הבלוג של cahenavecahena

cahenavecahena

עדכונים:

פוסטים: 8

החל מאפריל 2018

בשם השוויון והצדק

מתי סוף סוף תנהלי משרד משלך במקום להיות תמיד הפקידה המזכירה או הסגנית?

לא משנה אם את עו”ד או רו”ח לא חשוב אם את במשרד יח”צ או משרד נדל”ן בכל תחום שהוא קחי את “פטיש הזכוכיות” בידך ותנפצי את התקרה אין שום סיבה בעולם שתסתפקי במקום השני ואין שום מניעה הגיונית להגיע לעצמאות ומנהיגות ולהוביל קדימה.

אומץ כלכלי

הובלת תהליכים לא קורים בין לילה ואף אחד לא מצפה שתהיי מנהלת משרד מחר בבוקר אבל אם לא תשאפי לא תגיעי והצעד הראשון שלך בדרך לניהול הוא המוכנות לוויתורים ולהקרבה לא מדובר רק בהשקעה אם לא היית משקיענית לא הייתי טורחת לקרוא את זה. את צריכה באיזשהו מקום גם לקחת ריסק.

אמנם סיכון מחושב וזהיר עם מקסימום רשת הצלה למטה אבל הצעד בלפתוח עסק חדש, לקחת יוזמה לניהול עסק משלך, העברת המשרדים למרכז העיר בבניין יוקרתי יותר או לנהל חברה בשוק רווי תחרות דורש מצדך גם אומץ כלכלי כזה שלוקח בחשבון שאפשר לפעמים גם ליפול.

זה לא מתאים לכל אחד. וזה נוגד את האופי הנשי המולד שלנו לחשוב על היום שיגיע אחרי מחר ותמיד ללכת על בטוח למען עתיד ילדינו אבל בעולם העסקים: “אין סיכונים – אין רווחים”

הגשמה משפחתית

ניהול משרד משלך גוזל זמן ושעות מאוחרות שנשארים בעבודה על חשבון זמן איכות עם הילדים. גם הטבע עושה את שלו ותקופת ההיריון אינה משתלבת פרפקט עם ניהול העסק. כבוסית עליך לקחת בחשבון שאי אפשר לאחוז את החבל משני הקצוות ומשהו יבוא על חשבון משהו אחר.

יכולת התמרון שלך, ההליכה בין הטיפות, מולטי טאסקינג, להטוטנות, ניצול זמן בחכמה וריבוי משימות במקביל תוך כדי תנועה יפחיתו ניגוד אינטרסים, יחליקו החמצות, ינעימו אי נעימויות ויאפשרו לך את הובלת המשרד ביד רמה בד בבד עם ניהול המשפחה בהצלחה. קחי הכל בחשבון מבעוד מועד.

עור של פיל

הובלת המשרד בסביבה גברית (או עם נשים שוביניסטיות) קשה שבעתיים, מעבר לכישורי ניהול בתחום העסקי כלכלי גרידא ומעבר לכניסה לתפקיד חדש ומאתגר, מעבר ללמידת חומר חדש והתאקלמות, לפנייך אתגרי ניהול בפן החברתי יחסי עובד מעביד דינמיקה חברתית קבלות מרות ומשמעת ברמת חיכוך גבוהה אי ביצוע זלזול התנגחויות שיקולים פסולים ומשחקי אגו וכבוד מצד שני המינים.

נדרשת כריזמה, עקשנות, עמידה על עקרונות, התמדה, העמדת גבולות ברורים דיסטנס וחוקים חדשים, יצירת שיתופי פעולה ובריתות להגברת לכידות סביב הקו המנחה שלך והגברת האופי הקשוח שבך על פני הרוך החינניות והעדינות גם במחיר של להיות בוסית לא נחמדה. לצורך זה ולהתעלמות מקריאות תיגר הערות ביניים ועוד תדרשי להצמיח עור של פיל במהירות רבה ובעובי רב.

בעיטה במוסכמות

לא, גם לא בחברה המערבית וגם לא בחיק המשפחה תמיד ובכל מקרה יפרגנו לך ויראו את הצלחתך שלך בזכות עצמך כמובן מאליו. עליך לפעמים לפרוץ דרך בחברה שאינה רגילה לראותך מובילה.

האמיני בעצמך ושאבי כח מנשים חזקות במשק המהוות דוגמא לנחישות והתמדה והתעלות מעל כל המכשולים שמציבים לנו החיים. הובלת משרד בראשותך חייב לשדר שההצלחה טבעית ומקובלת וכך יקלטו זאת המסתכלים עלייך.

מעבר ממשרד למשרד

בכל פעם שאנו רוצים לפתוח דף חדש שינוי הסביבה יכול לתת פוש לא נורמאלי ולהוות את אלמנט החוזק שלנו דווקא מהמקום הכי לא צפוי כמו שאומרים משנה מקום משנה מזל, לפעמים יותר קל להחליף קהל מלהחליף הצגה, ואם במשרד הישן התרגלו שאת לא מנהלת יהיה קשה לשנות זאת ולתפוס פיקוד כפי שהולך הפתגם “אין נביא בעירו” לכן אם את מרגישה באותו סיטואציה שהמשרד קטן עליך ולא מאפשר לך לפרוץ קדימה ולהיות את תעברי למשרד בחברה אחרת או במקום אחר או בכלל כעצמאית במשרד משלך.

אם תבחרי באופציה הזו, אחד מהצעדים הכי חשובים שתצטרכי לעשות היא לבחור בחברה טובה ואמינה להובלות משרדים אשר תעזור לך בכל שלבי ההתארגנות מחדש במקום שתבחרי ותסייע לך באספקט הלוגיסטי מאריזה ועד מיקום הריהוט והפעלת הציוד והמחשבים בצורה זריזה יעילה ונעימה למעבר חלק ובטוח.

עוד מהבלוג של cahenavecahena

תצוגה מקדימה

כך משפיעים המפעלים הגדולים בארץ על חיי היומיום שלנו

נכון, המפעלים הם מנועי הצמיחה של הייצוא, סוסי העבודה של התעשייה ובלוני החמצן של האבטלה. אי אפשר בשום אופן להתכחש לכך ולא להמעיט בחשיבותם הרבה. מה היה התל"ג בלי מפרץ חיפה? מה היה בסדום בלי מפעלי ים המלח? ואיך ישרדו יישובי...

תגובות

פורסם לפני 11 months
תצוגה מקדימה

בלילה בלילה את בטח חולמת בספרדית...

העולם משתנה. את יודעת את זה והראש שלך כבר רץ בטריליון כיוונים שונים (במקביל כמובן..) על מנת להבין וליישם את הפתרונות שימקמו אותך בדיוק במקום בו את רוצה להיות. את פותחת את האינטרנט עם הקפה של הבוקר וישר קופצות לך מודעות על...

תגובות

פורסם לפני 4 months
תצוגה מקדימה

העברת מפעל פעיל בלי לפגוע בתפוקת הייצור

יש מפעלים שאי אפשר לעצור קחו לדוגמא את מפעלי ים המלח שקיבלו איור מיוחד מהרבנות לא לעצור את פס הייצור בשבת כי זה לא אפשרי. הפסקת פעילות של שרשרת מכונות במפעלים והפעלתם מחדש מוציא את המערכת משווי משקל, כיול מחדש, ניסוי...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה