הבלוג של bnejbaruh

bnejbaruh

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מדצמבר 2015

אנחנו צריכים להיכנס למצב שבו אנחנו בני ברוך כאילו תלויים מעל עצמנו, ללא הפרעה על ידי הנטיות האינסטינקטיביות שלנו.

אנחנו צריכים לבנות חממה, רחם אמו המלאכותית זה ל” החינוך האימהי “שלנו להגיע דמיון של טופס עם” האב “שלנו בהדרגה. חממה זו היא מדינת מתווך מיוחדת בין עצמי הנוכחית שלנו ו” העצמי “, כי הוא דומה לכוח האבולוציוני של הטבע. מה שאנחנו צריכים לספק הוא המדינה שלנו “השקטה”, בוטל עצמית, כאילו מוחק התוכנה האנוכית הקודמת שלנו הפעלה אז הכוח האבולוציוני של הטבע יכול להעלות המדינה החדשה שלנו, שיפרה שבחממה ייחודית. כך אנו בני ברוך צריכים לבנות סביבה מאוד ייחודית, שבו דרך עבודה הדדית הדדית, מחויב, תכליתית ביחד אנחנו יכולים להגיע לביטול עצמי הדדי אחד כלפי שניות. בדרך זו אנו לנקות, להכין את עצמנו לחינוך של הטבע, העלאת תוכנה.

אנחנו בדרך זו תוכל להשתמש בדרך מועילה ביותר את התלות שלנו אחד על השני והטבע בכדי להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמנו שאנחנו יכולים. אנחנו, הדדיים הפכנו יחד כמו הנסיך יושב על ברכי אמו ללמוד איך להיות כמו אביו, המלך. לא כתוצאה של המאמץ הקודם שלהם הדדי על ביטול עצמי, כגמול מהכח האבולוציוני של הטבע שהם מקבלים “מעיל ישר” מסוים, בגדים, אחזקה חדשה, טהורה, שקופה צורה, ריסון שריפתם, משתולל פנימי עניין “נוזלי”. עם שבגדי ההרחקה, חברה חדשה שהם יכולים לצאת מההגבלה הקודמת שלהם, הבידוד ולהתחיל לחקור את המציאות דרך החלל הפנימי ההדדי. לאט לאט הם יכולים לבחון את כל הפרטים, כל מחשבה ורצון עם הבטיחות המסופקת על ידי בגדי הרחקתם הם קיבלו. הם בני ברוך יכולים להיות כמו אלכוהוליסטים שעל ידי לקיחת תרופה הישרדות יכולה להיכנס חנות משקאות בחינה, הערכה כל הרוחות, המשקאות ללא נגיעה בעצם, טעימות, שתייתם.

זוהי פריצת דרך עצומה בדרך זו הם קיבלו את ההזדמנות, היכולת לבחון, לחקור את המציאות אובייקטיבית כפי שהוא בלי העיוות, פוגע בטבעם המקורי, סיבה אינסטינקטיבית, יגרום “מודיעין”. מצב זה הוא עדיין לא מושלם כפי שהם מאופקים, הם לא באמת משתמשים ברצונות שלהם, החומר המקורי שלהם בכל, הם קיימים עצתו בעזרת “המעיל ישר” .אבל בזמן שהם יכולים ללמוד במדינה זו באופן מלא על עצמם ועל המערכת שהם קיימים במטרה מאוחר יותר להתחיל טבילה לתוך מערכת שעם כל ישותם, לחלוטין מיזוג עם זה מבלי לגרום לניזק. “הדמות האם” מלמדת אותנו היא, המדינה שלנו רצויה אופטימלית יותר, צעד לקראת “האב” במצב של הפיכה באהבה ובחשיבות לכיוון “האב” למען “של האב”. זהו מצב שבו כאילו נטייתנו הנוכחית הגאה, מלאת חשיבות העצמית, הצדקה העצמית לא הייתה קיימת בביטול עצמי. אנו זקוקים לדרך מעשית של הקמת סביבה בני ברוך שיכול לעזור לנו בביטול העצמי הזה, עוזב הנטייה שלנו ראשונית, אינסטינקטיבית הגאה הצדקה העצמית מאחורי.

עוד מהבלוג של bnejbaruh

נלחם המלחמה.

הפנימית אבל אם התמיכה ההדדית בני ברוך, האווירה נכונה, חזק, אם הם יוצרים אמונה. אמונה שתרופה, שינוי עצמי היא אפשרית יש חברי החוג ההדדי הסיכוי של בנייה ובלהמשיך עמוק יותר לתוך בעוד נתיחה עצמית מחזיק אחד את השני. ואז הם...

תגובות

פורסם לפני 4 years

בכותונת המשוגעת.

 פנים אל פנים עם עצמי של אחת דבר אחד הוא מדבר על כך שנולד עם טבע אנוכי, אגואיסטי וחמדני. וזה שונה מאוד כאשר אנחנו למעשה מתחילים להרגיש, להכיר בה בפועל שזה באמת כך. רק כאשר מישהו עוסק בהערכה עצמית רצינית, ביקורתית ב" מעבדה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה