מיכל נגרין נפרדת מעובדי הרשת

''זה יום עצוב ונורא בשבילנו. כמו שעצוב לי על עצמי, עצוב לי עליכם על שאתם מאבדים את מקום עבודתכם'' במכתב קורע לב, הודיעה המעצבת הרב תחומית מיכל נגרין ל-120 עובדיה על סיום דרכה של הרשת

24/09/2019
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS

מכתבה של מיכל נגרין לעובדיה, כלשונו

מיכל נגרין, סוף הדרך (צילום מסך)

עובדים יקרים,

בצער רב ובכאב גדול אנחנו נאלצים לומר לכם שהדרך שלנו הסתיימה, ואנחנו נאלצים לסגור את מפעל חיינו שהשקענו בו את הלב הנשמה וכל כספנו.

כולכם אני מניחה הבנתם שקורה משהו, נאלצנו להצטמצם לבניין אחד, פיטרנו עובדים, חשבנו שנוכל לעשות שינויים בעסק ולהוביל אותו למקום טוב יותר, לקחנו יועצים חיצוניים שנכנסו לעובי הקורה, התחלנו תהליך שנראה מבטיח ונכון אך לצערנו בשבוע האחרון הבנו שהבור הכספי עוד עמוק בהרבה ממה שחשבנו, ואין לנו את הכסף והיכולת להמשיך להפעיל את כל המערך הזה.

כל הכסף הפרטי שצברנו לאורך השנים, עשרות מיליוני שקלים, הושקעו בעסק שלנו כדי להמשיך לגלגל אותו, מתוך אמונה ותקווה במפעל החיים שלנו ובהמשך העשייה שלנו כאן בארץ, ולשמש מקור פרנסה לכולנו. עכשיו הגענו לשקל האחרון, ואנחנו מבינים שאין לנו ברירה, ואין מוצא אלא בסיום דרכה של החברה.

זה יום עצוב ונורא בשבילנו. כמו שעצוב לי על עצמי, עצוב לי עליכם על שאתם מאבדים את מקום עבודתכם.

עשינו כל מה שיכולנו על מנת לסייע לכם ולאתר את האדם שמתמחה בליווי עובדים במשברים מסוג זה, אשר יסייע לכם בדרך הטובה ביותר להגן על זכויותיכם ויעזור לכם לקבל את כל מה שמגיע לכם, כולל את שכרכם ויתר הזכויות עבור העבודה אצלנו, וכן למי שלא ימצא עבודה חדשה לתשלום דמי אבטלה שמגיעים לכם על פי החוק.

לצערי, לנו אף אחד לא דואג במצב הקשה שנקלעו אליו, ולנו לא נותר אלא לסיים בדרך הזו כי פשוט אין לנו ברירה.

אני מבקשת סליחה מכולכם שניסיתי ללכת עם החלום שלי ונכשלתי.

תודה לכם על שנים יפות ומדהימות שחווינו כאן ביחד וסליחה על השנים האחרונות שהיו קשות ונוהלו בסגנון שהוביל אותנו לרגע הקשה הזה.

אוהבת אותכם מאד ומאחלת לכם בכל ליבי שתצליחו בהמשך חייכם.

צר לי שכך אנחנו מקבלים את תחילת השנה החדשה, הלב שלי בוכה והנשמה לא מוצאת מנוחה."

מיכל נגרין אביב קיץ 2019 צילום דודי חסון

כבר יותר מ-30 שנה פועלת מיכל נגרין מתוך נאמנות מוחלטת לדרכה ולתפיסת עולמה ומקיפה עצמה בסביבה עוטפת של יופי, קסם ואור, אופטימיות ואהבה. מיכל נגרין, בת קיבוץ נען, שהחלה את דרכה בשוק האומנים בנחלת בנימין, הפכה עם בן זוגה מאיר את מה שהיא הכי אהבה לעשות, למותג מוכר ומבוקש המצליח ברחבי העולם. המותג הפך לאייקון אופנתי מזוהה שהפך לסגנון הנושא את שם המותג.

מיכל נגרין רשמה הצלחה ישראלית מואצת בעולם, עם עשרות חנויות קונספט ונקודות מכירה בישראל ובעולם, בהן חנויות ברוסיה, קרואטיה, רומניה, הולנד, הונגריה, צרפת, יפן, מקסיקו, ארה"ב, אוסטרליה, סין ועוד.

כל מוצרי החברה יוצרו במפעל החברה בבת ים, בעבודת יד כחול-לבן ושווקו לכל העולם. בחברה מועסקים כ-120 עובדים. בשלב זה המפעל נסגר וחנויות הרשת בארץ ובעולם ממשיכות לפעול כסדרן עד גמר המלאי.

סדנאות במרכז המבקרים של מיכל נגרין צילום יחצ (4)
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה