הבלוג של botenimma

מכתבים לבוטן

אמא ואבא הם זוג צעיר שהתחתן לא מזמן. לאמא בבטן צומחת בוטן קטנה, כל המכתבים וההגיגים של אמא לבוטן ולא רק

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מינואר 2016

בוטן היקרה,

לפני כמעט שלושה חודשים אמא ואבא התחתנו, אחרי זוגיות ארוכה ומלאת תהפוכות ביחד, אמא ואבא הם חברים הכי טובים ואוהבים אחד את השני מאוד מאוד וכבר הרבה זמן מדברים על להביא בוטן קטן לעולם. אמא הבטיחה שתפסיק לקחת גלולות, אבל הם היו מוכנים שזה יקח זמן, הרבה זמן.

אמא אמרה ”עד שנתיים, אני לא דואגת, אני הרי לוקחת גלולות עשר שנים וכולם מכירים את תופעות הלוואי”. אמא באמת הפסיקה לקחת גלולות.

בביוץ הראשון של אמא, אבא היה בחול ואמא נשארה עם חזה כואב מכורבלת עם הכלבה.

בביוץ השני אמא ניסתה לספור מתי בדיוק מגיעה תקופת הפוריות הזאת, אבל נמאס לה מהר להשתין על מקלות או בכוסות, אז היא הפסיקה לרדוף אחרי ה-יום. חוץ מזה, המחזור של אמא לא סדיר אחרי שמפסיקים לקחת גלולות אחרי עשר שנים רצופות.

באותו החודש מתוך סקרנות אמא עשתה בדיקת הריון, יצא שלילי, אמא מלמלה ”אוף” אבל לא באמת ציפתה שתהיה תוצאה אחרת, אמא המשיכה הלאה כמו בכל יום. אבל המחזור לא הגיע ואמא אמרה, נעשה עוד בדיקה- ליתר בטחון.

כך בוטן היקרה, אמא גילתה שהיא בהריון, למרות שלא הספיקה בכלל לעשות את כל הבדיקות, היא לא חשבה שתגיעי כל כך מהר.

פתאום אמא נכנסה לבהלה, היא לא חשבה שזה יבוא כל כך מוקדם וכל מה שהיא חשבה עליו שעכשיו היא בעונש, תשעה חודשים, מעכשיו זה לא רק אמא ואבא, זה אמא, אבא ובוטן. לאמא פתאום יש יותר אחראיות, אמא צריכה להפסיק לשתות בסופי שבוע אלכוהול, אמא צריכה להפסיק לעשן, אמא צריכה להתחיל ללכת לבדיקות, אמא צריכה להיות אחראית יותר מאשר לעצמה.

ובין לבין אמא משכנעת את אבא שהבוטן הקטן שיש לה בבטן זאת ”את” ולא ”אתה”. אבא אומר שבנות זה כאב ראש, אמא אומרת שמחשבה יוצרת מציאות.

עוד מהבלוג של botenimma

לגלות את הרפואה הציבורית בישראל

חיכינו ליום הזה הרבה זמן, אולי כי אני קצת חרדתית בכל נושאי ההריון הראשון. אבל רק קצת, נשבעת.  אימי טוענת שעכשיו החרדתיות תדבק בי וכל הזמן אחשוב כמו שרק אמהות חושבות: ''רק לעבור את השקיפות העורפית ואז אהיה רגועה'', ''רק לעבור...

תגובות

פורסם לפני 4 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה