"עברתי לא מעט תהומות בחיי"

"עברתי לא מעט תהומות אבל בעיקר עברתי מערכת יחסים הרסנית, פוגענית ואלימה ביני לבין עצמי", חושפת גאלה קוגן. "מתוך זה, גם עם הסביבה והעולם מחוצה לי. סבלתי מאוד ומתוך המקום הזה נפתח בתוכי צימאון אמיתי ועמוק לאמת"

25/02/2020
בלוג אורח קבלו עדכונים מבלוג אורח
  • RSS

מאת: גאלה קוגן

כנראה שצריך לגעת בקרקעית, לצנוח, ליפול הכי למטה שאפשר כדי לעלות למעלה ובדרך לגלות וללמוד כל כך הרבה דברים. עברתי בחיי לא מעט דברים, עלייה טראומתית לישראל בגיל חמש מאוקראינה, מערכת יחסים זוגית קשה שבגללה עזבתי את הבית בגיל 16, הפרעות אכילה וזה ממש לא הסוף.

עברתי לא מעט תהומות אבל בעיקר עברתי מערכת יחסים הרסנית, פוגענית ואלימה ביני לבין עצמי ומתוך זה, גם עם הסביבה והעולם מחוצה לי. סבלתי מאוד ומתוך המקום הזה נפתח בתוכי צימאון אמיתי ועמוק לאמת, לידע ולריפוי. הבנתי, שהזמן שלנו בעולם הזה, מאוד קצר ויש לנו את המחויבות- לבחור בחיים. הבחירה הזאת נעשית רגע אחרי רגע ומחייבת כנות שלמה והתמדה.

גאלה קוגן צילום שי פרנקו

תמיד הייתי אדם סקרן, כזה ששואל הרבה שאלות ומתוך המקום הזה כבר 15 שנה שאני לומדת ומעמיקה בתורת החסידות והקבלה, בהמשך נחשפתי אל שיטת הו'אופונופונו, שיטת ריפוי והעצמה שמקורה בתורת ההונה בהוואי, המבוססת על ידע קדום ועברה בשנים האחרונות שינויים והתאמה לחיים המודרניים. פירוש המילה הואופונופונו בהוואית הוא להשיב את הסדר האלוהי על קנו, לעשות תיקון. הדבר נעשה בעזרת עבודה פנימית.

 אחרי שנים של התעללות הרמתי ראש וראיתי שאפשר אחרת, כי כשבן זוגי דאז לא עשה זאת אני עשיתי את זה בעצמי עם הפרעת אכילה שהתחילה כשהייתי רק בכיתה ו' והתגברה בשלוש השנים שהייתי איתו, היו לי תקופות של אנורקסיה ושל בולמיה והרבה תחושות אשם על מה שאני עושה לעצמי, לגוף שלי. מעין מעגל של הרס עצמי שהצלחתי להפסיק אותו רק בכוחות עצמי, בכוחות העל שמצאתי בתוך עצמי, בעזרת הבורא. כאילו שזה לא מספיק סבלתי מהתקפי חרדה קשים כי איבדתי אחיזה, לא הייתה לי קרקע יציבה מתחת לרגליים, קרקע שחזרה רק כשאני למדתי והעשרתי את הנפש שלי עוד ועוד.

גאלה קוגן צילום שי פרנקו

במשך השנים האחרונות, בנוסף להיותי אמא לשני בנים אהובים, אשת איש ושחקנית, פיתחתי את אימוני הליבה – מגלות לגאולה. אימון תודעה שמטרתו היא ריפוי, איזון והתמרה ע"י לקיחת 100% אחריות. אימוני הליבה נבנו בהשראת שיטת "עין הבדולח", האופונופונו והתבונה האלוהית.

מדובר באימון לשריר החשוב ביותר שלנו, השריר שאחראי לכל תפיסת המציאות שלנו, שריר ההכרה. השיטה שפיתחתי מבוססת על עין הבדולח והו'אפונופונו.

על פי תפישתי, כל עוד אנחנו בניסיון לשנות מציאות מחוצה לנו אנחנו במילוי אכזבה. הנטייה שלנו היא תמיד להאשים או להיות בתחושת אשמה, בכל מקרה להנציח את תחושת הקורבנות מתוכנו. על מנת לצאת לחופשי יש להשלים עם העוצמה שבי עם העצמי שבי. כך מתחיל תהליך ההשלמה- גילוי השלם מתוכי.

גאלה קוגן צילום אלבום פרטי

 כל המידע המקודש הזה הוביל אותי לידיעה שהשליחות העמוקה שלי היא לעורר ולגעת בכל מי שמוכנה לעבור לשלב ההתפתחותי הבא שלה ובזה אני עוסקת לצד עולם המשחק האהוב עלי וחשוב לי מאוד.  אני מזמינה אותך לאימון תודעתי שיתרום לך רבות. בערב אני מארחת גם את ליאת דויטשר מפתחת שיטת חמשת הגופים ליצירת שינוי תודעה עוצמתי. את הערב תלווה מוזיקלית נינט.

לפרטים והרשמה לחצו כאן 

inner relationship,יום ראשון, 1/3, 19:30, בית ציוני אמריקה, דניאל פריש 1, תל-אביב

** הכותבת היא גאלה קוגן, שחקנית ודוגמנית שעבירה הרצאות בנושא שינוי תודעתי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה