הבלוג של bnejbaruh

bnejbaruh

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מדצמבר 2015

הפנימית אבל אם התמיכה ההדדית בני ברוך, האווירה נכונה, חזק, אם הם יוצרים אמונה.

אמונה שתרופה, שינוי עצמי היא אפשרית יש חברי החוג ההדדי הסיכוי של בנייה ובלהמשיך עמוק יותר לתוך בעוד נתיחה עצמית מחזיק אחד את השני. ואז הם יכולים להתחיל להילחם נגד עצמם, נגד המחשבות האינסטינקטיביות שלהם, רצונות, תגובות מנסות להחניק, להרחיק, לכסות כל חדש אינסטינקטיבי מחשבה, רצון ופעולה, מנסים להישאר בחלק העליון שלהם, למעלה מדעת, מעל עצמי. עכשיו הם יודעים על עצמם שהם פושעים, אנסים, רוצחים שניתנו לו ההזדמנות מייד היה מתנפלת ולשדוד, לפגוע או להרוג כל אחד אחר.

הם מייצרים רועדות הדדיים, פחד נורא של עצמם, של היכולות שלהם הרעות של נזק שגרם, הרס ניתנו לו ההזדמנות. הם מרגישים כמו אלכוהוליסטים שיודעים בודאות שברגע שהם ראו את בקבוק הם לא יהיו מסוגלים לעמוד בפיתוי אבל לשתות את כל זה עד שהם מאבדים את האנושיות שלהם ולהיות חזירים שיכורים שוב. כך הם בני ברוך הקימו מערכות בטיחות ולכן הם לעולם לא יראו את בקבוק של אלכוהול יותר, הם לא סוגרים את עצמם לתוך “צינוק”, מנסים לנעול על מחשבותיהם, רצונות ברגע שהם מופיעים, הם דורשים עזרה למלאה הגבלה עצמית, ביטול עצמי. כך, בעוד כל הזמן שהם עובדים על זה “תיעוב עצמי” ו- “אהבה של אחרים” שהם נכנסים למלחמה פנימית עמוקה מאוד לזרוק אותם מקצה אחד למשנהו, בין האהבה ושנאה, דחייה וחיבור, לברוח ולחזור עד תחילתם “קפוא”, מצב מוצק, עמדה בתוכם עצמי, “בונקר הבטוח” הגנה עצמית שהופך מזועזע ומתחילה נמס.

כל הסיבה הקודמת שלהם, אמונות, פסקי דין מוצקים נעלמים הדבר היחיד “מוצק”, מוחשי שנותר הוא הקשרים מחויבים, הדדיים ביניהם. תצפיות בכותונת המשוגעת ולאחר מכן ההוריקן הרגשי הגדול הזה ששוטף את כל השאר אבל הערבות ההדדית שלהם אחד כלפי שני יוצרת ואקום הדדי, ברור באמצע המעגל שלהם, המרחב חדש ומוזר של שלווה באמצע הסערה אדירה שעצומה. במדינה שלהם בני ברוך ביטלה, “הנוזל”, לאחר שאבד את צורתם הקודמת המוצקה, בטוח בעצמו שהם יכולים לבוא, “זרימה” אל מרחב שהדדי אבל הם עדיין חוששים מעצמם.

עוד מהבלוג של bnejbaruh

בכותונת המשוגעת.

 פנים אל פנים עם עצמי של אחת דבר אחד הוא מדבר על כך שנולד עם טבע אנוכי, אגואיסטי וחמדני. וזה שונה מאוד כאשר אנחנו למעשה מתחילים להרגיש, להכיר בה בפועל שזה באמת כך. רק כאשר מישהו עוסק בהערכה עצמית רצינית, ביקורתית ב" מעבדה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

בניית נאמנות חממה לעצמנו.

אנחנו צריכים להיכנס למצב שבו אנחנו בני ברוך כאילו תלויים מעל עצמנו, ללא הפרעה על ידי הנטיות האינסטינקטיביות שלנו. אנחנו צריכים לבנות חממה, רחם אמו המלאכותית זה ל" החינוך האימהי "שלנו להגיע דמיון של טופס עם" האב "שלנו...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה