בר מקבלת הנחת סלב?

במסגרת המגעים להסדר כולל, שיסגור את תיק המס האזרחי ואת תיק המס הפלילי העומדים נגדן, ציפי רפאלי צפויה לקחת אחריות על העבירות שבתה, בר רפאלי, מואשמת בהן ולהכנס לכלא במקומה

13/01/2020
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

האם בר רפאלי מקבלת הנחת סלב? אם יש בסיס לידיעות על הסדר טיעון שמתבשל בין הפרקליטות, לדוגמנית ולאמה, ציפי רפאלי, בהחלט יש מצב. בימים אלה מתנהלים מגעים עם ציפי רפאלי ולפי אחת ההצעות העומדות על הפרק, היא תיקח אחריות על העבירות בהן מואשמת בר רפאלי ותרצה עונש מאסר בפועל של שנה וחצי עד שנתיים במסגרת עסקת טיעון. אם וכאשר הסדר זה יחתם, בתה לא תרצה מאסר בפועל בכלל, בתמורה לוויתור שלה על ערעור בתיק המס האזרחי.

zipibar1301

התיק הפלילי על עבירות מס שמתנהל נגד בר וציפי רפאלי, הוא אחד מהתיקים הגדולים ביותר של מס הכנסה בשנים האחרונות. לפני כשנה הבשילה החקירה לטיוטת כתב אישום נגד בר רפאלי על התחמקות במזיד ובמרמה, בסיוע הוריה ציפי ורפי, מתשלום מס על הכנסות בהיקף של 32 מיליון שקלים לפחות. במקביל לתיק הפלילי, פתחה רשות המיסים גם בהליכים אזרחיים לגביית החוב. רפאלי ניסתה לטעון שמרכז חייה בשנים 2010-2009 לא היה בישראל, אך בית המשפט המחוזי בלוד קבע באפריל האחרון שמרכז חייה היה בישראל ועל כן היא מחויבת במס בהיקף של 16 מיליון שקלים שצברה מעבודתה בחו"ל באותה קופה, על החלטה זו הגישה רפאלי ערעור לבית המשפט העליון ולאחריו, החליטו רפאלי ואמה להגיע להסדר מול הפרקליטות.

לא ברור מה חלקה של האם לעומת זה של בתה בכל הסיפור הזה, כיוון שהיא גם הסוכנת של רפאלי, אבל לא בכל יום הפרקליטות שוקלת עסקת טיעון שבה אם לוקחת אחריות על האשמות פליליות נגד בתה. ייתכן שנכונות הפרקליטות לשקול הסדר כזה היא מעין "הנחת סלב" המונעקת לבת המפורסמת, או שזו פשוט התחשבות בהיותה אם לשתי בנות צעירות ובהריון שלישי מתקדם, אבל דבר אחד בטוח, ציפי רפאלי מצטיירת כאימא מסורה במיוחד שמוכנה לעזור לבתה הרבה יותר מבשירותי בייביסיטר מזדמנים, הלוואי על כולנו!

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה