השף אביב משה קיבל הצעת נישואין והרשת גועשת

השף אביב משה קיבל הצעת נישואין מחודשת מזוגתו, מאיה גיגי, שכרעה ברך בפתיחת המסעדה שלו בברלין והרשת לא יודעת שובע. "כל הכבוד!", "איזה פחדן", ו"הוא נרגש כמו כלה" היו רק חלק מהתגובות

27/01/2020
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

לא הספקנו להתאושש מפסטיבל הרשת סביב רון כחלילי והעדפותיו במיטה והנה הגולשים התפנו להתעסק בהצעת הנישואין המחודשת שקיבל השף אביב משה מזוגתו, מאיה גיגי, אם בנו. שנתיים וחצי אחרי שהפך לאבא, השף המפורסם קיבל את ההצעה המפתיעה ממש לפני חגיגות הפתיחה הרשמית של המסעדה החדשה של השף בברלין שבגרמניה, הנקראת "אקסודו". מה שהפך את הידיעה לאייטם גועש היא העובדה שזוגתו היא זו שכרעה ברך ומשה, המום ונרגש, היה נראה כלא מאמין. מה שנקרא, התהפכו היוצרות מהפעם הקודמת, בה משה הציע לאהובתו נישואין לפני שלוש שנים.

אביב משה צילום אינסטגרם

אביב משה כתב: "האישה שלי הפתיעה וריגשה כל חלק וחלק בגופי ונשמתי. אז אישה יקרה, מתאהב בך כל יום מחדש ובלעדייך אני בעצם כלום". ברשת הגולשים לא הפסיקו להגיב לבשורה ובעוד שהיו לא מעט אנשים שפרגנו לזוג והרעיפו עליהם דברי עידוד "כל הכבוד לה!" ו"איזה יופי!" ופרגנו למאיה בפרט על הצעד הנדיר, היו כאלה שחשבו שמשה יצא "פאתטי ופחדן".

אביב משה צילום אינסטגרם

משה אכן היה נרגש כמו כלה ולדעתנו מאיה שיחקה אותה לגמרי. זו אשה כלבבנו, עושה מה שבא לה, איך שבא לה ומתי שבא לה. מי אמר שהגבר צריך לכרוע ברך? הגיע הזמן להתקדם. אנחנו ב-2020. אף אשה לא צריכה "לחכות" להצעת נישואין. בא לה להפתיע את הגבר הנשוי שלה? בכיף.

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה