מיקה אלמוג, נכדתו של שמעון פרס: "בוא ביבי, בוא"

מיקה אלמוג, נכדתו של שמעון פרס, העלתה לרשת סרטון חריף היוצא נגד "משטר הרודן בהתהוות" שמנהיג בנימין נתניהו וקוראת לכולנו להגיע ליום הבחירות ולהצביע לעתיד אחר, בלי פילוג ושיסוי

03/04/2019
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

מיקה אלמוג, נכדתו של הנישא המנוח שמעון פרס ז"ל, סוחפת את הרשת עם סרטון חריף ולא מתפשר נגד מה שהיא מכנה "משטר הרודן בהתהוות" של בנימין נתניהו.  בסרטון, אומרת אלמוג: "אנחנו לא מפחדים ממך, אנחנו עייפים ממך. אנחנו מסרבים להמשיך לחיות תחת שלטון שעסוק בלהשניא אותנו אחד על השני בלי שום סיבה. אנחנו מסרבים להמשיך לחיות תחת שלטון שמרוקן את הדמוקרטיה שלנו מתוכן" וקוראת לכל אזרחי ישראל להצביע ביום הבחירות עבור עתיד מזהיר יותר, ללא דיכוי ושיסוי, ללא פילוג וארס. "לא הבאת אותנו סנטימטר אחד קרוב יותר לפתרון אמיתי", היא מוסיפה.

"ועוד לא דיברנו על כהנא. וכתבי האישום. ועוד לא הזכרנו את הצוללות. אנחנו יותר חזקים ממה שנדמה לך. ואנחנו הרבה יותר חכמים ממך. ומיצינו. אז בוא ביבי, בוא. בוא תספר לנו שזה ציד מכשפות. ששופכים את דמך ללא רחם. בוא ביבי, בוא. שלוף את כל הארסנל. אנחנו מוכנים. ועכשיו, כמו שאתה אוהב, באנגלית". כאן אלמוג חוזרת על כל דבריה באנגלית רהוטה כי נתניהו, כידוע, מאוד אוהב לדבר ולשמוע אנגלית.

הסרטון של אלמוג זכה ליותר מאלף שיתופים בפייסבוק וגרף מאות תגובות. לצד תגובות אוהדות ומחזקות ("מדהימה, חדה ואמיצה","תודה מיקה על האמת") שחיזקו את אלמוג, היו גם תגובות פחות אוהדות. ("לשמחתי, היהדות והמורשת שלנו חזקה מספיק לעמוד מולך ולשאר המיעוט החושב", "באמת נראית עייפה, לכי לנוח").


מיקה אלמוג צילום מסך

מיקה אלמוג צילום מסך
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך