דניאלה פיק, היית צריכה להגיד לא ל"יס"

דניאלה פיק מככבת בקמפיין חדש ל"יס" אבל איך נאמר זאת, משהו פשוט לא עובד. למרות הפוטנציאל פיק פשוט נדחסה ללא תחכום לתפקיד "אשתו-של טרנטינו" וחבל

04/12/2019
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

בסך הכל אין סיבה לא לחבב את דניאלה פיק. הזמרת ובתו של המאסטרו צביקה, שנישאה לבמאי האגדי, קוונטין טרנטינו, מנהלת את עצמה בשיא הקלאסה ומבלי לנקר עיניים. פיק, בהריון עם בת בכורה, נראית תמיד מתוקתקת, אצילית וכמי שיודעת לפרגן לאהובה בכל פרמיירה חגיגית. את הטייטל "רעייתו-של" היא מקדמת בסטייל ואפילו מפרגנת למעצבות ישראליות. בניגוד לכוכבות טראש למיניהן, פיק לא נראית כמי שדחוף לה למכור את סבתא שלה בשביל אייטם ואחרי אי אלו שנים, אפשר להודות, היא וטרנטינו באמת נראים מאוהבים.

הכל היה נפלא עד שהחליטה פיק לגזור קופון ממעמדה החדש ולככב בקמפיין מאולץ ל"יס". בפרסומת פיק יושבת כמו כוכבת פאם פאטאל ומבצעת את "באנג באנג" של ננסי סינטרה, אחד מהשירים המזוהים ביותר מסרטו של בעלה ("קיל ביל") בגרסה עברית. לא ברור מה חשבו המלהקים אבל כנראה שבראש שלהם התוצר הסופי היה משעשע כי בפועל, זה כמו לחלוף על פני תאונת דרכים, כשרוצים ללחוץ סטופ אבל ממשיכים להסתכל. כאילו, בסדר, את אשתו של טרנטינו. הבנו. די.

דניאלה פיק וטרנטינו בלונדון Mike Marsland/WireImage

יש משהו צורם כשאדם כלשהו זוכה בקמפיין בעיקר בגלל ייחוסו. בסופו של יום, פיק היא הבת-של ורעייתו-של. בתור זמרת היה לפיק להיט או שניים שלכדו תשומת לב בשעתו אבל בואו, עיקר תהילתה הגיעה עד היום מהגברים הגאונים בחייה וגם זה בסדר. לא קרה אסון. עולם הבידור מפוצץ בכוכבניות שבנו קריירה מלהיוולד במשפחה הנכונה אבל כשקונספט לקמפיין גדול מוצג בבוטות, ללא תחכום או ערך מוסף אמיתי, קשה לא לזלזל בפרזנטור. ועוד יותר מפתיע לקרוא שטרנטינו עצמו אישר ואהב את התוצאה, אם להאמין לפרסומים.

דניאלה פיק וטרנטינו צילום  Marc Piasecki/FilmMagic

ניתן להבין את רצונו של מותג חזק כמו "יס" להפציץ קמפיין עם שם חזק, כפי ש"הוט" בחרו את גל גדות כפרזנטורית אבל שם לפחות ידעו להתאים לגדות הכריזמטית תסריט עם עלילה משעשעת ובלתי מתאמצת, בעוד שב"יס" השאירו את פיק בתור "אשתו-של" שמזמרת שיר כאילו הייתה דיאנה רוס. אין נשמה. אין הומור. אין סבטקסט. בסופו של דבר, מוטב למותגים חזקים לחשוב פעמיים לפני שמלהקים מפורסמת ולשאול את עצמם האם זה באמת עובד? פיק אולי יפה ומקסימה ובהחלט יכולה להיות ליהוק גימיקי נחמד אבל אולי היה עדיף לבקש תסריט מטרנטינו ולא רק את ברכתו.

והנה, אם תרצו לזכור את המקור המופלא:

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה