ביבי לא ידע

מעניין איך החשובים שבאנשי הציבור הופכים לפתע לעיוורים בכל הקשור לפשעי נשותיהם, תוך הנחה שוביניסטית, שנשים מנהלות את משק הבית וגברים את המדינה וכך הם נמלטים מאחריות פלילית

16/06/2019
עו''ד יעקב שקלאר קבלו עדכונים מעו''ד יעקב
  • RSS

לא הבנתי, שרה’לה היא היחידה שאכלה שם?

ביבי לא אכל בתחבולה איזה סטייק עסיסי על חשבוננו, במקום הקציצות החריפות מידי של המבשלת שעושות לו אולקוס? הוא לא קינח באיזה פטיפור מתקתק שעיבה את גיזרתו, עד שנאלץ לרמוז לפאקר, דרך שרה’לה כמובן, שיקנה לו חליפות חדשות, כי הישנות כבר לא עולות עליו, בגלל הקינוחים ב-120 ש"ח האחד ממסעדות יוקרה?

שרה לא אכלה לבד (צילום: לע"מ)

איך זה שהאשה היא תמיד הפושעת?

כאילו הבעל לא שם לב, שהעובדת הזרה קצת מלוכסנת, כי לא חשב לשאול את אשתו?

כי הבעל הוא הרי ׳שר החוץ׳ והאשה היא עקרת בית חרופה. האשה ממונה על העסקת העובדים הזרים הלא חוקיים, רק כדי שהבעל יוכל לעצום עיניו מלראות אותם, או לפשפש בחשבוניות של מנת הלוקוס ברוטב איצטרובלי רוקפור ממותקים ביין שארדונה ורדרד.

"כנראה אורלי המבשלת הצטיינה הערב", חושב לעצמו הבעל, כשהוא חוזר לחיקה החמים של אשתו, שכל היום עסקה בניקיון הבית ובבישול ובהכנת נעלי הסליפרים של ירום הודו, ובציפייה לשובו של הבעל החשוב מעיסוקיו הלאומיים שברומו של עולם, שלא יאפשרו לו לברר באילו תחבולות, מעשה ארגון פשיעה, מתחבלת אשתו העבריינית, כדי לרומם את רוחו - ובבוא היום - יום הדין - לפטור אותו מאחריות פלילית, שלא תיפגע חלילה במעמדו הפוליטי.

אפילו היועץ יהודה ויינשטיין, שהעמיד לדין אלפים בגין עצימת עיניים, כמוה כידיעה, הוא עצמו אינו רואה למרחקי הוויזה של העובדת הזרה, שהעסיקה אשתו, עקרת בית מסורה שכמותה.

יהודה ויינשטיין, לא רואה למרחקי הוויזה של העובדת הזרה (צילום: יח"צ)

כמו גם אהוד ברק, אף הוא לא מבין דבר וחצי דבר בחוקי הגירה ובעבירות העסקת עובדים זרים, כי היתה זאת זוגתו שהתרשלה בבדיקה.

מעניין איך החשובים שבאנשי הציבור הופכים לפתע לעיוורים בכל הקשור לפשעי נשותיהם, תוך הנחה שוביניסטית, שנשים מנהלות את משק הבית וגברים את המדינה, וחלוקה דיכוטומית זאת - מאפשרת להם להמלט מאחריות פלילית ולהפיל את התיק על העבריינית האמיתית במשפחה - שתפקידה כמובן לשרת את בעלה החשוב ולשבת בכלא במקומו. כי הוא עסוק. הוא לא טרוד בטריוויה חסרת חשיבות לאומית כמו עבירות פליליות בבית מגוריו.

וזה קורה אצלנו ב-2019, כשארגוני הנשים חזקים מאי פעם, כשתהלוכות להט"בים מעורטלים למחצה מפזזות בחוצות העיר, כששיח הזכויות לכל המינים והסוגים רוממות בגרונם.

אבל חלוקת הפלילים בין המינים לפי אשה במטבח ובניקיון והבעל בבטחון ובהנהגה - זה פחות.

בחלוקת התפקידים, האישה נושאת באשמה (צילום: עמוס בן גרשום / לעמ)

אז שנשים ימשיכו לגנוב אוכל במקום לבשל אותו, להעסיק פיליפיניות במקום יהודיות גאות אחרי צבא, וגברים ימשיכו לגנוב מעטפות כסף לתרומות פוליטיות ולקבל שוחד לקידום פרויקטים לאומיים, ועולם כמנהגו נוהג והחלוקה המיזוגנית האנכרוניסטית הזאת לא תעיר כל תשומת לב אצל היועץ המשפטי לממשלה הנוכחי, שגם הוא כנראה לא שואל את אשתו, מי אלה המנקים שחומי העור עם המבטא הסרילאנקי המשעשע שהוא נתקל בהם מידי פעם מחליפים את מצעיו, ואומרים לו שלום ביישני מושפל מבט מחמת חשיבותו - שאין להטרידו בזוטי דברים כמו פשעים דומסטיים.

לקריאה נוספת:

דברים שלמדתי משרה נתניהו

עו"ד יעקב שקלאר (אלבום פרטי)

** עו"ד יעקב שקלאר, הוא מומחה למשפט פלילי על כל רבדיו, מרצה בפקולטות למשפטים ובהשתלמויות לשכת עורכי הדין בנושאי עבודת הסנגור הפלילי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה