המדריך לקניית נעליים באינטרנט

אוהבת לקנות נעליים? באינטרנט תוכלי למצוא את המבחר הגדול ביותר. קבלי כמה טיפים איך לקנות את הנעליים שרצית מבלי להתאכזב

רגע לפני שאת מתחילה לחפש את נעלי הג'ימי צ'ו שחלמת עליהן, כדאי לדעת כמה כללים בסיסיים בקניית נעליים ברשת.

מידות

מידות הנעליים שונות בין יבשת ליבשת. אם מידות הנעליים המוצגות בדף המוכר/החנות אינן זהות למידות הישראליות המוכרות לך, כמו: 37, 38 או 39, את צריכה למדוד את מידות הרגל שלך לפני שאת מזמינה נעליים באינטרנט. בתום המדידה תוכלי להתאימן למידות המוצגות בטבלת המידות בדף של המוכר.

shoes-sizes-part-01shoes-sizes-part-02shoes-sizes-part-03shoes-sizes-part-04
shoes sizes

איך תמדדי את כף הרגל?

1. הניחי דף נייר (רצוי עם שורות או משבצות) על משטח קשיח ועליו הניחי את כף הרגל בצורה יציבה. ניתן לעשות זאת בישיבה או בעמידה בהתאם למה שנוח.

2. שרטטי עם עיפרון או עט את מסגרת הרגל (ממש כמו שציירת את כף היד בילדות). אין צורך להיכנס לתחום האצבעות, מה שחשוב הוא שהרוחב יהיה  מדויק.

3. ציירי קו אורך וקו רוחב מחוץ לכף הרגל (ליצירת מסגרת של תמונה לרגל).

4. מדדי את אורך הרגל  על-ידי סרט מדידה. מתחי את הסרט מקצה אחד של כף הרגל (קצות האצבעות) ועד הקצה השני (קצה הקרסול) כדי לקבל את אורך הרגל.

5. מדדי את רוחב הרגל או על-ידי מתיחת סרט המדידה לרוחב מהקווים החיצוניים (להלן המסגרת) או על-ידי מדידת המרחק מהאגודל לזרת באמצעות סרט המדידה.

טבלת המידות יכולה להשתנות מאתר לאתר ולכן חשוב לבדוק ולהתאים את המידות שלך לאלה הרשומות בעמוד המכירה של כל אתר.

הטבלאות המצורפות יתנו לך מושג איך נראות הטבלאות. עדיף להסתמך על הטבלאות של המוכר/החנות. בכל מקרה, בדקי מדיניות החזרים.

 

חומר

אם המוכר/החנות לא ציינו את החומר ממנו עשויות הנעליים, רצוי לשאול אותו לגבי סוג החומר על-מנת למנוע אכזבה כשתקבלי את המוצר. בכל דף מוצר תמצאי אפשרות לשלוח מייל למוכר/לחנות לקבלת מידע.

נעלי עקב

חשוב לבדוק לפני הרכישה מה גובה העקב, מה עוביו ומאיזה חומר הוא עשוי. אם לא מופיע בתיאור המוצר, אל תתביישי לשאול את המוכר/החנות.

נעלי ספורט

ההמלצה של מומחי ספורט לרכוש נעלי ספורט בהתאם לייעוד שלהן (כדורגל, כדורסל, ריצה או טניס) כדי להקטין את רמת הפגיעה של הרגליים ולכן כדאי מאוד להיזהר מחיקויים. לפני חיפוש נעליים ברשת מומלץ לבדוק באתרים של חברות הנעליים את שם הדגם המדויק שאת רוצה ולהעתיק אותו לחיפוש ברשת. אם את לא מחפשת דגם מסויים, לפני הרכישה באינטרנט תבדקי את הפרטים של הנעליים שמצאו חן בעינייך באתר של החברה המקורית.

המלצות

חשוב לקרוא את התגובות המוצגות בתחתית העמוד בחוות הדעת של הרוכשים. לרוב שם תמצאי בדיוק את התשובות להתלבטויות שלך. אל תשכחי להוסיף אחרי הרכישה גם את חוות הדעת שלך על המוצר.

הצעות חמות בסלונה שופינג
בחזרה למעלה