מייגן והארי: נקודת האל חזור

הנסיך הארי ומייגן מרקל נחושים לעשות דברים "בדרכם" עד כדי כך שהם לא מבינים את המחיר שהם עלולים לשלם בלא לבלות עם המלכה אליזבת' ומשפחתה את כריסמס השנה

17/11/2019
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

כבר לפני שנתיים העבירו הארי ומייגן מסר ברור שהם יעשו ביחד דברים "בדרך שלהם". הם עמדו במילתם. עבורם המסורת ל בית המלוכה היא בגדר המלצה ושניהם האמינו שהמונכריה זקוקה לריענון בדמותם. הם לא לקחו בחשבון שהבריטים אוהבים מסורת ומכבדים את המלכה אליזבת' יותר ממה שהם משתוקקים לראות כיצד שני מפונקים משנים את כל מה שגדלו והכירו במהלך ההיסטוריה.

בזמנו איש לא הבין עד כמה רחוקים השניים ילכו, על מנת לחזק את עצמם כיחידה אחת אל מול העולם. לפני כשבוע נודע שמייגן והארי החליטו לבלות את כריסמס עם אמה, דוריה, אי שם בארצות הברית. על פניו, למה לא. אין סיבה לא לבלות עם בני משפחתה של מייגן (היא בקשר רק עם האמא) ולא חייבים רק לשהות לצדם של נציגי משפחת המלוכה הבריטית בכל החגים. יחד עם זאת, התזמון וההקשר של ההחלטה הזאת ישפיעו על הזוג בעתיד ולא לטובה.

הארי ומייגן צילום  Samir Hussein/WireImage

הארי מיהר, כשהם רק התארסו, לגונן על אהובתו ואף הרחיק לכת וציין בתקשורת שמשפחת המלוכה היא כמו "המשפחה שמעולם לא הייתה לה" (למרות שאביה דאג לה וצמך בה כלכלית. הנסיך המאוהב לא טרח לבקר את הוריה או את אחיה ובגדול, הציג את מייגן לאומה כמו יתומה חסרת שורשים. מייגן, שבחרה לנתק קשר עם כולם חוץ מאמה, ולא הזמינה איש מעברה לחתונה, עשתה רושם שהיא משתוקקת לבית חדש, כזה שיקבל אותה בזרועות פתוחות וכך היה, פחות או יותר. אמנם ויליאם הרים גבה ולא השתוקק שאחיו ימהר לנישואין אבל כולם היו מוכנים לתת להארי ומייגן צ'אנס אמיתי לחדור לליבם כזוג חדש.

בשנתיים שחלפו, השניים עשו כמעט הכל כדי לעורר סלידה בקרב הבריטים, הוציאו הון על בגדים, פיטרו עובדים, גרמו לקייט מידלטון כמעט לבכות, התרחקו מוויליאם, הטיפו על איכות סביבה וטסו במטוס סילון, סיפרו על רצונם לפרטיות ופתחו חשבון אינסטגרם, הביאו את ארצ'י והסתירו פרטים עליו למשך תקופה, לא השלימו עם אביה של מייגן, שנותר עני וחסר כל במקסיקו, עברו לבית חדש, אותו שיפצו על חשבון משלמי המיסים, ביקרו ילדים מוכי גורל באפריקה והיגגו על מצוקתם האישית, יצאו במתקפה חסרת תקדים נגד התקשורת ותבעו שני צהובונים ולאחרונה נודע שהילארי קילנטון ביקרה אותם ובכך הפכה מדמות א-פוליטית, כמתבקש מנציגת משפחת המלוכה, למישהי שהתחמקה מלפגוש את טראמפ. בגדול: השניים פכו לזוג מאוס ושנוא בקרב גולשים רבים שלא יכלו לשאת אותם ואת הצביעות שלהם.

קייט והארי, ויליאם ומייגן Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage)

הדבר האחרון שג'ינג' וקרינג' (הכינוי שלהם בימים אלה), היו צריכים לעשות עכשיו זה לא לקחת חלק בחגיגות הכריסמס המסורתיות של המלכה אליזבת' (אחרי שלא לקחו חלק בחג ההודיה). המלכה כבר אינה צעירה ומי יודע אם מדובר בכריסמס האחרון שלה או של בעלה, פיליפ. הקרע בין האחים רק גדל וגדל ונראה כי הארי ומייגן מעדיפים להיעלם במקום ליישר את ההדורים. אילו קיבלו עצה טובה מהיחצנים שלהם, היו טורחים להישאר, להשלים עם כולם, לפתוח דף חדש, להתבונן פנימה, לתקן את דרכם ולהתחיל למלא את תפקידם על הצד הטוב ביותר.

לאור הבחירות של הארי ומייגן, גולשים רבים מאמינים שעליהם לעקור לאמריקה ולחיות שם, על חשבונם, מאחר והם אפילו לא מסוגלים לייצג את המלכה בכבוד (הם לקחו עכשיו עוד חופשה של 6 שבועות מהחופשה הקיומית שלהם). הבחירה לבלות עם דוריה את החג ולגרור לשם מאבטחים במקום להביא את דוריה לאנגליה היא טעות קריטית. מילא אם היו מבקרים את אביה של מייגן, אז הבריטים היו משחררים אנחת רווחה ושמחים על המפגש הראשון בין אביה לנכדו ארצ'י אבל מייגן נחושה לקבל את מה שהיא רוצה וכנראה שמה שהיא באמת רוצה זה להרחיק את הארי ממשפחתו וחבריו וליצור מצב בו שניהם מתנתקים מבית המלוכה. כלומר, ללכת עם (הטייטל) ולהרגיש בלי (התחייבויות).

מייגן מרקל והמלכה אליזבת צילום: Jeff J Mitchell/Getty Images

ההחלטה לטוס לכריסמס מעבר לים לא תוביל את מייגן רחוק בתוך הממלכה הבריטית. השנה פורסם כי היא והארי הפכו לזוג הפחות פופולארי בבירת התה ונראה כי היא קרובה יותר מתמיד להישבר ולעבור לגור באמריקה ולגרור את הארי אחריה. יום יבוא והוא יתעורר, יקלוט מה עשה ויתחרט שלא השקיע מאמצים בלשמור על חבריו ומשפחתו התומכת והאוהבת שתמיד הייתה שם עבורו. הוא יפנים שבנישואים הללו הוא איבד את עצמו ונכנע לתכתיבים של רעייתו והפך, תחת חסותה, לבכיין מתקרבן וחסר ביצים. בסוף מייגן תהפוך לסלבריטאית האיי ליסט שתמיד קיוותה להיות ולא הצליחה לבד, תתראיין אצל אופרה וינפרי, תרים כוסית עם סרינה ויליאמס ותכתוב ספר על חייה לצד הארי. בכל זאת, "מה שמייגן רוצה, מייגן מקבלת".

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה