הבלוג של סטודיו סיסטרז- אנחנו בבית!

האחיות סיון ומיטל- עיצוב פנים והום סטיילינג

שתי אחיות- סיון ומיטל , מעצבות פנים והום סטיילינג אוהבות עיצוב בכל תחום אפשרי- עיצוב והלבשת הבית, אופנה, בישול, ארועים, מסיבות וכל מה שאפשר להכניס בו צבע ויצירתיות! אנחנו עוסקות בתחום כבר שנים רבות וסוף סוף החלטנו למסד את... +עוד

שתי אחיות- סיון ומיטל , מעצבות פנים והום סטיילינג אוהבות עיצוב בכל תחום אפשרי- עיצוב והלבשת הבית, אופנה, בישול, ארועים, מסיבות וכל מה שאפשר להכניס בו צבע ויצירתיות! אנחנו עוסקות בתחום כבר שנים רבות וסוף סוף החלטנו למסד את האהבה הזו תחת קורת גג אחת: ייעוץ ועיצוב הום סטיילינג ביחד עם ייבוא פריטים יפים ומיוחדים לבית. אנחנו נפגשות עם הלקוחות מייעצובת, מודדות, מתבוננות ובעיקר מקשיבות לללקוח ומשתדלות לממש את הפנטזיות למציאות שתהיה נעימה, נוחה ומעוצבת! חנות הבוטיק שלנו היא קורת גג למוצרי עיצוב בסגנונות שונים ומגוונים שישדרגו כל פינה בבית באוירה כייפית וצעירה, המלאי כל הזמן משתנה והראש כל הזמן עובד כדי להביא ללקוחות שלנו מוצרים יפים, איכותיים ומיוחדים. נשמח לייעץ בכל שאלה בטלפון 052-4339095 באימייל [email protected] [email protected] המוטו שלנו- Live in Style שלכם, סיון ומיטל.

עדכונים:

פוסטים: 9

החל ממרץ 2013

משפחה + 3 ילדים, בית חדש שנבנה בהרחבה בקיבוץ כך שהבסיס מוכן לשינוי . הגוון שהכתיב את העיצוב הקודם היה ספה ירוקה ועוד כל מיני פריטי דקורציה בגוונים ירוקים שונים ומשונים. את העבודה התחלנו בלוח השראה שמורכב מהגוונים, הטקסטורות והמראה הכללי אותו נרצה להשיג בבית. בעלת הבית הסתובבה איתו לכל מקום…. גם לנו לוח ההשראה מהווה בסיס מאוד חשוב שמלווה אותנו לכל אורך התהליך ויוצר קו עיצובי שאיתו אנחנו עובדות.

18/06/2013

משפחה מקסימה, 3 ילדים עברה לקיבוץ לפני כשנתיים. בית חדש שנבנה בהרחבה כך שהבסיס מוכן לשינוי .

הגוון שהכתיב את העיצוב הקודם היה ספה ירוקה שבגללה נצבע קיר בירוק ועוד כל מיני פריטי דקורציה בגוונים ירוקים שונים ומשונים.

ככה זה נראה לפני….

וככה…אחרי!

בעלת הבית, אורית הצהירה- לא רוצה ירוק, נקודה!

לשמחתנו הרבה, זה תאם את החשיבה העיצובית שלנו שהגוונים שישלטו בבית יהיו בסגנון הכפרי אותו אורית ביקשה להדגיש- שמנת, חום והחלטנו להכניס קצת צבע שיכניס ענין ושמחה לחלל.

את העבודה התחלנו בלוח השראה שמורכב מהגוונים, הטקסטורות והמראה הכללי אותו נרצה להשיג בבית. אורית הסתובבה איתו לכל מקום….

גם לנו לוח ההשראה מהווה בסיס מאוד חשוב שמלווה אותנו לכל אורך התהליך ויוצר קו עיצובי שאיתו אנחנו עובדות.

הספה והוילונות הוזמנו ביחד עם כריות שבחרנו את הבדים עבורן, צבענו את המעקה הכסוף בצבע שמנת, קיר תכלת נצבע ובמקביל גם הקיר שבנישה מול גרם המדרגות.

ביום התקנת הוילונות החל מבצע “מלביש” – הגענו סיון ואני מהבוקר (אורית היתה בעבודה וזה היה מעולה אחרת היינו מגרשות אותה כדי שנוכל לעשות את המהפך המצופה…)

דבר אחד היא השאירה לנו- תמונות ממוסגרות שחבל היה לה לזרוק וביקשה שנסתכל עליהן ואם זה לא נראה לנו היא תעביר אותן הלאה…לא ידענו איזה אוצר מחכה לנו שבדיעבד התגלה כבעל ערך סנטימנטלי רב וגרם לה להתרגש עד דמעות (וגם לנו כמובן)

תלינו את המדפים, את התמונות הכנסנו למסגרות ותלינו (רק לאחר שסידרנו את הקומפוזיציה הרצויה על שולחן), סידרנו וארגנו את המטבח, הנחנו את פריטי הדקורציה שנרכשו ביום קניות מרוכז

טאטאנו את שאריות האבק מהקדיחות ו…..הבית חיכה לאורית שתכנס!

כל כך הרבה מילות התפעלות ליוו את הכניסה שלה: ווואו, איזה יופי, אני לא מאמינה ועוד ועוד….

התמונות שהיא השאירה לנו בבוקר נתלו בסלון כי חשבנו שהן יפהיפיות ומתאימות לסגנון העיצובי

ומסתבר שריגשו במיוחד את אורית כי הן צויירו על ידי חברה מאוד טובה של אמא שנפטרה לפני מספר חודשים והיא השאירה לה אותן.

לא היה לנו מושג שזה הסיפור שעמד מאחורי התמונות אבל שמחנו והתרגשנו לדעת שיש להן סיפור וחשיבות רגשית כל כך עצומה לבעלי הבית, זה מה שמעניק לבית אופי!

בנישה הצבועה תלינו תמונות ממוסגרות של המשפחה והוזמנה קונסולה מנגר, בינתיים יצרנו הדמיה שתוכלו להתרשם איך זה יראה בקרוב…

סיון המעצבת במדידות לפני תליית התמונות על הקיר

שמחות ומאושרות לדעת שפרויקט נוסף הגיע לסיומו ופרק חדש נפתח בחיי הגרים בו,

קדימה לפרויקט הבא……

בקרוב, דירה בקרית אונו בסגנון שונה לגמרי…..שווה לחכות!

עוד מהבלוג של סטודיו סיסטרז- אנחנו בבית!

קיר כחול ואושר גדול!

חג הפסח הוא זמן מעולה להחליף, לשנות, לקנות, לשפץ בקיצור האביב בפתח......והשינויים באויר. השנה באופן יוצא דופן (למרות שבשנתיים האחרונות גרתי בבית שכור בארה"ב ולא ממש עשיתי שם שינויים, טוב אולי כן אבל קטנים) לא היה לי...