הבלוג של carmitoshik

carmitoshik

כרמית בר גיל

עדכונים:

פוסטים: 134

החל מינואר 2015

סיפור אהבה מעניין וקולח על חייל גרמני, פטר, שרוצה לצאת לחופשה מהלחימה בחזית המזרחית. הדרך היחידה שלו לקבל חופשה היא להינשא לאישה שהוא לא פגש מעולם. הוא מתחתן עם קתרינה ומבטיח לעצמו חופשת “ירח דבש” ואילו לה מובטחת גמלת אלמנות אם חס וחלילה ייהרג במלחמה.

כאשר השניים נפגשים לשמחתם הם מוצאים חן אחד בעיני השניה ומייד חושקים זה בזו. הם מבלים ביחד את החופשה ונפרדים בציפייה להיפגש שוב בסיום המלחמה לאחר ניצחון הגרמנים המובטח.

פטר חוזר למלחמה ומגלה כאוס גדול. חבריו נהרגים למול עיניו, גופות מוטלות בדרכים, הם בוזזים בתי יהודים והמפקדים מפקירים אותם. הוא סובל מרעב, ממחלות ומקור עד שברלין נופלת בידי הרוסים והוא צריך להחליט האם להיכנע לרוסים או להמשיך להסתתר ולהסתכן במוות מרעב.

קתרינה נשארת בברלין ומתחברת עם משפחה שכנה ששייכת לאליטה הנאצית. אביה סוגד בצורה עיוורת לראש המשפחה ונאלץ להקריב קורבן בדרך. מעשה שיגרום להרס המשפחה.

גם קתרינה עוברת תקופה לא פשוטה ומתמודדת עם אובדן של אנשים הקרובים לה.

פטר וקתרינה מתכתבים לאורך כל הלחימה. דרך המכתבים הם נקשרים ומתאהבים ושניהם מחכים למפגש המיוחל בסיום המלחמה. אבל מסתבר ששניהם השתנו מאד וכבר לא בטוח שהחיים ביחד זאת האפשרות המתאימה מבחינתם.

סיפור אהבה מרגש על רקע מלחמה אכזרית כתוצאה מאידיאולוגיה הרסנית וחוסר מוסרית.

הספר נקרא בנשמה אחת, ממליצה בחום!

ההתחייבות

עוד מהבלוג של carmitoshik

תצוגה מקדימה

יהלום / מיכל אדלר

ספר ביכורים מומלץ מאד לאוהבי הז'אנר האירוטי! מי שמכיר אותי יודע שזה אינו הז'אנר המועדף עלי אבל קראתי פרק עוד לפני יציאת הספר והסתקרנתי מאד. אני שמחה שקראתי אותו. נכון שהוא מלא בתיאורי סקס מפורטים אבל יחד עם זאת יש עלילה...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

אנשים מאושרים קוראים ושותים קפה / אנייס מרטן-לוגאן

אנשים מאושרים קוראים ושותים קפה / אנייס מרטן-לוגאן ספר חמוד וקליל, העביר לי כמה שעות של הנאה. ספר על התמודדות עם אובדן, כולל סיפור אהבה, התאוששות איטית והמון תקווה לעתיד. דיאן איבדה את בעלה ובתה בתאונת דרכים. היא מסתגרת...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

ההתערבות / אורנה לנדאו

איזה יופי של ספר! בא לי בדיוק בזמן המתאים, בתקופה של לחץ מטורף בעבודה חיפשתי ספר קריא, זורם ומעניין וזה בדיוק הספר הזה. אורנה לנדאו היא ראש מדור הספרות המתורגמת בהוצאת כנרת-זמורה-דביר, לשעבר עיתונאית ב"הארץ" ומבקרת...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה