הבלוג של carmitoshik

carmitoshik

כרמית בר גיל

עדכונים:

פוסטים: 134

החל מינואר 2015

ספר ביכורים שמבוסס על הביוגרפיה של הסופרת. ספר על קשיים ומכשולים וההתמודדות איתם.

הספר נקרא בנשימה אחת והוא מעניין. הוא מורכב מפרקים קצרים כאשר כל פרק מסופר בגוף אחר. הפרקים שמסופרים בגוף ראשון ע”י המספרת מספרים את קורות חייה ואילו הפרקים שמסופרים בגוף שלישי הם על חיי אמה.

הפריע לי שהפרקים קפצו מנושא לנושא ולא תמיד לפי הסדר הכרונולוגי של המאורעות, דבר שפגם לי ברצף הקריאה. היו תקופות ארוכות בחיי הגיבורה שלא דובר עליהן כלל וזה היה חסר להבנת המשך הסיפור. כמו כן, היה לי קשה בתחילת כל פרק להבין באיזה דמות מדובר, אבל בהמשך זה מתבהר.

חודשים ספורים לאחר שחנה נולדה, גילתה אמה סוד על בעלה, אביה של חנה, והחליטה להעלים את קיומו מילדתה מהצורך לגונן עליה וגם מבושה מהחברה שבה היא חיה.

בהמשך, האם נישאת בשנית לאדם שיש לו בת משלו. חנה הקטנה נאלצת להתמודד עם אבא חדש ועם אחות חדשה, דבר בכלל לא פשוט.

חנה חיה 36 שנה עם חוסר הידיעה לגבי אביה בחושבה כי הוא גיבור שנהרג במלחמה. החוסר באב ובעיקר החוסר בידיעה מי הוא היה, מעסיקים אותה בלי הרף ומשפיעים על מהלך חייה.

למרות הקשיים, חנה נישאת ויולדת שתי בנות ולאחר עקרות זמנית נולד לה בן זכר אלא שאז מתגלה כי הוא לוקה בשיתוק מוחי. מכאן מתחיל מאבק יומיומי של חנה בטיפול בבנה עם כוחות פיזיים ותעצומות נפש אדירים.

במהלך ניתוח של בנה במטרה לנסות לרפאו מהשיתוק, אחותה מגלה לה פרטים אודות אביה וחנה צריכה להתמודד עם הגילויים אודותיו.

האם הגילוי מיהו אביה יעזור לה להשקיט את נפשה ולסגור מעגל? האם היא תצליח להבין את ההתנהגות של אמה? כל זאת ועוד תוכלו לקרוא בספר המרגש הזה.

סיפור חיים לא פשוט,הרבה קשיים ומולם הכוחות והאמונה כדי להתגבר עליהם ולהתמודד איתם והכי חשוב לעולם לא לאבד את התקווה!

 חיים - סודות גלויים

עוד מהבלוג של carmitoshik

תצוגה מקדימה

יהלום / מיכל אדלר

ספר ביכורים מומלץ מאד לאוהבי הז'אנר האירוטי! מי שמכיר אותי יודע שזה אינו הז'אנר המועדף עלי אבל קראתי פרק עוד לפני יציאת הספר והסתקרנתי מאד. אני שמחה שקראתי אותו. נכון שהוא מלא בתיאורי סקס מפורטים אבל יחד עם זאת יש עלילה...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אנשים מאושרים קוראים ושותים קפה / אנייס מרטן-לוגאן

אנשים מאושרים קוראים ושותים קפה / אנייס מרטן-לוגאן ספר חמוד וקליל, העביר לי כמה שעות של הנאה. ספר על התמודדות עם אובדן, כולל סיפור אהבה, התאוששות איטית והמון תקווה לעתיד. דיאן איבדה את בעלה ובתה בתאונת דרכים. היא מסתגרת...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

ההתערבות / אורנה לנדאו

איזה יופי של ספר! בא לי בדיוק בזמן המתאים, בתקופה של לחץ מטורף בעבודה חיפשתי ספר קריא, זורם ומעניין וזה בדיוק הספר הזה. אורנה לנדאו היא ראש מדור הספרות המתורגמת בהוצאת כנרת-זמורה-דביר, לשעבר עיתונאית ב"הארץ" ומבקרת...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה