מישל אובמה חזרה לתלתלים

הגברת הראשונה לשעבר של אמריקה, מישל אובמה, התארחה בפסטיבל מתוקשר לאחר שנטשה את הפן לטובת המראה הטבעי שלה וגרפה שבחים מאוהדיה

10/07/2019
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

נשים מפורסמות רבות נוטשות את התלתלים שלהן לטובת המראה החלק מהרגע בו הן מתקדמות בקריירה. משום מה, שיער חלק נתפש מסודר, אצילי ומבוקש יותר. אתן יכולות לראות כיצד לאורך השנים מגישות, דוגמניות, שחקניות ופוליטיקאיות זנחו את המראה הטבעי שלהן לטובת שיער חלק או גלי.

מי שמחזירה עטרה ליושנה בימים אלה, היא אחת הדמויות האהובות באמריקה, מישל אובמה, שהגיעה לפסטיבל 2019 ESSENCE והתארחה אצל גייל קינג כשהדבר הכי בולט בהופעתה היה חזרתה לתלתלים המקורזלים שלה.

מישל אובמה בתלתלים צילום  Josh Brasted/FilmMagic

מאז שבעלה, נשיא ארצות הברית לשעבר, ברק אובמה, עזב את הבית הלבן השניים נראים נינוחים יותר, מתלבשים בפשטות פוטוגנית ובכלל, מתהלכים בעולם כאילו היו בחופשה שלא נגמרת. משמעות הדבר היא שאובמה, ככל הנראה, כבר לא מרגישה צורך להיראות "ממלכתית או ייצוגית" מדי לפי סטנדרט היופי של העולם המערבי והיא מאפשרת לעצמה להשתחרר ולהציג את שיערה הפרוע בלי לחשוב פעמיים.

Photo by Erika Goldring Getty Images מישל אובמה

התלתלים המשוחררים הסגנון שנות ה-80, התאימו בדיוק לאוברול הפאייטים הכחול של Sergio Hudson. המעצב סיפר כי הוא קיבל פניה מהסטייליסטית של אובמה שביקשה ממנו "בגד פחות רשמי, עם אוירה של דיסקו". הצליח לה.

אובמה בתלתלים

Photo by Erika Goldring Getty Images מישל אובמה

אוהדים רבים מיהרו לפרגן למראה החדש והחמיאו לאובמה, שהעניקה לנשים שחורות רבות לגיטימציה להיות מי שהן ולא להסתתר מאחורי תסרוקות מפונפנות. לא ברור אם היא אימצה את המראה באופן חד פעמי או שעוד נראה אותה בשלל אירועים עם תלתלים אבל מה שבטוח, כך מייצרים באזז לאירוע והודות לשינוי החיצוני, רבים התעניינו גם במה שאמרה על הבמה באותו פסטיבל.  נקווה שעוד ועוד נשים מתולתלות יפסיקו להסתיר ולהתבייש בשיערן בטבעי ויבינו שהוא יפה לא פחות משיער חלק.

אובמה לפני המהפך

מישל אובמה צילום  Paras Griffin/Getty Images

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה