המחטף הלילי של ביבי

בשביל עינת גוטמן, אימא לשניים, עצמאית מהפריפריה, המחטף הלילי האחרון של ביבי הוא הקש ששבר את גב הגמל

05/07/2018
עינת גוטמן קבלו עדכונים מעינת
  • RSS

** עדכון 17.7.18**

החוק הפוטר את ראש הממשלה מתשלום מס הכנסה על תשלומים, שירותים וטובות הנאה, עבר. ח"כ מיקי זוהר "אין לנתניהו יכולת כלכלית להחזיק את הבית בקיסריה, הציבור צריך רה"מ מתפקד"

ביבי קינג, מרי אנטואנט ונסיך האופל נכנסו למסעדת יוקרה. נשמע כמו התחלה של בדיחה? כן, אבל הבדיחה היא על חשבוננו.

כבר אי אפשר ואולי כבר לא צריך להסתיר את זה, הוסר מסך הערפל והשמועות הפכו למציאות גלויה, מביכה ומבהילה. אין מישהו היום במדינה שלא מבין שבני הזוג נהנתניהו ובנם הנהנתן לא פחות, סוללים דרכם למונרכיה שלטונית, שבה תשלוט המשפחה לדורות, ותהנה מהטבות מופלגות הראויות רק למלך מלכה ונסיך, שמתוקף הוד רוממותו, לא אמור להתחכך בהמון, לעבוד ולהיות כאחד האדם, אלא מבודד, מוקף שומרים ומלווים, עסוק בשעשועים ובפיזור כספי משלמי המיסים.

מסעדות יוקרה, שניים וחצי ארמונות בתחזוקה שנתית של מיליונים, ארוחות שף, כראוי לחך אנין, (אלא מה? פתיתים), מיטות מעופפות בטיסות של שעות ספורות, סיגרים קובניים, שמפניות ורודות, משרתים ועכשיו, במחטף לילי, גם פטור ממס.

בינתיים הוא מפיל עליה את האשמה, כאילו שרק היא זאת שאחראית לדברים האסורים והוא לא רואה, לא שומע, לא יודע.

איך אומרים? אם זה נראה כמו ברווז ונשמע כמו ברווז, זה כנראה ברווז. הרי ביבי יודע ומכיר ושותף מלא ״לברווז״, אבל שהוא עצמו יעמוד לדין? לא יעלה על הדעת! שהוא, מר ביטחון, יישפט על חמגשיות? על ריהוט גן? הרי ביבי מעולם לא היה חזק בקיום ״נאה דורש, נאה מקיים״.

ביבי באמת לא ידע? (בנימין ושרה נתניהו: לע"מ)

אז היא לכאורה אשמה והוא, כביכול, לא ידע. לא אכל מידיו של שף סגל, לא ישן במיטה המעופפת שעלתה לנו 5 מיליון ש״ח, לא עישן סיגרים קובניים שניתנו לו כמתנה אסורה, הוא בזמן הזה ישב לבדו במטבח השבור ואכל פתיתים.

וזה בסדר לנו הסידור הזה, שהיא, שאינה נבחרת ציבור, לוקחת על עצמה את האשמה, זה בסדר גם להם, שממשיכים בינתיים לנהל מדינה ולחמוס כל מה שהיא מציעה.

יש להם יועץ משפטי למשפחה. סליחה, לממשלה, עובד ציבור, שמקבל שכר מאיתנו, שבמקום לבצע את תפקידו, דואג למסמס ולמרוח את החקירות והמשפטים שלהם, כדי שהם, בינתיים, יהפכו את האיסורים ״המגוחכים״ האלו על בני מלוכה, לחוקיים. לאלו שרק להם מותר.

 היועץ המשפטי המשפחתי לממשלה (צילום: עמוס בן גרשום/לעמ)

ביבי שלנו, ראש הממשלה הבלתי ניתן להחלפה, לא רץ באישון לילה לבטל או להקל במיסים, לסייע לנכים, לניצולי השואה, הוא עסוק בחקיקת חוק על שמו בלבד. רק הוא ייהנה מזכות היתר של פטור ממסים למדינה. כך יאה לאדם מורם מעם.

איך הגענו למצב שחוק כזה עובר במחשכים ואנחנו שותקים וממשיכים?

 נתחיל בצוות היועצים והיח״צנים שאנחנו מממנים, שתפקידם לשתול לנו בתודעה שהטירוף הזה לגיטימי. ״מגיע לו״ מפיצים הטרולים האינטרנטיים, הפיונים שנשלחים לאולפנים, החינמון היומי ודפי המסרים.

״מה אתם רוצים? שהוא יאכל פתיתים? שהוא ישלם מיסים?״, ״רודפים אותו. השמאל ההזוי רוצה להפיל אותו. לא נותן לו לנהל מדינה״. עוד כזבים וספינים שמפומפמים לנו לתודעה, עד שנאמין, עד שזה יבוא מאיתנו. שכולנו נבין שביבי הוא שליטו שאין לו תחליף, ששרה היא המלכה (גם אם תישפט ותמצא אשמה) ויאיר הוא יורש העצר, הנסיך.

המשפחה המלכותית (צילום: קובי גדעון / לעמ)

המכונה המשומנת של סילוף התודעה שלנו עובדת וחלקכם קוראים עכשיו אותי בלי לשמוע את הציניות וזה נשמע לכם טבעי והגיוני. השיטה עובדת.

 במקביל ישנם נתינים מדרג גבוה שתפקידם לשרת את המלכה ולספק את כל צרכיה האינסופיים, כיאה למרי אנטואנט מודרנית שלא סופרת את בני עמה.

הם אמורים לסייע לראש הממשלה לנהל את המדינה, אבל הם עסוקים בהזמנת אלכוהול, ארוחות פאר, סידורי פרחים, נרות ריחניים, שפים, סטייליסטים, מעצבי שיער ושלל מנעמים להוד רוממותה.

תחתם יושבים הנתינים המושחתים. ליצני החצר, הבדרנים.  נבחרי הציבור, חברי הממשלה, שגם את שכרם אנחנו משלמים ובמקום למלא את תפקידם, נקראים חדשות לבקרים, לשכנע את העם שהמלך איננו עירום. הם מתראיינים ומשווקים בכל הכוח את דפי המסרים והם מחוקקים חוקים. לא חוקים לטובת הציבור, חלילה, אלה חוקים להאדרת הזוג המלכותי ולריסוק שלטון החוק ומוסדות השלטון והדמוקרטיה והפיכת המפעל הציוני, הבית של העם היהודי, למונרכיה.

בני משפחת נתניהו מוקפים במקורבים (צילום מסך מיוטיוב)

בית המשפט, הרשות השופטת, לא לגיטימי וחייבים למנות שופטים שמיישרים קו. נשמע הזוי אבל הם אומרים את זה בפירוש, בלי להסתיר. חייבים גם לתת לממשלה את הזכות הבלעדית להחליט על האג'נדה של בית המשפט.

הרשות המחוקקת, הכנסת, לא לגיטימית. חבורת בוגדים, שונאי ישראל וצה״ל. עדיף שיעופו מהמדינה. עופו כבר! שמאלנים, אשכנזים, חמוצים, ממורמרים.

התקשורת, כלב השמירה של הדמוקרטיה, לא לגיטימית. שוב, שמאלנים עוכרי ישראל. נסגור, נרסק, נבטל, נייבש תקציבים, נקנה ערוצים, נשלם לכתבים, נעשה קומבינות עם בעלי עיתונים, (תיק 2000), נפנק בהטבות מפליגות בעלי חברות תקשורת וערוצים, (תיק 4000), נבקש ונקבל מאיל הון חינמון יומי, ניצור דה-לגיטימציה, עד שתאמינו. עד שתרצו תקשורת שמדברת בקול אחד, קולו של המלך.

הרשות המבצעת, משטרת ישראל, לא לגיטימית. חייבים להחליף למפכ״ל שמיישר קו, שלא מגדיל ראש, שמבצע את שליחותו הציבורית וחוקר את נבחרי הציבור. או שיישר קו עם ראש הממשלה או שיודח מתפקידו.

ומה עם היועץ המשפטי? תקפיד מפתח חיוני לשמירת שלטון החוק והדמוקרטיה. השומר העליון על חסמים ובלמים לשליחי הציבור שסורחים. הוא מזמן בכיס.

הלכו שליחי המלך לחפש לו שופט שייתן למלך לחגוג בלי קשקושים של שלטון חוק ומנהל תקין. הגיעו אל כבוד השופטת הילה גרסטל, הציעו מה שהציעו (תיק 1270), היא סירבה, אז המשיכו הלאה והגיעו למי ששימש יועצו הפרטי של המלך בעבר. הסבירו לו את תפקידו, את האג׳נדה, את הצורך במסמוס החקירות של בית המלוכה והופ, לעבודה!

זה מי שאמור לשמור על המלך ולא על הדמוקרטיה, על שלטון החוק והמדינה. עוד צעד בביסוס המלוכה הושג.

מי שלא תומך בשליט, חמוץ (תמונה מפייסבוק)

אחרי הלחץ הציבורי של ההזויים החמוצים, נזרקה לעברנו עצם, הום רוממותה תעמוד לדין בתיק קטנטן יחסית, זניח, כדי שיראו כמה אנחנו מתעסקים בזוטות.

עכשיו כולם מרוצים. מנדלבליט היועץ המשפטי, ״לא באמת עובד אצל בית המלוכה״, אתם יכולים לתת לו למסמס בשקט את התיקים האמיתיים, של השחיתויות הגדולות, עסקאות השוחד, הפרת האמונים וסילופי החקירה, פרשיות ההון-שלטון-עיתון, הצוללות ושוד הגז.

טוב, מה נשאר?

תמונות של מלך, נסיך ומלכה, לבושים בבגדי אצולה, מנופפים לפשוטי העם מכבשי מטוסים, עצרות וטקסים. אין צורך לנהל מדינה, רק לעלות ולרדת ממטוסים, לבזבז את כספנו במלונות מפוארים ולעבור ליעד הבא.

נכים, ניצולי שואה, קשישים, פעוטות, חיילים משוחררים, זוגות צעירים, יוקר המחייה, משבר הדיור, פערים חברתיים, עוני, רווחה, שירותים ומשרדי ממשלה מתמוטטים, טרור, איום בטחוני, עזה, סוריה, איראן? הכל שטויות. לא מעניין. רק משרת נהדר את השיטה.

עם חלש, שורד, מפוחד, כנוע, מיואש, שצופה בעושרו של אחוז זעום באוכלוסייה ומייחל להיות כמותם, *זאת בדיוק המטרה*! ככל שאנחנו יותר מטומטמים, יותר חלשים, יותר עסוקים בהישרדות ובקיום היומיומי, אין לנו זמן להבין שהבדיחה היא על חשבוננו, שהכל על חשבוננו, שהמהלך אוטוטו מושלם, ומשם, כבר לא תהיה דרך חזרה.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה