הבלוג של Tsipi Artsi

booksonshelf84

עדכונים:

פוסטים: 352

החל מאפריל 2010

ספר ילדים חדש:

 

“מר פטיש” מאת א. קרומר

 

 

 

 

מר פטיש יצא לטייל. הוא איבד את כובעו, אבל מצא משהו חשוב הרבה יותר. “מר פטיש” מאת א. קרומר בהוצאת ספרי ניב, הוא הספר הראשון בסדרת ספרי הילדים ‘ארגז הכלים’, סיפורים על כלי עבודה.

לאורך כל הספר מתכתב הטקסט עם האיורים המקוריים, הנפלאים והססגוניים של מרינה זעם שמאירה בשלל צבעים את הסיפור ומוסיפה לייחודיות שלו.

הייחודיות המעניינת של הספר ושל הסדרה כולה היא אתר נלווה okromer.com עם משחקים ודפי צביעה, אשר מתעדכנים ומתרחבים כל הזמן ומסייעים להגביר את התעניינותם של הילדים בדמויות של הסדרה.

“מר פטיש” מאת א. קרומר. איורים נפלאים: מרינה זעם. הוצאת ספרי ניב, עמודים לא ממוספרים, מנוקד. מחיר לצרכן 61 ₪. להשיג בחנויות הספרים הדיגיטליות ברשת.  אפשר להזמין גם ספר מודפס.

עוד מהבלוג של Tsipi Artsi

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years

ספר ילדים חדש: "בובה בהשאלה"

ספר ילדים חדש: "בובה בהשאלה" מאת ד"ר עיינה פרידמן                                         "בובה בהשאלה" מאת ד"ר עיינה פרידמן בהוצאת הספרים "אוריון" הוא סיפור מקסים שמציג זוויות ראיה שונות ומעוררות מחשבה. זהו סיפור...

תגובות

פורסם לפני 7 months

בשביל תנועת מותנייך - ספר שירים

בשביל תנועת מותנייך שירים מאת: דני נגר עורך: יקיר בן-משה הוצאת אבן חושן                                     *  *  *  * 79 עמודים, 48 ₪ סַפְּרִי לִי עַל הָאוֹקְיָנוֹס שֶׁלָּךְ, עַל מַעֲמַקַּיִךְ הָאֲפֵלִים...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה