עוצמה נשית בכנס פורצ'ן היוקרתי

מנכ"לית בנק לאומי הופיעה בכנס בינלאומי יוקרתי והציגה את הבנקאות בעולם הדיגיטלי והשינוי שעוברים בנקים כדי להתאים את עצמם לדרישות העתיד

06/06/2019
כסף וקריירה קבלו עדכונים מכסף
  • RSS

רקפת רוסק עמינח בכנס פורצ'ן (יחצ)

מנכ"לית בנק לאומי, רקפת רוסק עמינח, הופיעה השבוע בכנס של המגזין הכלכלי היוקרתי פור'צן שהתקיים בלונדון, כנס המוקדש לנשים החזקות ביותר בזירה הבינלאומית (Fortune Most Powerful Women Summit).

בכנס, סיפרה רוסק עמינח על האופן שבו בנק לאומי, שהוא הבנק הגדול והוותיק בישראל, מתאים את עצמו לבנקאות של העתיד. השקת אפליקציית הבנקאות פפר ב-2017 מצביעה על הכיוון אליו מתקדם עולם הבנקאות, כאשר בבנק לאומי החליטו להצמיח את פפר כחברת סטרטאפ שצומחת בתוך הבנק. "היה מאאתגר לשכנע אנשים שהמהלך יחזק אותנו ולא יכרות את הענף עליו אנחנו יושבים", אמרה רוסק עמינח שגם הסירה אתההבדלים המהותיים בין פפר לבין אתר הבנקאות הדיגיטלית של לאומי. "יש הבדל עצום בין השניים. לאומי דיגיטל הוא ממשק דיגיטלי על גוף שאינו דיגיטלי, אבל פפר הוא בנק חדש לחלוטין שהוקם מאפס ובנוי על מערכות חדשות". השימוש בפפר, לדברי רוסק-עמינח, הוא מותאם אישית עוד יותר מאשר כניסה לבנק, כי הודות לבינה מלאכותית, פפר יכול להציע ללקוחות המלצות מותאמות אישית לכל לקוח.

רוסק עמינח, שדורגה שלוש פעמים ברשימת "מאה הנשים המשפיעות בעולם העסקים" שמפרסם המגזין מידי שנה, הופיעה במושב משותף עם קארן פרנק, מנהלת פעילות הבנקאות הפרטית של Barclays.

השתיים דנו במהפכה הטכנולוגית שמשבת את תעשיית הבנקאות כיום, באתגרים עימם מתמודדים הבנקים בעידן הדיגיטלי, ובשינוי שהן הובילו כדי להצעיד את הארגונים שלהן קדימה.

[youtube SQCpGlMWkvY nolink]
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך