הבלוג של tsipi-artsi

ספרים על המדף

עדכונים:

פוסטים: 907

החל מדצמבר 2011

חידת הנומרולוגיה הקבלית


יסודות תורת המספרים והגימטריה היהודית

מאת: נפתלי פרום


הוצאת אסטרולוג


* * * * * *

(242 עמודים,  118 ₪)

נפתלי פרום, חוקר קבלה ומחברם של ספרים רבי מכר בנושא האותיות והשמות, פונה בספרו החדש “חידת הנומרולוגיה הקבלית” אל העולם המופלא של הגימטריה היהודית-קבלית ואל הנומרולוגיה, היא תורת המספרים המערבית. הספר  שופך אור על תורת המספרים המסתורית, רבת-העצמה, המופיעה ב”ספר היצירה” ובמבנה עץ החיים הקבלי.

הספר “חידת הנומרולוגיה הקבלית” מאפשר לכל קורא להבין את מקומו ואת דרך חייו ביקום בו הוא חי. ללמוד מה המשמעות והחשיבות הגימטרית–נומרולוגית של ספרות שם האדם, ומספרים אחרים המשפיעים על עצם קיומו.

נפתלי פרום בוחן את “חידת הנומרולוגיה הקבלית” פרט אחר פרט, חושף את ביטוייה בתחומים רבים ושונים, ועורך את ההשוואות וההקבלות אל שיטות נומרולוגיות ומיסטיות בתרבויות אחרות.

בדומה לספריו האחרים, גם בספר זה מוגשת משנתו בצורה סדורה וברורה, המאפשרת לכל קורא להעמיק בה.

ספר חובה לכל קורא המתעניין בנומרולוגיה, בקבלה ובמיסטיקה.

נפתלי פרום – תלמיד וחוקר קבלה ידוע, סופר, מרצה ויועץ בתחומים שונים: זוגיות, פרנסה, קשיים והרגשת חסימות מנטליות. מרצה מבוקש בתחומים אלה מזה כעשר שנים. כמו כן הוא יועץ ארגוני ועוסק בתחום האימון האישי. מקיים הרצאות, סדנאות, קורסים וחוגי בית והעשרה.

יליד 1969, בני-ברק, מתגורר כיום בתל-אביב.

מספריו הבולטים שראו אור באסטרולוג:

“ספר השמות המלא לפי הקבלה” (רב מכר) ; “ספר האותיות והשמות המלא לפי הקבלה” (רב מכר); “ספר הזוגיות – אהבה ותקשורת לפי הקבלה” ; “ספר צירופי האותיות והשמות לפי הקבלה” .

מומלץ לעוסקים בתחום הנומרולוגיה.

עוד מהבלוג של tsipi-artsi

איקטוס

    איקטוס סיפורם של אזרח רומאי ועבד יהודי תחת שלטון האימפריה הרומית      מאת אלי אבידר   עורכת: עדנה שבתאי    הוצאת פראג; 339 עמ'; 79 ₪ ******   מאבקי כוח, תאוות שלטון, הפוליטיקה והפילוסופיה של האימפריה הרומית – הם הרקע...

תגובות

פורסם לפני 5 years

ספר שירה חדש: אהיה לי האזמל

  ספר שירה חדש: אהיה לי האזמל   מאת: שירי עובד   הוצאת פרדס     ** בּוּשׁוׂתַי וְאוׂרוׂתַי קְטַנִּים כִּגְדוׂלִים גְּלוּיִים מַחְלִיקָה אוׂתָם בַּעֲדִינוּת, עַל עוׂרִי הַפְּנִימִי הֶהָפוּךְ. (עמ'...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מי מנקה את תקרת הזכוכית ?

מי מנקה את תקרת הזכוכית? מאת: אורלי לוק הוצאת צמרת * * * * ** (255 עמודים, 88 ₪) אורלי לוק השתתפה בעונה הראשונה של תכנית הריאליטי "אמא מחליפה" ב"קשת", בערוץ 2. התוכנית והחיים עצמם מתוארים בחן ובהומור בספרה...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה