הבלוג של bnejbaruh

bnejbaruh

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מדצמבר 2015

 פנים אל פנים עם עצמי של אחת דבר אחד הוא מדבר על כך שנולד עם טבע אנוכי, אגואיסטי וחמדני.

וזה שונה מאוד כאשר אנחנו למעשה מתחילים להרגיש, להכיר בה בפועל שזה באמת כך. רק כאשר מישהו עוסק בהערכה עצמית רצינית, ביקורתית ב” מעבדה אנושית “בדיוק, הקים בכוונה אפשר להתחיל לחוש כמה כל מחשבה, כל רצון ופעולה אחת לאחר מכן, אחד עושה היא אך ורק למען עצמו. וזה לוקח אפילו יותר זמן, התמדה, מסגרת מיוחדת בני ברוך ותמיכה הדדית למניעת בריחה אחד, בורח לגילוי כזה ומתחיל להרגיש בחילה בלתי נסבלת, שונא כלפי הטבע הטבוע של האדם עצמו. אחד צריך ללמוד להתבונן “עצמי” מבחוץ, נקודת מבט אובייקטיבית, כאילו מחפש דרך מכונה אקסריי מיוחדת, למראה מיוחד שמראה את איכויות של אחד טבועה, נטייה באמיתית, בלתי מתפשר וכן באכזריות, “לך בפרצוף ” דֶרֶך.

עבודה בקומנדו דפינט, רווק אפק זה יכול לקרות רק בסביבה מחויבת באופן מלא, מחויבת תמיכה הדדית, שבו כולם עוסקת באותו הערכה עצמית קריטית, כל מוכן להמשיך לחפש שבמראה משקפת “באכזריות הכנה” ושבו כולם מוכנים ללכת עמוק יותר ויותר לחקירה עצמית כגון מחזיק אחד את השני למשימה. רק כאשר החברים של קומנדו הדדי זה להתחייב באופן מלא, “לחתום על אמנה” שהם יעשו כל דבר שהוא אפשרי שביכולתם, הם הכניסו את כל המאמץ שלהם שבהוא אנושי אפשרי כדי להגיע “אהבה של אחרים”, דאגה , לדאוג לאחרים, מצדיקים בני ברוך אחרים מעל “אהבה עצמית”, דאגה עצמית, הצדקה עצמית הם יכולים להתחיל להרגיש איך הטבע הראשוני שלהם מושך אז חזרה, חבלה כל מאמציהם, שלל כל הכוונות הטובות ביותר שלהם. רק באמצעות מאמצים כנים של מאה אחוז ומתח שהסתיים, מלחמה פנימית הם יכולים ללמוד מי הם באמת, מה כוחות למשול בהם בליבה שלהם.

רק אז הם מבינים ומרגישים באופן מוחשי ללא כל ספק עוד כי אין רצון יחיד, חשב, מהלך, אין תא אחד, חלקיק של ישותם שיכולים לשמש ל” אהבה, דאגה לאחרים “. הם יכולים לראות “שחורים ולבן” שכל מה שקורה, כל מה שהם תכננו, שנועדו לכאורה בתחילת סופו של דבר הכל חוזר למקורם האדיר, הבלתי נלאה שהוא “אהבה עצמית” מוחלטת, הצדקה עצמית. בשלב אם הסביבה אינה מוגדרת נכונה, אם המחויבות ההדדיות שלהם, ברית לא עבדו אטום למים, אם מטרתם ההדדית של “שינוי עצמי, שיפור עצמי” היא לא חשובה, אטרקטיבי, “קדוש” מספיק שהם רק זה לברוח, לעצום את עיניהם ולחזור לקיום הקודם, מתעלם אף שידע שזה מוביל להמשך, מצבי משבר בלתי צפויים, מדינות החמרה בהדרגה. ללא שתמיכה בני ברוך הדדית החזקה שאי אפשר לסבול את התחושה, אישור שכל מה שיוצא ממני, באופן אינסטינקטיבי קיים בי הוא ברירת מחדל שגוי, “רעה”, משום שהוא טהור אנוכי ואגואיסטי ונגד כל אחד אחר.

עוד מהבלוג של bnejbaruh

נלחם המלחמה.

הפנימית אבל אם התמיכה ההדדית בני ברוך, האווירה נכונה, חזק, אם הם יוצרים אמונה. אמונה שתרופה, שינוי עצמי היא אפשרית יש חברי החוג ההדדי הסיכוי של בנייה ובלהמשיך עמוק יותר לתוך בעוד נתיחה עצמית מחזיק אחד את השני. ואז הם...

תגובות

פורסם לפני 4 years

בניית נאמנות חממה לעצמנו.

אנחנו צריכים להיכנס למצב שבו אנחנו בני ברוך כאילו תלויים מעל עצמנו, ללא הפרעה על ידי הנטיות האינסטינקטיביות שלנו. אנחנו צריכים לבנות חממה, רחם אמו המלאכותית זה ל" החינוך האימהי "שלנו להגיע דמיון של טופס עם" האב "שלנו...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה