הבלוג של Tsipi Artsi

booksonshelf84

עדכונים:

פוסטים: 159

החל מאפריל 2010

ספר ילדים חדש:

 

“מר פטיש” מאת א. קרומר

 

 

 

 

מר פטיש יצא לטייל. הוא איבד את כובעו, אבל מצא משהו חשוב הרבה יותר. “מר פטיש” מאת א. קרומר בהוצאת ספרי ניב, הוא הספר הראשון בסדרת ספרי הילדים ‘ארגז הכלים’, סיפורים על כלי עבודה.

לאורך כל הספר מתכתב הטקסט עם האיורים המקוריים, הנפלאים והססגוניים של מרינה זעם שמאירה בשלל צבעים את הסיפור ומוסיפה לייחודיות שלו.

הייחודיות המעניינת של הספר ושל הסדרה כולה היא אתר נלווה okromer.com עם משחקים ודפי צביעה, אשר מתעדכנים ומתרחבים כל הזמן ומסייעים להגביר את התעניינותם של הילדים בדמויות של הסדרה.

“מר פטיש” מאת א. קרומר. איורים נפלאים: מרינה זעם. הוצאת ספרי ניב, עמודים לא ממוספרים, מנוקד. מחיר לצרכן 61 ₪. להשיג בחנויות הספרים הדיגיטליות ברשת.  אפשר להזמין גם ספר מודפס.

עוד מהבלוג של Tsipi Artsi

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 10 months

בשביל תנועת מותנייך - ספר שירים

בשביל תנועת מותנייך שירים מאת: דני נגר עורך: יקיר בן-משה הוצאת אבן חושן                                     *  *  *  * 79 עמודים, 48 ₪ סַפְּרִי לִי עַל הָאוֹקְיָנוֹס שֶׁלָּךְ, עַל מַעֲמַקַּיִךְ הָאֲפֵלִים...

תגובות

פורסם לפני 2 months

ספר שירים חדש: וקראתי לזה אהבה

ספר שירים חדש: וקראתי לזה אהבה מאת דובי כ"ץ   הספר "וקראתי לזה אהבה" מאת דובי כ"ץ, בהוצאת ספרי ניב, נכתב בעקבות חוויה שעבר המחבר בשנה האחרונה. השורות שבספר שהמחבר מעדיף לראותן ולהגדירן כ"פרוזה לירית בשורות קצרות" ולא...

תגובות

פורסם לפני 7 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה