אנג'לינה ג'ולי: "הילדים עברו הרבה"

כוכבת הקולנוע, שמככבת בימים אלה בסרט "מליפיסנט 2", חושפת שהשנים האחרונות היו קשות מאוד. "אני לומדת הרבה מהכוח של הילדים"

06/11/2019
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

בימים אלה השחקנית אנג'לינה ג'ולי מככבת באחד הסרטים המדוברים של השנה, "מליפיסנט 2" לצד מישל פייפר. בראיון למגזין הרפרס בזאר של חודש דצמבר, היא מדברת על חייה אבל כהרגלה, לא ממש מסגירה משהו מסעיר או מפתיע. ג'ולי התמקדה בששת ילדיה והיגגה על מציאת "האני האמיתי" שלה.

"החלק שבתוכנו שהוא חופשי, משוחרר, סקרן, פרוע ופתוח יכול להיסגר על ידי החיים עצמם על ידי כאב או פגיעה", סיפרה ג'ולי. "הילדים יודעים מי אני באמת והם עזרו לי למצוא את עצמי. הילדים עברו הרבה. למדתי מהכוח שלהם. כהורים, אנחנו מעודדים אותם לחגוג את מי שהם וללכת בעקבות הלב. הם מביטים בחזרה אלינו ורוצים את אותו דבר עבורנו".

אנג'לינה ג'ולי צילום מסך

ג'ולי, 44, לא צריכה להסביר את עצמה. כולם יודעים שהשנים האחרונות, מאז הפרידה המתוקשרת מאב ילדיה, בראד פיט, היה קשה מנשוא. שניהם הורידו פרופיל בכל הקשור לחייהם האישיים, אחרי שניהלו את מלחמתם בתקשורת. רק לאחרונה, בסרטו של טרנטינו, ראינו איך בראד פיט קם מההריסות ולוקח על עצמו תפקיד נפלא ונראה אופטימי. כעת הגיע תורה של ג'ולי לחזור לעולם הקולנוע ולתת את הבסט שלה, על המסך כמו בראיונות.

בריאיון דיברה ג'ולי גם על כריתת השד הכפולה שעברה (לאחר שגילתה שהיא נושאת את הגן שמגדיל את הסיכוי לחלות בסרטן השד). "הגוף שלי עבר הרבה בעשור האחרון, ובמיוחד בארבע השנים האחרונות. יש לי גם צלקות גלויות וגם נסתרות על הגוף שלי". היא גם התייחסה לכך שפיט לא מאפשר לה לגור בארץ אחרת, עד שהילדים שלהם יהיו בני 18. "הייתי שמחה לגור בחו"ל. זה יקרה כשהילדים יהיו בני 18. כרגע הבסיס שלי צריך להיות במקום שבו אביהם בורח לגור".

אנג'לינה ג'ולי צילום מסך

בחודש שעבר, סיפרה ג'ולי למגזין "פיפל" שהייתה לה "תקופה קשה" עם חזרתה לסרט ההמשך של "מליפיסנט". "היו לי מספר שנים קשות ולא הרגשתי כל כך חזקה. למעשה, הרגשתי די שבורה. לקח לי זמן להרגיש שוב את הכוח של מליפיסנט". נדמה שהשנה הקרובה תהיה טובה לג'ולי היפה, שכן, ההפסקה שלקחה רק עוררה געגועים אליה. כמו כן, "מליפיסנט" הוא שובר קופות מובטח, מה שירים לה את האגו לא מעט. "החלום שלי עבור כולם ב-2020 הוא לזכור מי הם, בלי קשר למה שיכול לבלום אותם מלחוש חופשיים".

אנג'לינה ג'ולי צילום מסך

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה