אהבה בהתנדבות: שלושה סיפורים של אהבה ונתינה

הם הלכו להתנדב למען מטרה טובה ולצד הסיפוק והידיעה שעשו טוב למען אחרים הם גם מצאו אהבה, אלה סיפוריהם של שלושה זוגות מעוררי השראה

12/02/2019
יחסים קבלו עדכונים מיחסים
  • RSS

"האהבה מצאה בעשייה משותפת למען ילדים" חנה ויהודה מייכור (אלבום פרטי)

חנה ויהודה מייכור יצאו לדייט ראשון בטיילת של בת ים, אבל הסיפור שלהם התחיל הרבה קודם בהתנדבות בסניף נתניה של עמותת "עת לעשות" הפועלת למען ילדים ונערים עם צרכים מיוחדים. חנה התחילה את היכרותה עם העמותה כשהייתה בת 17, כאשר אחת לשבוע התנדבה עם הילדים במסגרת מחויבות אישית. בשירות הלאומי הצליחה להגדיל את שעות ההתנדבות שלה בעמותה והתחברה במיוחד לחניך מסוים שנכנס לה אל הלב. במקרה, או שלא, יהודה צוות גם הוא לטיפול באותו חניך ויחד הם עברו שעות רבות יפות וגם כאלו פחות פשוטות.

חנה: "ההכרות עם יהודה במקום בו אתה לא מגיע במחלצות מפוארות אלא, להיפך, מרים ילדים, מחליף חיתולים, מזיע, לא הלוק הכי מחמיא שאפשר לצפות "כשמחפשים אהבה" אבל אותנו האהבה מצאה בעשייה משותפת למען ילדים ועמותה שמאוד אהבנו"

טל וגלי ארדן, אחרי שבוע בקייטנה כבר הבינו שהם זוג (אלבום פרטי)

טל וגלי ארדן הכירו בקייטנת 'מתגלגלים מצחוק' של בית הגלגלים בקיץ 2014 במהלך מבצע צוק איתן.

לטל יש שני חברים שלומדים איתו לימודי רפואה באוניברסיטת בן גוריון ובזמנם הפנוי התנדבו בבית הגלגלים. בתקופה מתוחה זו (צוק איתן) הם חיפשו מתנדבים מקומיים שיצטרפו כמתנדבים לקייטנה שהתקיימה בדרום וביקשו מטל שיגיע והוא הסכים. במקביל, חן בת דודה של גלי שהייתה בזמנו מדריכה בבית הגלגלים נידבה את גלי להצטרף גם היא לקייטנה. גם לטל וגם לגלי זאת הייתה הפעם הראשונה בבית הגלגלים.

אחרי הקייטנה שנמשכה שבוע שבמהלכו מאוד התחברו (עד כדי כך שבמפגש סיכום עם החניכים אחת החניכות אזרה אומץ ושאלה אם הם זוג) הם הפכו להיות מדריכים בבית הגלגלים- טל במשך שנתיים וגלי במשך 3 שנים. בהמשך, במהלך פעילות נוספת שעשו בזמן התנדבותם כמדריכים בבית הגלגלים הם ביקרו עם חניכים בכלבייה של צער בעלי חיים ומצאו שם את סנואו הכלבה שלהם. בפברואר 2018 הם מיסדו את הקשר.

"החלום שלנו הוא לפתוח סניף של העמותה במקום המגורים שלנו" צליל ורועי כהן (אלבום פרטי)

צליל ורועי כהן נפגשו כמתנדבים צעירים בעמותת "עת לעשות". רועי התנדב בעמותה מגיל 14 וצליל שירתה שירות לאומי בעמותה, בהתחלה הם לא שמו לב אחד לשני עד כאשר אמא של אחד החניכים בעמותה ביקשה מצליל ללוות את בנה באופן אישי וצמוד למחנה באילת, שם במחנה הכירה את רועי, כיום בעלה. כשסיימה את השירות הלאומי חזרה צליל לגור אצל הוריה במעלות אך חיידק ההתנדבות לא הרפה, הגעגוע לילדים, לעשייה ולחברים החזיר אותה לנתניה כדי להמשיך לתת ולתרום למען חניכי העמותה. בגיל 21 מומשה אהבת ההתנדבות של צליל ורועי וכיום (בני 26) והם הורים לילד מקסים בן 3 עם עוד אחד בדרך.

צליל: " אנחנו אוהבים לתת לאחרים וגילינו כמה הנתינה מחזקת, מספקת ומעצימה והתאהבנו אחד בשניה ובנתינה המשותפת, החלום שלנו הוא לפתוח סניף של העמותה במקום המגורים שלנו."

יום המעשים הטובים יחול השנה ב-2.4 והינו פרויקט הדגל של עמותת רוח טובה הפועלת כל השנה למען קידום ההתנדבות בארץ ומחברת בין עמותות וארגונים לבין מתנדבים. בחרו את הדרך שלכם לעשות טוב ואולי אולי גם תזכו למצוא אהבה 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה