חלון ראווה: גלית גור אביסרור

באמצע העשור החמישי לחייה, גלית עזבה קריירה מצליחה, כדי להקים מותג שמתמחה בעיצוב מוצרי סטייל בתחום האופנה והבית

17/11/2019
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • RSS

מי אני? 

גלית גור אביסרור, בת 49, נשואה+1. הבעלים של המותג Stefania Gour (ע"ש בתי - הילה סטפני ריילי גור).

גלית גור אביסרור צילום: עדי לידור

על המותג 

סטפניה גור הוא מותג שמתמחה בעיצוב מוצרי סטייל בתחום האופנה והבית שהוקם השנה מתוך מטרה שיהיה מותג בינלאומי וידבר לכל הנשים שמעריכות איכות וסטייל ויש להן אמירה עיצובית.

מתוך תשוקה לאסתטיקה, טרנדים וסטייל אנחנו שואפות להגיע לתוצאות ייחודיות ובלתי מתפשרות על מנת לספק פריטים יוצאי דופן, בעלי אמירה אישית. בעונה זו התמקדנו בעיצוב מניפות יד ובמקביל אנו מפתחות ליין מטפחות וטישרטס.

לצד השקת קולקציית המניפות, אנו עובדות במרץ לספק שירותי עיצוב אישיים עבור לקוחות עסקיים ואירועים מיוחדים.

סטפניה גור צילום עידית בן עוליאל

רקע

גדלתי באשקלון, בת אמצעית (סנדוויץ') בין חמישה אחים ואחיות שכל אחת ואחד מהם יצירתי בתחומים שונים. סלי, האחות הבכורה, למדה צילום והיום מעצבת פנים מאוד מצליחה בארץ ובחו"ל, רונן, פיתח מוצרים למיגון רכבי שטח, רביד, היתה נגרית וכיום מטפלת ויואל, למד עיצוב מכוניות באיטליה והשרטוטים ליצירות שלו שמורים אצלי בארכיון.

גדלנו בבית של יצירה וחופש, בחצר הבית שלנו גדלו חיות – חלקן לא בדיוק קונבנציונאליות - טווסים, תוכים, ואוגרים חיו בחופשיות אצלנו בחצר, שגם עבורי סימלה חופש.

החופש הביא אותי ליצירה ולמשחק בצורות וצבעים, מלווה כל הדרך באוכל וריחות מגוונים מידי אמא וצבעים מתחלפים בחללי הבית. אבא הגיע ממרוקו והיה איש כפיים שבנה הכל במו ידיו, החיבור שלי אליו מייצר לי השראה כפולה – מרוקו כהשראה לצורות, צבעים ואלמנטים גאומטריים וסטנדרט הייצור שלו, הוא שהעביר לי תשוקה לדיוק חסר פשרות ובחירה בחומרי הגלם הכי טובים.

סטפניה גור צילום עידית בן עוליאל

למדתי תואר ראשון ושני במינהל עסקים עם התמחות במימון ובנקאות והמקומות שבהם עבדתי במהלך הקריירה שלי, הביאו אותי למקום בו אני נמצאת היום. הכי מדוייקת ועם ניסיון במגוון רחב של תפקידים - עולם הרכב – שיווק ומכירות, יזמות – חיבור בין יזמים ומשקיעים, בנקאות וחברות ציבוריות – עולם פיננסי. בתפקידי האחרון, ניהול פעילות של חברה המתמחה בריהוט מעוצב לפרויקטים, הצלחתי לשלב את הידע שצברתי במהלך השנים.

החיבור לעולם העיצוב מגיע מהבית, אך בתפקיד האחרון העיצוב השתלב גם בחיים המקצועיים וגיוון את היום יום במשרד, ההמשך והמעבר לעסוק בעיצוב היה לי טבעי.

במהלך חופשת הלידה מצאתי את עצמי חוקרת ובודקת מוצרים משלימים לאמהות בכדי להקל עלינו את החיים. טסנו לחו"ל עם הילה ותוך כדי מעברים בשדות תעופה זיהיתי פוטנציאל למוצרים שאין בנמצא והיו יכולים להקל עלי. עם חזרתי לעבודה לאחר חופשת הלידה, מהר מאוד הבנתי שאני מבזבזת את זמני במקום שאינו נותן לי יותר השראה ואין לי סיפוק. החלטתי לעזוב וללכת אחרי החלומות שלי ובעיקר אחרי הלב לעשייה של מה שאני הכי אוהבת, וזה כמובן, בעידוד מלא של עידו, בן זוגי, שתומך, מייעץ ומלווה אותי בכל מה שצריך כדי שאגיע למימוש והגשמה עצמית.

המוצרים לאמהות וילדים, כרגע נמצאים בשלבי פיתוח, לאחר שנגיע למוצרים שעומדים בסטנדרטים שלנו נצא איתם לעולם.

מתי ולמה הבנת שאת רוצה להיות מעצבת ולהקים מותג?

לעסוק באופנה היה חלום ילדות שלי, אך החיים ניתבו אותי למקומות אחרים, בנקאות, ענף הרכב, ריהוט ויזמות.

לעולם האופנה יש לי חיבור עוד כילדה ובהמשך כנערה בוגרת, תמיד אהבתי לעקוב אחרי טרנדים מעולם האופנה. אביזרים משלימים בעיני הם מאסט להשלמת הלוק, גם אם הוא הכי בייסיק. טי שירט וגי'נס, עם התיק הנכון, הנעלים והחגורה התואמים ובתוספת של מטפחות יעשו את העבודה ויתנו טאץ' אישי לכל אחת והסגנון שלה.

ביום חם במיוחד, בחודש אוגוסט לפני שנה, ישבנו עידו ואני בהרצל 16, החום היה בלתי נסבל, שאלתי אותו איך זה שאין לנו מניפות בארץ. זה היה הטריגר שהחזיר אותי לאהבתי הגדולה למניפות, עוד כילדה.

סטפניה גור צילום: עדי לידור

התחלתי לחקור, ללמוד ולבדוק את הנושא יותר לעומק והחלטתי שזה בדיוק מה שאני רוצה לעשות, לעצב מניפות  שיתאימו לנשים שיש להן סטייל ואמירה אישית.

ההמשך היה לי ברור - החלום שלי הוא לייצר דברים המאופיינים בטביעת האצבע שלי. עיצוב וסטייל מלווים אותי בכל הבחירות שלי, הן בקריירה והן בחיי האישיים – וזה מה שמניע אותי. החלטתי להקים את Stefania Gour וסופסוף ללכת עם הלב. שנה לאחר שנולדה ביתי הבכורה, לאחר קשיים של שנים להרות, יצאתי לדרך חדשה ועצמאית. השקת Stefania Gour התגלתה כאתגר לא פחות מהריון, אך הסיפוק גם כאן הוא בהתאם.

מה היה החלק הכי מאתגר בדרך?

היות וחלק מהיצור שלנו נעשה גם בחו"ל מול מפעלים, היה לנו חשוב לגרום להם להבין מה הן האיכויות שאליהם אנו שואפות להגיע עם המוצר הסופי. נעשה על ידנו מחקר מקיף ובדיקה פרטנית על כל מוצר וחומרי הגלם מהם אנו מיצרות עד שנאשר ונתקדם ליצור.

כל דגם שאנו מעצבות, מגיע במהדורה מוגבלת. חדירה לשוק שהוא מאוד תחרותי מהווה עבורנו אתגר מס' 1.

סטפניה גור צילום: עדי לידור

איך את מתארת את הסגנון שלך?

סגנון עיצוב שלי מאוד משקף את מי שאני, קלאסי, נקי, ויחד עם זאת, תמיד יהיה טוויסט קטן שיעשה את ה WOW.

אני מאוד אוהבת לראות נשים שיודעות איך לשלב בין פריטים בסיסיים ואיכותיים עם מותגים יוקרתיים. מטבעי, אני אוהבת את המראה הכי בסיסי ונוח, טי שירט וגי'נס. אבל, תמיד אדאג לשלב אותם עם נעליים/סנדלים יפים, חגורה תואמת, תיק איכותי ומטפחות שוות שהן אלו שמכניסות צבע למראה הכללי.

עם מי הקמת את המותג? 

אחרי כמה חודשים של מחקר והכנה הגיעה יעל גולדנברג, אותה הכרתי שנה קודם והחיבור שלנו היה מידי ומפרה. יעל בוגרת "שנקר" מהמחלקה לעיצוב מוצר שבאופן מיידי חלקה את התשוקה לרעיון והצטרפה אלי לעשייה משותפת.

היה לנו חשוב ליצור מוצר פשוט ויחד עם זאת בעל אמירה אישית עם המון סטייל, באמצעות ירידה לפרטים משלב היצור עד לחדוות האריזה והמשלוח – אלה מעניקים הרגשת סיפוק וריגוש שאין שני לו.

אני מגיעה עם ההשראות שלי, שמגיעות מהרחוב, ארכיטקטורה ומתרבויות חדשות שאני נחשפת אליהן מטיולים בעולם וליעל יש יכולת מדהימה לקרוא אותי ולתרגם את ההשראות לעיצוב הסופי הכולל את הטאץ' האישי שלה.

קיימת בנינו הבנה וסינרגיה לאיך הדברים צריכים להראות בסוף התהליך, אהבה משותפת של שתינו לירידה לפרטים הקטנים ואי התפשרות על התוצר הסופי שיעמוד בסטנדרטים שלנו.

מה מאפיין את הקולקציה האחרונה? 

הקולקציה שלנו מגיעה מהשראות של הילדות שלי והחיבור לשורשים של אבי, שעלה ממרוקו.

היא מתאימה ליום-יום עם צבעוניות שמותאמת לנועזות ולסולידיות שבנינו, וכמובן יש גם דגמים יותר קלאסיים המתאימים לשילוב עם בגדי ערב ואירועים מיוחדים.

מאוד חשוב לי החיבור לאנשים ולכן, ההסתכלות שלי בעיצוב היא איך ניתן לגעת בכמה שיותר א.נשים בדרך, בגילאים שונים שמתחברים למותג שלנו.

סטפניה גור צילום: עדי לידור

סטפניה גור צילום עידית בן עוליאל

טווח מחירים: 75 - 350 שקל

איפה קונים? ניתן לרכוש דרך האתר שלנו https://www.stefaniagour.com/ ובחנויות NOOK, Eclectic by Sari ו-KARINA.

פייסבוק https://www.facebook.com/stefaniagour

אינסטגרם https://www.instagram.com/stefaniagour/

***

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה