הבלוג של מכונות שטיפה לרצפה

caesa-ryam

אנו נותנים מענה מקצועי לשיפוץ מכונות שטיפה, מכונות ניקוי, שואבי אבק תעשייתיים ועוד

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מדצמבר 2015

מכונת שטיפה לרצפה, הכל על מכונות שטיפה לרצפות

סוגים רבים קיימים של מכונות שטיפה לרצפה, במאמר זה נרחיב וניתן לכם קצת ידע בנושא מכונות שטיפה, אם באופן בעולתן ואם בלכלוכים איתם ננקה ואלו מהן מתאימות לאלו מטלות.

להלן מספר סוגי מכונות שטיפה לריצפה שקיימות בשוק התעשייה,

  • מכונת שטיפה לרצפה המצוידת במצברים ג’ל נטענים
  • מכונה לשטיפה ממונעת
  • מכונה עם חיבור  ישיר לנקודת חשמל
  • מכונת שטיפה אדם הולך
  • מכונת שטיפה לרצפות רכובה

כל מכונות השטיפה באות בגדלים שונים ולמטרות שונות, גודל המכונה הוא לא רק העיקר, יש שינוי מלבד בגודל המכונה גם בגודל המיכל מי נקיים, מכיל הניקוז של הלכלוך, גדול המגב ופרמטרים נוספים עליהם נעמיד יותר במאמרים אחרים.

הצורה בה פועלות מכונות שטיפת הרצפה

רובן ואפילו כולן פועלות בצורה דומה: ועל אותן העקרונות : לדוגמא בכל המכונות יש מיכל מים נקיים עם סבון שיורד למברשת המכונה אשר מסתובבת ועושה את פעילות הקרצוף לרצפה. כמות של המים והסבון ניתנת לשינויים ע”פ הצורך ע”י המפעיל של המכונה (חשוב הבנה בסיסית בתפעול המכונה). בצידה האחורי של המכונה בסופה יש מגב אשר גורף/מנגב את שארית המים המלוכלכים שנותרו לאחר הניקוי ועושה פעולת שאיבה למיכל האשפה הריק. כל מכונה שנרכשת ע”י חברת אלרז מכונות ניקוי מתקדמות  ניתן לקבל עם מברשת קרצוף או לחלופין מחזיק סקוטצ’. בהתאם לסוג הרצפה שאתם צריכים לנקות.

אז יש לכם מכונה, כיצד תוכלו להתמודד עם הלכלוך?

אפשר לעשות שימוש עם המכונות במספר צורות. להלן המצבים,

  • אפשר לעשות שימוש במברשת המכונה ללא שואב ורק אחרי כן לנגב
  • לעבוד עם המכונה בשילוב מברשת ושואב
  • יש לכלוך נוזלי בלבד? אין בעיה! ניתן לשאוב בלבד.

סוגי המנועים הקיימים במכונות שטיפה,

  • אפשר לקבל מכונה עם מנוע הסעה קדימה ואחורה
  • ניתן לקבל מכונות  ללא מנוע הסע אשר מתקדמות מכוח האנרציה של סיבוב המברשת

 

הערה: מהירות הנסיעה של המכונה בהכרח משפיעה על צורת הניקוי ואיכות הניקוי, על כן יש להאט את המכונה ולשים דגש לניקוי איטי על מנת שהמברשת תעשה יותר סיבובים במשטחים לניקוי .

מאמר נוסף שיכול לעניין אתכם

באלו סוגי רצפות ניתן לעבוד עם המכונה?

סוג הריצפות אינה משנה, אנו בחברת אלרז מכונות ניקוי מתקדמות יודעים להתאים לכם את כל סוגי המברשות, או הסקווצ’ים הדרושים, רק תדעו להגיד לנו מאיזה סוג רצפה הרצפה שלכם עשויה, בטון מוחלק, בטון אפוקסי, מרצפות, קרמיקה, שיש, גרניט פורצלן, אספלט, אבנים ירושלמיות וכד’

אחרי הכל אתה עדיין מבולבל?

לכל אזור שנדרש לנקות בו מתאימה מכונת שטיפה לרצפה שונה. כפי שציינו קודם לכן יש מגוון רחב של מכונות והן באות בגדלים שונים הן ברמת המברשות והן המגבים, מותאמים לגודל או סוג הרצפות שתנקו ביום יום, אם במשרד, בקניון, ברכבת או בבית הפרטי שלכם. , רוב המכונות ניתנות עם תו תקן או הגדרת יצרן גם של כמות שעות עבודה וניקוי ברצף, יש לשים דגש ולהבין מראש מהם הצרכים שלכם. סיבות נוספות בהן אתם צריכים יועץ לפני רכישה היא גם היכולת של המכונה לעבור במקומות נמוכים או צרים. לרוב המכונות הבינוניות מתאימות יותר לאולמות אירועים, מפעלי ייצור, מוסכים מורשים (ע”פ חוק נכון להיום), בריכות שחייה, בניינים רבי קומה, משרדים, חנויות, קיוסקים, מסעדות ועוד.

המכונות הגדולות הם המכונות הרכובות, הם מתאימות יותר לעבודה עם לכלוך קשה מאוד, לאורך יותר שעות עבודה במהלך היום, הם מתאימות יותר לחניונים, מגרשי חניה, מוסכים גדולים מאוד, סופרסל, AM:PM, שטחי העמסה, מחסנים גדולים ועוד.עדיין יש לכם שאלות, רוצים לבחור את המכונה הטובה ביותר עבור הצרכים שלכם ולא בדיוק יודעים להציע מה היא המכונה האידיאלית עבורכם? בשביל זה יש אותנו כאן, נשמח לתת מענה אנושי ומקצועי לכל שאלה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

 

עוד מהבלוג של מכונות שטיפה לרצפה

תצוגה מקדימה

מכונות שטיפה

מכונות שטיפה שונות, החל ממכונת שטיפה לרצפה רכובה ע"י אדם ועד מכונת שטיפת רצה המיועדת לדחיפה מחפשים מכונות שטיפה ? א. כאן מסתיים החיפוש שלכם. ב. כאן ועכשיו אתם נמצאים באתר...

גרניק

גרניק - מכונה לשטיפה בלחץ מים גרניק הלא הוא שמה הידוע של מכונת השטיפה בלחץ, נעשה בשימוש מאוד נפוץ במהלך השנים האחרונות. מכונות השטיפה הגרניק צורכות עד פי שישים אחוז פחות מים ממכונות שטיפה אחרות, הרי זהו חיסכון אדיר במים...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה