הבלוג של carmitoshik

carmitoshik

כרמית בר גיל

עדכונים:

פוסטים: 134

החל מינואר 2015

איזה יופי של ספר! בא לי בדיוק בזמן המתאים, בתקופה של לחץ מטורף בעבודה חיפשתי ספר קריא, זורם ומעניין וזה בדיוק הספר הזה.
אורנה לנדאו היא ראש מדור הספרות המתורגמת בהוצאת כנרת-זמורה-דביר, לשעבר עיתונאית ב”הארץ” ומבקרת הטלוויזיה של ידיעות אחרונות.
הרעיון לספר עלה בשיחה של אורנה עם בן זוגה ובהמשך גם עם חברות שלה ואפילו גלש לשיחות בהוצאה. השאלה המעניינת היא מה היה קורה אם גבר ואישה נשואים, שעברו את גיל ארבעים, היו נפרדים ויוצאים לחפש את מזלם בחוץ.
האם הגבר בגיל הזה הוא יותר מבוקש מהאישה? האם האישה בגיל הזה נחשבת סחורה סוג ב’? מסתבר שהרבה חושבים ככה. מה זה אומר בכלל על מוסד הנישואים? על השיגרה? על הבחירה בבן הזוג?
מסיבות ברורות אורנה לא יכולה היתה לבדוק זאת בעצמה אז היא הולידה את מיה ויואב.
מיה ויואב הם זוג כבר כעשרים שנה. הם נשואים באושר ואוהבים זה את זו מאד. יש להם בן אחד.
יואב הוא איש קולנוע ונועה היא ציירת ונותנת שיעורים פרטיים.
כשמיה חוגגת את יום הולדתה ה- 45, הם יוצאים לבית קפה. בשיחה ביניהם יואב אומר לה כי הוא בטוח שהיא לא תעזוב אותו לעולם. מיה נעלבת שהיא מובנת מאליה ליואב והיא מציעה שיערכו התערבות. הם ייפרדו לשלושה חודשים כדי לבדוק מה הם שווים. כל אחד יוכל לחפש לו סקס אבל בתנאי שההתערבות תישאר בסוד ולא תהיה התאהבות.
יואב מייד הופך ל”צייד נשים” ומקיים סקס עם נשים צעירות ממנו. מיה נרשמת באתר היכרויות בעצת חברתה ומתחילה לצאת עם רמי שמתאהב בה מייד ורוצה להתקדם שלב.
מהר מאד יואב מגלה שזה לא כייף כמו שחשב והוא מתמלא געגועים למיה ולשיגרה הנעימה שהיתה לו. מיה יוצאת עם רמי ומוצאת את עצמה עושה סקס מהנה בכל מקום כמעט. אבל גם היא מגלה שזה לא מושלם.
כשנדמה שהשניים מיצו את העניין ורוצים לחזור זה לזו, העניינים מסתבכים. האגו של יואב משחק תפקיד חשוב והוא לא מוכן לצאת המפסיד בהתערבות. בדיוק באותו הזמן הוא מגלה שהעוזרת שלו כותבת עליו יומן סודי, דבר שמשפיע עליו מאד. מיה פתאום מקבלת שיחות טלפון מטרידות, אולי מרמי שנפגע ממנה. בקיצור, הרבה התפתחויות יש. הספר לא מפסיק להפתיע לרגע.
כדי לגלות מה עלה בגורל הנישואים של מיה ויואב, תצטרכו לקרוא את הספר החמוד הזה. הספר קולח, זורם, קריא מאד, מעניין ומפתיע. ממליצה בחום!

ההתערבות

עוד מהבלוג של carmitoshik

Thumbnail

יהלום / מיכל אדלר

ספר ביכורים מומלץ מאד לאוהבי הז'אנר האירוטי! מי שמכיר אותי יודע שזה אינו הז'אנר המועדף עלי אבל קראתי פרק עוד לפני יציאת הספר והסתקרנתי מאד. אני שמחה שקראתי אותו. נכון שהוא מלא בתיאורי סקס מפורטים אבל יחד עם זאת יש עלילה...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

אנשים מאושרים קוראים ושותים קפה / אנייס מרטן-לוגאן

אנשים מאושרים קוראים ושותים קפה / אנייס מרטן-לוגאן ספר חמוד וקליל, העביר לי כמה שעות של הנאה. ספר על התמודדות עם אובדן, כולל סיפור אהבה, התאוששות איטית והמון תקווה לעתיד. דיאן איבדה את בעלה ובתה בתאונת דרכים. היא מסתגרת...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

אוויר בצורת נערה / חדווה ברגמן

נהניתי מאד לקרוא את הספר הזה. זהו מעין יומן של צעירה חרדית רווקה בת 24 פלוס המתאר שנה בחייה. הספר מחולק לשניים עשר חודשי השנה העברית. חדווה ברגמן זה שם העט של הסופרת והגיבורה בסיפור הינה היא בעצמה. חדווה היא בחורה מבריקה...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים