הבלוג של tsipi-artsi

ספרים על המדף

עדכונים:

פוסטים: 907

החל מדצמבר 2011

נבואה צוענית

 

מאת: איתי יצחקי

הוצאת פרדס

* * * * * *  

(333 עמודים, 59 ₪)

דניאל, נערה בשנות העשרים לחייה, אומצה וגדלה במושב, אצל זוג חקלאים חשוכי ילדים.

התנאי לאימוצה היה שלעולם לא ינסו לברר מי היו הוריה ומהיכן היא באה.

הכרותה עם שי, אהבתה הגדולה, מובילה את שניהם למסע גילויים אפל ומרתק באשר לזהות הוריה והקשר שלהם לקהילות הצועניות של דרום צרפת. מסעם מתחיל בבית היתומים ביפו, אליו הגיעה דניאל בגיל שלוש, עובר דרך פאריז וסנט מארי דל מאר, שבדרום צרפת, בה מתקיים המפגש השנתי של הצוענים, לכבוד הפטרונית “שרה השחורה”.

ברדיפתם אחר האמת, נעזרים דניאל ושי  בקוראת בקלפים ובמנהיגי הקהילה הצוענית.  הם פוגשים בדרכם דמויות מרתקות וססגוניות: נלי, הקוראת בקלפים; סטפן, אחיה של נלי, עו”ד מצליח בפאריז, ממנהיגי הקהילה הצוענית בדרום צרפת; נדיה, מכשפה, יועצת סתרים, רופאת אליל בכינוסים של הצוענים; לוקה, מנהיג אחד השבטים הצוענים, שחונך על ידי סבתו, (קוראת עתידות מפורסמת), לשמור על טוהר הגזע ולפעול בנחישות ובאכזריות כנגד כל מי שסטו מחוקי העדה.

זהו סיפור אהבה יוצא דופן המצביע על הצורך האנושי לענות על שאלות קיומיות חשובות: מי אנחנו ואיזה תפקיד הועיד לנו הגורל בחיים האלה?

איתי יצחקי, מנכ”ל ויזם בתחום הרפואה והביוטכנולוגיה, מזה 26 שנה, עוסק בפיתוחים טכנולוגיים ורפואיים המיועדים להציל חיים ולשפר איכות חיים. הוא גייס עבורם סכומי כסף רבים. במסגרת עבודתו הוא עוסק בעולם הפיננסי, הפיתוח והשיווק של התחום הרפואי, בכל רחבי העולם.

החיים כיזם הם רבי סיכון (תעסוקתי ופיננסי), לכן הוא נעזר בקבלת החלטות, במקביל לפן הרציונלי, גם באסטרולוגיה ובקריאה בקלפים. הוא נעזר בקריאה בקלפים גם בהחלטות בחייו האישיים.

יצחקי עוסק, קרוב ל-40 שנה, בזמנו הפנוי, במיסטיקה ובתורת הנסתר. הוא הקיף מספר תורות מהמזרח ומהתרבות המערבית, למד קבלה ומתעניין באסטרולוגיה ובקריאה בקלפי טארוט. מטרתו הייתה לנסות להבין את הצורך האנושי של כולנו, לחפש דרכים להשיג ולקבל שליטה טובה יותר על חיינו, ובמקרים מסוימים לשנות את גורלנו.

נולד ברמת גן (1960), גדל בגבעתיים. כיום מתגורר במושב בני עטרות שבחבל מודיעין.

עוד מהבלוג של tsipi-artsi

איקטוס

    איקטוס סיפורם של אזרח רומאי ועבד יהודי תחת שלטון האימפריה הרומית      מאת אלי אבידר   עורכת: עדנה שבתאי    הוצאת פראג; 339 עמ'; 79 ₪ ******   מאבקי כוח, תאוות שלטון, הפוליטיקה והפילוסופיה של האימפריה הרומית – הם הרקע...

תגובות

פורסם לפני 5 years

ספר שירה חדש: אהיה לי האזמל

  ספר שירה חדש: אהיה לי האזמל   מאת: שירי עובד   הוצאת פרדס     ** בּוּשׁוׂתַי וְאוׂרוׂתַי קְטַנִּים כִּגְדוׂלִים גְּלוּיִים מַחְלִיקָה אוׂתָם בַּעֲדִינוּת, עַל עוׂרִי הַפְּנִימִי הֶהָפוּךְ. (עמ'...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מי מנקה את תקרת הזכוכית ?

מי מנקה את תקרת הזכוכית? מאת: אורלי לוק הוצאת צמרת * * * * ** (255 עמודים, 88 ₪) אורלי לוק השתתפה בעונה הראשונה של תכנית הריאליטי "אמא מחליפה" ב"קשת", בערוץ 2. התוכנית והחיים עצמם מתוארים בחן ובהומור בספרה...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה