הבלוג של tsipi-artsi

ספרים על המדף

עדכונים:

פוסטים: 907

החל מדצמבר 2011

 

הספר שמאיר בפניך את המעגלים שבחייך

 

כשהקלף והמספר נפגשים

מעגל החיים הטארונומרולוגי

 

מאת שרון נריה בר-און

 

הוצאת קונטנטו דה-סמריק

 

 

 

בקלפי הטארוט אנו נעזרים כדי לקבל עזרה בפתרון בעיות רגשיות, כלכליות ואתיות וכדי לדעת על מניעים נסתרים של מעשינו והסיבות העמוקות של הלבטים או הבלבול בו אנו שרויים.

 קלפי טארוט הם סמלים חזותיים שהשפעתם על התודעה ועל ההכרה היא חזקה – התדר האנרגטי של הצורות, הצבעים, הפרופורציות והפרטים שמופיעים בהם אינם משאירים אותנו אדישים. קלפי הטארוט מכילים סמלים עתיקים שמקורם במגוון רחב של תרבויות עתיקות, החל ממצרים הקדומה וכלה באלמנטים קבליים.

כשאנחנו שואלים את הקלפים שאלה ומבקשים לדעת את התשובה אנו נעזרים בתהליך מובנה, שמותאם לסוג השאלה או המידע שדרוש לנו. תהליך זה נקרא פריסת קלפים. פריסת קלפי הטארוט היא סידור מערך קלפים בצורה קבועה מראש.

בספר זה תמצאו תשובות והכוונות. אם תהיתם מה הייעוד שלכם בחיים או מתאים לכם כעיסוק או כתחום לימודים, תוכלו למצוא תשובות לכך, כאשר הקלף והמספר ייפגשו, הדבר יסייע לכם למצוא את התשובות.

הספר יציג בפניך את מעגל החיים הטארונומרולוגי, יאיר בפניך את המעגלים שבחייך ויסייע לך לזהות את החולשות שלך, ואת המכשולים שעומדים בינך לבין מטרותיך. הספר שלי יסביר לך במילים פשוטות כיצד תורת הטארונומרולוגיה ( דע מאין באת ולאן אתה הולך) יכולה לעזור לך בכל תחומי החיים, לשפר את יכולת קבלת ההחלטות שלך ולאפשר לך להגשים את ייעודך. זה הזמן לצאת למסע אל ייעודך האמיתי!

הקלפים עצמם הם כמו שחקנים בהצגה, היוצרים יחד את הסצנה “ומשחקים” את המשמעות שלה.

הסתקרנתם ? כדאי לכם לקרוא את הספר ולהיעזר בו כל אימת שאתם נתקלים בשאלה או תהייה לגבי נושא חשוב בחייכם.

 

 

עוד מהבלוג של tsipi-artsi

איקטוס

    איקטוס סיפורם של אזרח רומאי ועבד יהודי תחת שלטון האימפריה הרומית      מאת אלי אבידר   עורכת: עדנה שבתאי    הוצאת פראג; 339 עמ'; 79 ₪ ******   מאבקי כוח, תאוות שלטון, הפוליטיקה והפילוסופיה של האימפריה הרומית – הם הרקע...

תגובות

פורסם לפני 5 years

ספר שירה חדש: אהיה לי האזמל

  ספר שירה חדש: אהיה לי האזמל   מאת: שירי עובד   הוצאת פרדס     ** בּוּשׁוׂתַי וְאוׂרוׂתַי קְטַנִּים כִּגְדוׂלִים גְּלוּיִים מַחְלִיקָה אוׂתָם בַּעֲדִינוּת, עַל עוׂרִי הַפְּנִימִי הֶהָפוּךְ. (עמ'...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מי מנקה את תקרת הזכוכית ?

מי מנקה את תקרת הזכוכית? מאת: אורלי לוק הוצאת צמרת * * * * ** (255 עמודים, 88 ₪) אורלי לוק השתתפה בעונה הראשונה של תכנית הריאליטי "אמא מחליפה" ב"קשת", בערוץ 2. התוכנית והחיים עצמם מתוארים בחן ובהומור בספרה...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה