7 סיטואציות שהורגות את הסקס

חשבתם שמי שאוהב מין יכול ליהנות ממנו בכל רגע של כל יום? תתפלאו, אבל יש כמה סיטואציות שמוסכם לגביהן שהן הורגות את החשק לגמרי, וכדאי להכיר אותן

30/11/2016
carmitas קבלו עדכונים מכרמית
  • RSS

שאטרסטוק
זה התחיל לגמרי בכיוון הנכון. המבטים הצטלבו, הכוונות זהות, קצב הלב הואץ, רף החרמנות עלה ואז, אז קרה הדבר האחד שיכול היה לשבש את הרגע הבא. אלה יכולים להיות מילה, מבע או אפילו צליל שתשמיעו, שיורידו את המסך על בימת הליבידו של הפרטנר שלכם - וביי-ביי סקס.

לכל אחד מאיתנו יש את הטרן-אוף שלו, והוא לא תמיד ברור וצפוי, אבל דבר אחד בטוח- סקס שהיה לפני רגע בהישג ידכם הופך בן-רגע לחלום שהתנפץ, לאין, הבל פה, ריק, שום כלום ושום דבר.

ביקשתי מ-6 מחברותיי הטובות ועוד חבר נפש שיספרו על הטרן-אוף הבלתי מתפשר שלהם, כי למה ליפול במלכודת ידועה מראש?

1. חמות זה לא הוט 
(דניאלה, 41)

אין בעולם דבר שמוריד לי יותר מאשר גבר שמדבר על אמא שלו במיטה. היית חושבת שזה מקרה נדיר, אבל בתור גרושה שמסתובבת בסצנה כבר שלוש שנים אני יכולה להגיד בוודאות שזה קטע. גברים עושים את זה באופן לא מודע וגבר שמביא את אמא שלו למיטה שלי מוצא את עצמו מהר מאוד מחוץ לדלת בוכה לאמא.

2. מופע האימים של רוקי
(שני, 38)

אני לא איתמם ואומר שהגודל לא קובע. הגודל בהחלט משחק תפקיד, לא רק בסקס אלא גם במשחק המקדים כמעורר חשק, אבל זה לא תנאי הכרחי להנאה ממין עם פרטנר מתאים. מה שכןף בעיני יותר מהגודל חשובות הפרופורציות. גבר שחושף איבר אימתני או מזערי שפשוט לא מתיישבים עם גודל הגוף שלו פשוט גורם לי להתגלגל מצחוק, ואז מילא הטרן-אוף שלי, הוא פשוט לא יכול לעמוד יותר בציפיות.

שאטרסטוק

3. חופשי ומשוחרר
(דלית, 44)

אני לגמרי בעד חופש הביטוי בזוגיות ובכלל, אבל יש דברים שהשתיקה יפה להם, ובעיקר ממש עדיף שלא יתבטאו לידי. גברים שמרגישים חופשי להשתחרר לידי ולהפיץ קולות וריחות, במיוחד בסיטואציה סקסית, יסיימו את תפקידם לפני השלמת המשימה. אולי אני נוקשה, אבל מבחינתי זה הגבול של חופש הביטוי.

4. הקול עובר חביבי
(מיכאלה, 49)

זכורה לי סיטואציה אחת עם גבר שממש נמשכתי אליו בהתכתבות בינינו. התמונות שלו ממש עשו לי את זה, הדיבור בינינו היה סופר סקסי ומגרה ואז הגיעה שיחת הטלפון. אם לא היינו בוידאו צ׳אט הייתי בטוחה שמדובר בבן שלו שטרם התחלף לו הקול. אמנם הצלחתי לא לצחוק אבל היה ברור מאוד שהרגע חלף וסקס לא יצא לי מזה.

שאטרסטוק

5. ביי ביי, דיר
(שלומית, 46)

אני זוכרת עוד מימי ההוללות הצעירים והמאושרים שלי שדבר אחד תמיד גרם לי לעצור – בית מטונף ומצעים שלא הוחלפו חודשים. לא משנה כמה חרמנית אהיה, אם גבר יזמין אותי לבית שנראה כמו דיר חזירים אפרד ממנו בנשיקות באוויר כבר על סף הדלת. במה שנשאר מהיצר אטפל מאוחר יותר, אחרי מקלחת.

6. צוחק מי שצוחק אחרון
(דורית, 39)

צחוק של גבר זה דבר נורא סקסי בעיני, אבל הוא יכול להיות גם טרן-אוף עילאי. דמייני שיחה קולחת וידיים מגששות ולפתע נחרת צחוק חזירית או גיחוך קופצני בצליל גבוה – בשבילי זה כמו ציפורן שחורטת על לוח – מה הסיכוי להתגלגל בין הסדינים אחרי דבר כזה? אפסי.

7. אדבר איתך
(יאיר, 42 )

אני מת על נשים. החברות הכי טובות שלי בעולם הן נשים דווקא כי אני אוהב לדבר איתן. אבל עד המיטה. במיטה אובר-טוקינג פשוט מוריד לי את החשק לגמרי. עזבי אותי ממה שקרה עם הילד בגן, מהטכנאי שצריך להגיע מחר ומהמגפיים המהממות שראית היום. אם אין לך משהו מלוכלך ומחרמן להגיד לי בואי נשמור על קשר של אנחות והתנשפויות, על כל השאר נדבר אחר כך.

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה