משפט שיגרום להם להרהר במשמעותו: “איש לא יוושע לבדו”.

האם באמת מישהו יכול היה לעזור להם להישאר ביחד?

הספר זורם, מעניין ומעורר הרבה מחשבות על זוגיות, אהבה וחיי שיגרה. ממליצה בחום!

עוד מהבלוג של carmitoshik

Thumbnail

יהלום / מיכל אדלר

ספר ביכורים מומלץ מאד לאוהבי הז'אנר האירוטי! מי שמכיר אותי יודע שזה אינו הז'אנר המועדף עלי אבל קראתי פרק עוד לפני יציאת הספר והסתקרנתי מאד. אני שמחה שקראתי אותו. נכון שהוא מלא בתיאורי סקס מפורטים אבל יחד עם זאת יש עלילה...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

אנשים מאושרים קוראים ושותים קפה / אנייס מרטן-לוגאן

אנשים מאושרים קוראים ושותים קפה / אנייס מרטן-לוגאן ספר חמוד וקליל, העביר לי כמה שעות של הנאה. ספר על התמודדות עם אובדן, כולל סיפור אהבה, התאוששות איטית והמון תקווה לעתיד. דיאן איבדה את בעלה ובתה בתאונת דרכים. היא מסתגרת...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

ההתערבות / אורנה לנדאו

איזה יופי של ספר! בא לי בדיוק בזמן המתאים, בתקופה של לחץ מטורף בעבודה חיפשתי ספר קריא, זורם ומעניין וזה בדיוק הספר הזה. אורנה לנדאו היא ראש מדור הספרות המתורגמת בהוצאת כנרת-זמורה-דביר, לשעבר עיתונאית ב"הארץ" ומבקרת...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים