מיוחד: תמונות נדירות של גל גדות בפריז

ב''ווג'' פורסמו תמונות מיוחדות מביקורה של גל גדות בעיר האורות, שם בילתה וונדר וומן עם הבסטיז. את התמונות צילמה חברתה, מיטל ויינברג אדר

17/03/2019
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

בקושי התאוששנו ממבול התמונות של גל גדות וחברותיה המפורסמות (רותם סלע, יעל גולדמן, מיה דגן ומלי לוי), שהתארחו בתחילת החודש בתצוגת האופנה של ז'יבנשי בעיר האורות, ועכשיו פורסמו כמה תצלומים נדירים מאותה ההנסיעה במגזין "ווג".

הצלמת והסטייליסטית מיטל ויינברג אדר, לכדה את חברתה באגביות פוטוגנית והצליחה להעביר את האווירה הרומנטית והלא מתאמצת של פריז. גדות בכבודה ובעצמה העלתה את התמונות המדוברות לאינסטגרם שלה ובכך פרגנה לבסטי בגדול.

התמונות מעניקות הצצה שיקית למסע הפריזאי של גדות והן בעיקר עושות לנו חשק להזמין קרואסון, קפה הפוך וטיסה לאירופה. ויינברג מלווה את גדות שנים רבות כחברה נאמנה וכאשת מקצוע והייתה זו הזדמנות נפלאה לחשוף מכישרונה לכל העולם. הנה הפריימים:

גל גדות בפריז (אינסטגרם) גל גדות בפריז (אינסטגרם) גל גדות בפריז (אינסטגרם) גל גדות בפריז (אינסטגרם) גל גדות בפריז (אינסטגרם) גל גדות בפריז (אינסטגרם) גל גדות בפריז (אינסטגרם) גל גדות בפריז (אינסטגרם) גל גדות בפריז (אינסטגרם) גל גדות בפריז (אינסטגרם)
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה