הארי ומייגן דחו את ההצעה להגיש פרס באוסקר

הזוג קיבל הצעה מפתה להגיש את פסלון האוסקר על הסרט הטוב ביותר אך דחה זאת בנימוס מבלי להרחיב. מה יכולה להיות הסיבה לכך?

11/02/2020
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

הימים האחרונים אינם פשוטים להארי ומייגן, שיודעים שכל עיני העולם נשואות אליהם ובוחנות כל צעד וצעד שלהם בקנדה ומחוצה לה. הפרויקט הראשון והמשמעותי של הזוג יסלול את דרכו ויקבע את אופי הקריירות שהשניים יאמצו לשנים הקרובות. כל טעות קטנה כעת כעצמאים תיצור נזק עצום וסביר להניח שהם בעיקר אומרים "לא" להצעות מאשר "כן".

כסף לא יכול להיות השיקול העיקרי כעת, לא כשמלכת אנגליה בודקת כל מהלך בשנה הקרובה על מנת לקבוע האם הם עדיין יכולים בכלל לשמור את הטייטלים "הוד מעלתם" גם אם הורו להם לא להשתמש בהם. לאחרונה סוכן הוליוודי סיפר לתקשורת בהתלהבות שהוא קיבל ים של הצעות עבור הזוג ואם השניים היו לוקחים את כולן הם היו מרוויחים כ-100 מיליון דולר. ניתן לשער שההצעות ברובן מפתות מאוד אך לא בהכרח כאלו המשקפות את "רוחה של המלכה" או טומנות בתוכן ערכים חיוביים. בימים אלה מייגן והארי לא ממהרים לקדם מותגי יוקרה או לקפוץ על הספה אצל אופרה וינפרי. אמנם מייגן תדובב עבור דיסני אבל זה הדבר היחיד שהיא בינתיים הסכימה לו מתחום השואו ביזנס.

 מייגן והארי Karwai Tang/WireImage

הארי ומייגן ישקלו בכובד ראש כל אופציה שתגיח אליהם וכעת נודע שהשניים דחו בנימוס הצעה להגיש את פרס הסרט הטוב בטקס פרסי האוסקר, שנערך בראשון האחרון בלוס אנג'לס. "ההצעה מאוד החמיאה להם אך הם דחו אותה", פורסם בתקשורת וכך נחסכה מהעולם הרגע בו הארי ומייגן מעניקים פסלון זהב לבמאי הסרט הקוריאני "פרזיטים", שעשה היסטוריה וזכה בפעם הראשונה כסרט זר בקטגוריית הסרט הטוב ביותר.

למרות שהארי ומייגן יכלו לקבל סיקור גלובאלי עצום מהטקס ולמעשה, בכך להודיע רשמית לכולם "אנחנו כאן", הם בחרו לוותר. אין זה אומר שהשניים לא שואפים להשתלב בתחום הבידור בעתיד. השאלה היא באיזה אופן. הם כנראה מעדיפים להגיע לטקס האוסקר על תקן מפיקים או במאים המועמדים לפרס בעצמם, אם למשל יהיו חתומים על סרט תעודה מעניין מטעם נטפליקס, נניח. אם הם היו באים לאירוע, היה ברור שהם הוזמנו על תקן גימיק כי אין באמת כל קשר בינם לטקס ובחירה זו הייתה מקבעת את מעמדם כ"קישוט" ולא מעבר.

מייגן והארי באוסטרליה צילום: Photo by Mark Metcalfe/Getty Images

אמנם השניים טרם בחרו כיוון ברור מאז שעזבו את בית המלוכה אך בינתיים הם גוזרים קופון על הרצאות. לאחרונה השניים הופיעו כדוברים באירוע יוקרתי במיאמי, "J P Morgan's Alternative Investment Summit", הקשור לפעילותו של הארי בתחום בריאות הנפש. הההערכות הן שהשניים קיבלו על הופעתם כמיליון דולר. הארי חטף ביקורת קשה בתקשורת הבריטית, על כך שהוא לכאורה "עושה הון" על גבה של אמו המנוחה, דיאנה, אותה הזכיר כשסיפר איך הוא הלך לטיפול למשך 7 שנים אחרי מותה. מומחים בתעשיה גורסים שהאופציות של הארי מוגבלות מאוד מאחר ולא יוכל לספר את סיפורו האישי לנצח. הקהל ימצה אותו ולא ירצה לשמוע את אותו סיפור חוזר. כמו כן, הארי לא ירצה להיראות כמי שמתפרנס מלגולל את עברו שוב ושוב. יכולת ההשתכרות של הזוג היא עצומה אך המסלול אינו פשוט. למרות שעל פניו כל הדלתות פתוחות, הרבה מהן מובילות לעתיד בו השניים יחטפו אש וביקורת שלילית אצל הקהל. הנסיך לא יהיה מעוניין להתעטרל נפשית עבור כסף ובאמת מסקרן לראות את הנתיב שיבחר בה.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה