קולין פירת' ואשתו מתגרשים

השחקן האהוב עלינו ("גאווה ודעה קדומה", "ברידג'יט ג'ונס") נפרד מאשתו ליביה אחרי 22 שנה, לאחר שהשניים התמודדו עם לא מעט משברים בחיי הנישואים

15/12/2019
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

מי אמר שאין חדשות טובות? אהובנו, השחקן קולין פירת', מתגרש מאשתו, במילים אחרות: הוא פנוי חברות! ועכשיו ברצינות, ימים לא פשוטים עוברים על הכוכב הבריטי המשובח ("גאווה ודעה קדומה", "נאום המלך", "ברידג'ט ג'ונס"), שמתגרש מרעייתו ליביה לאחר 22 שנות נישואים ושני בנים משותפים. פירת', 59 ואשתו הוציאו הודעה משותפת על פירוק החבילה שתוכנו "קולין וליביה פירת' נפרדו. הם שומרים על חברות קרובה ונשארים מאוחדים באהבתם לילדיהם".

פירת' וליביה האיטלקיה הכירו ב-1996 והתחתנו כשנה לאחר מכן. לפירת' יש בן נוסף ממג טילי, זוגתו הקודמת. ההודעה המכובסת והקורקטית שהשניים הוציאו בימים אלה לא מסגירה את הדרמה האמיתית וקצת מזכירה לנו את הציוצים "האוהבים" של ג'ף בזוס ואשתו, מקנזי שבישרו בזמנו שהם מתגרשים. רק כעבור כמה ימים העולם הבין שבזוס בגד באשתו, עם השכנה שלהם. במקרה של פירת' ואשתו, נחשף בשנה החולפת שהיא ניהלה רומן עם חבר ילדות, העיתונאי מרקו ברנקצ'ה. הרומן התחיל כבר ב-2016 ובגידה זו היא שהובילה את השניים לפרידה בשעתו. לאחר שהרומן של לידיה עם העיתונאי הסתיים, היא ופירת' חזרו וניסו לשקם את הנישואים.

קולין פירת' צילום  Dave M. Benett/Getty Images

הסיפור לא הסתיים כאן. ברנקצ'ה החל לעקוב אחר ליביה ולהטריד אותה והשניים פנו ב-2017 למשטרה. ברנקצ'יה הכחיש את טענותיה. "אני וליביה מכירים מאז שהיינו נערים", אמר. ב-2015-2016 היה לנו רומן שנמשך 11 חודשים. אחרי שהוא הסתיים, לא התקשרתי אליה שוב. כן שלחתי לה שתי הודעות וואטסאפ, באחת מהן איחלתי לה יום הולדת שמח, ועוד אימייל נוסף לקולין, שעליו אני מתחרט".

מקור המקורב לפירת' סיפר שהמייל ששלח לו ברנקצ'ה היה פוגעני בכוונה וכלל פירוט על המפגשים המיניים שלו עם לידיה. "המכתב נועד להשפיל את קולין ולפגוע בו. הוא שלח לו אותו כדי לפגוע בניסיונות של קולין וליביה לשקם את היחסים שלהם". המשטרה בסוף חשפה שבטלפון של בנרצ'קה היו הודעות ומיילים תוקפניים ששלח לבני הזוג. ברנקצ'ה הואשם בהטרדה והעניין סודר מחוץ לכותלי בית המשפט.

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה