שלוש שנים לאונס בחצרים

שלוש שנים אחרי האונס, אני חזקה, אני יודעת שניצחתי. אני גאה בהחלטה שלי להתלונן עליכם ולומר בקול "עברתי אונס" והיום, אתם בכלא ואתם לא יכולים לפגוע באף אחת

15/04/2018
לירון תורג'מן קבלו עדכונים מלירון
  • RSS

התפרסם לראשונה בפרופיל הפייסבוק של לירון תורג'מן

15-16/4/2015

ערב יום השואה, ערב שגם ככה קשה לכולם ולי? היה קשה עוד יותר כי בערב הזה עברתי את האונס שלי או כמו שזה נקרא בתקשורת "האונס בחצרים"

שלוש שנים. קולטים? שלוש שנים.

שלוש שנים ששתקתי שלוש שנים שבהם סבלתי שלוש שנים של שתיקה והתמודדות אין סופית בהן הייתי צריכה להילחם, להוכיח שאני זו שדוברת אמת להוכיח לכולם שאני זו שלא שיקרה שלא פגעה למרות זאת האמינו להם, לדין ולעקביה. שלוש שנים שבהן אני עדיין שומעת "היא התלוננה כי הם צילמו סרטון שהיא לא הייתה מודעת אליו היא התלוננה כי היא בסך הכל נפגעה". לא, לא נפגעתי ובטח שלא הייתי בטוחה שבאמת צולם סרטון. שלוש שנים שבהם הנשמה שלי עוד מרוסקת ולא, הפצעים לא החלימו וכנראה שלא יחלימו לעולם. שלוש שנים שאני עובדת בשביל לרפא את עצמי מכל הסיטואציה הזו שלוש שנים שהפחדים שלי גוברים עליי ומצד שני אני מתמודדת מול הפחדים בראש מורם!

"מתמודדת מול הפחדים בראש מורם" לירון תורג'מן (צילום: עדי אורני)

שלוש שנים שבהם התבגרתי בלי ברירה. לא בדיוק שאלו אותי אם אני רוצה להתבגר פשוט ביגרו אותי בכוח.

נאלצתי להתמודד עם דברים קשים בשלוש שנים, כשאני עוד הילדה הקטנה, זו שעוד לא רוצה להתבגר, שלא רוצה להיות הילדה הקטנה שמנוסה במשפטים ושמגיעה כל דיון ודיון כבר שלוש שנים. במקום להיות ילדה קטנה, אני כבר לא. התבגרתי. ביום אחד נקלחה ממני התמימות שלי, כל החשיבה שלי, הכל נעלם כלא היה.

כל מי שהכיר אותי עד המקרה ראה לירון אחרת לירון שרק כל היום צוחקת מחייכת עושה שטויות עם חברים ופתאום הם קיבלו לירון שונה מאוד מהלירון שהם הכירו, מאותה ילדה שרק צחקה על הכל. נהייתי ילדה שרק בוכה, מדוכאת, לא רוצה לצאת מהחדר, עושה הכל כדאי לא לראות את החברים.

תמיד הייתי בטוחה שלי זה לא יכול לקרות מסתבר שכן. מסתבר שדין אחד, מי שאנס אותי, ראה בי חפץ שנועד לספק אותו ואת חברו. אותו דין היה אחראי למה שעברתי באותו היום הוא זה שבגללו ובגלל עקביה נאלצתי להתבגר בין לילה אחד והפכתי להיות מה שאני לא רוצה להיות או להרגיש בכלל.

אז כן, שלוש שנים עברו מאז האונס ואני עדיין מחכה לגזר דין של הערעורים מחכה כל כך לשמוע שהם קיבלו יותר ויותר. מקווה שעורכת הדין נוגה ויזל לא תהיה יותר בתיק כי היא זו שבגללה הטראומה שלי גדלה יותר ויותר. אותה "עורכת דין" ריסקה את נשמתי עד עפר, היא זו שגרמה לי להפרעות אכילה. בגללה הגעתי לתת משקל כי חצי שנה לא אכלתי. תמיד אמרתי לעצמי שאם אני אוכלת אף אחד לא יסתכל עליי כמו שהיא אמרה "תראי איך את נראית? מי ירצה אותך בכלל" אז ויזל היא בשבילי השטן ואני יכולה להגיד שהלוואי שזה היה רק המשפט הזה. היא מתעללת בי כל דיון ודיון שיש. היא חייבת להיכנס בי עד שאבכה את נשמתי אחרת היא לא נרגעת. אז גברת "עורכת דין" ויזל וגם דין ועקביה, בשלוש שנים האלו לימדתם אותי דבר אחד חשוב. לדעת שאנשים כמוכם הם אנשים תתי רמה שלא שווים דמעה אחת שלי.

"ויזל היא בשבילי השטן" (צילום מסך)

שלוש שנים מאז האונס אני חזקה ואני יודעת שניצחתי ובמיוחד שעוד מעט גזר הדין שלכם שאני מקווה שאתם תכנסו לעוד כמה שנים בפנים ואני? אני אמשיך לחיות את חיי ולא אוותר, אמשיך להגיע לכל דיון רק כדי לראות אתכם משפילים מבט מטה, בתקווה שתבינו יום אחד שמה שעשיתם לי הוא לא נורמטיבי. אני גאה בהחלטה שלי להתלונן עליכם ובכך שאמרתי בקול שעברתי את האונס הזה. אני עשיתי צעד שאני היום יכולה להגיד שאני גאה בו, כי אתם בכלא ואתם לא יכולים יותר לפגוע באף אחת יותר לעולם.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה