אחיה של קייט מידלטון חושף את הדיכאון שלו

אחיה של קייט מידלטון, ג'יימס, שהתארס עד לא מזמן חשף את מאבקו במחלת הדיכאון וזכה לתמיכה רבה מאנשים שהעריכו את האומץ לדבר על כך בחופשיות

10/11/2019
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

חודש בלבד לאחר שפרסם ג'יימס מידלטון שהוא מאורס לאליזה ת'ייוונט, הוא העלה תמונה משותפת איתה ועם ארבעת כלביהם ובה חשף את מאבקו בדיכאון. אחיה של קייט מידלטון (שקצת מזכיר את השחקן ג'וד לאו) הודה בפוסט לכל התומכים שסייעו לו ועודדו אותו עם מילים תומכות. "היום רציתי להודות לכם", כתב מידלטון. "תודה על התמיכה המדהימה שהפגנתם כלפי, אחרי שדיברתי על מחלת הדיכאון שלי בפתיחות.

"אילו עניתי לכל אחד ואחד באופן אישי, זה היה עבודה במשרה מלאה אבל דעו לכם שההודעות שלכם והסיפורים ששיתפתם, נגעו לליבי. "לאור כל זה, רציתי לחלוק איתכם את התמונה המשפחתית הראשונה שלנו. עד לא מזמן שכחתי מה זה הרגיש לצחוק מאושר אמיתי והיום איני צריך לזייף חיוך". למרות שמידלטון מצא את אושרו עם ארוסתו, הוא הודה שהמאבק שלו עם דיכאון הוא מתמשך והוא הפציר באנשים לא לסבול בשקט, עם עצמם.

ג'יימס מידלטון צילום  Justin Tallis - WPA Pool/Getty Images

"לא נרפאתי מהדיכאון. אני לא חושב שיש תרופה כזו. יחד עם זאת, קיבלתי את הכלים לשמור על שליטה, אני דואג למצבי המנטלי ולבריאותי הפיזי. אני גם זוכר את מה שאמר לי פעם אדם חכם, "מהות ההחיים הם המסע, לא היעד". עוקביו הרבים של מידלטון מיהרו להודות לו על הפוסט הישיר והפתוח. "תמשיך בדרכך, תמשיך במאבקך, תמשיך לחתור ותמשיך לאהוב", כתב אחד. גולש אחר כתב לו "תודה לך שאתה רגיש ומשתף אותנו בעליות ובמורדות שלך איתנו. אנחנו שומרים עליך ואוהבים לראות כיצד מצאת אושר". אדם אחר כתב למידלטון "מסר כל כך חשוב. תמשיך להיות נחמד לעצמך".

ג'יימס מידלטון ומשפחתו צילום אינסטגרם

באוקטובר, מידלטון חשף שאחותו קייט התלוותה אליו למפגשי הטיפול. מידלטון, 32, סיפר ל"טלגרף" שלפני שנה, כאשר היה בשיא הדיכאון, הוא הלך לטיפול עם כל בני משפחתו. "לא כולם בהכרח באו איתי באותו הזמן אבל מישהו מהם תמיד היה לצדי. זה היה חשוב לי כי זה עזר לי להבין איך המוח שלי חושב". מידלטון הוסיף ש"טיפול עזר לי בכך שלא הייתי צריך שמשפחתי תגיד 'מה אפשר לעשות?'. הדבר היחיד שיכלו לעשות זה לבוא איתי למפגשים ולהתחיל להבין". מידלטון שיתף לאורך השנים את המאבק שניהל בלתקשר עם חברים ובני משפחה, במהלך תקופה קשה בה התמודד עם דיסלקציה ועם הפרעת הקשב שלו.

ג'יימס מידלטון צילום  Pool/Max Mumby/Getty Images

הפתיחות של מידלטון עוזרת מאוד לתדמית של חולי דיכאון באשר הם מאחר ומפורסמים רבים נוהגים להציג מצג שווא שהכל בסדר איתם ושחייהם מושלמים. החשיפה של מידלטון מעוררת מודעות רבה ועוזרת לאנשים שסובלים מבעיות אלו.

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה