משפחת נתניהו, מאיפה החוצפה?

בתגובה לפרסום החשדות נגד שרה ויאיר נתניהו, בחר ראש הממשלה להגיב בתקיפת המשטרה. לממלכתיות כבר מזמן אי אפשר לצפות מראש הממשלה, אבל מה עם קצת כבוד לשלטון החוק?

02/09/2018
יוראי להב-הרצנו קבלו עדכונים מיוראי
  • RSS

ואני שואל: מאיפה החוצפה?

ביום חמישי (30.8.18) פורסם ששרה ויאיר נתניהו חשודים בקבלת שוחד. בתגובה, העלה ראש הממשלה בדף הפייסבוק שלו את התגובה הבאה:

"מטעמה של משפחת נתניהו נמסר: גם על הכלבה קאיה מצאנו כתבה חיובית בוואלה. מזלה של קאיה שהלכה מהעולם לפני שהספיקו לצרף גם אותה למעגל החשודים בשוחד. אין גבול לאבסורד, ובכל מקרה, הסיקור לראש הממשלה נתניהו בוואלה היה ונשאר שלילי באופן קבוע"

אותה תגובה צוטטה גם בדף הפייסבוק "משפחת נתניהו" בצירוף תמונה ערוכה בה רואים את בניין היחידה המשטרתית להב 433, ששמה שונה ל- ״הבהב 433״, ועל גבי הבניין מודבקת תמונה של כלבת המשפחה המנוחה, קאיה.

התגובה לחשדות השוחד בדף משפחת נתניהו (צילום מסך)

עכשיו, אני לא יודע מאיפה מגיעה החוצפה של בני משפחת ראש הממשלה כאשר הם שמים ללעג את משטרת ישראל, כאשר הם תוקפים את החוקרים של להב 433, כאשר הם מטילים ספק בטוהר המידות או מטילים דופי במניעיהם.

אותי זה לא מצחיק שיורדים על שוטרים, שמגלגלים על יחידה משטרתית חשובה, שחוקריה עושים ימים כלילות כדי לוודא שמסדרונות השלטון שלנו יהיו נקיים משחיתות. אותי זה לא משעשע שחשודים בקבלת שוחד בוחרים ללעוג כך לגוף שחוקר אותם, וודאי כשמדובר במשפחת ראש הממשלה.

אין לי תואר ראשון בפסיכולוגיה, וגם תואר שני אין לי. אבל ההתנהלות הזו, בה בני משפחת נתניהו תוקפים את השוטרים ואת משטרת ישראל, משדרת היסטריה, פניקה. היא משדרת אובדן עשתונות. איפה האיפוק? איפה הכבוד ללובשי המדים, לשוטרי ישראל? איפה הממלכתיות?

אבל אתם יודעים מה? ציפייה לממלכתיות מראש הממשלה נתניהו כבר אין לי. ממלכתיות לא, אבל כבוד לשלטון החוק - כן, ועוד פעם כן. אני מצפה שראש הממשלה ומשפחתו לא ישימו את שוטרי משטרת ישראל ללעג. ושלא יעזו ללגלג - קבל עם ועדה - לחוקרי היחידה המשטרתית שחוקרת אותם.

אני מקווה ומאחל שבני משפחת ראש הממשלה - כולם - יצאו חפים מכל פשע. כי זה בלתי נסבל שעוד ועוד אנשי ציבור מוצאים עצמם בכלא בעבירות של טוהר המידות. אבל אני דורש - עצרו את הפגיעה במשטרת ישראל

משפחת נתניהו, איפה הכבוד לשלטון החוק? (צילום: קובי גדעון / לעמ)

לקריאה נוספת:

נתניהו והתקשורת, 4000 גוונים של דיווח

ביבי, אם באמת אכפת לך מהמדינה, לך הביתה

עדי המדינה נוהרים לחדרי החקירות?

נאום חנוכה של נתניהו, לא ציפינו לנס

.

** הכותב הוא יו"ר צעירי "יש עתיד"
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה