7 טריקים עם ביצים שאתן חייבות להכיר

אם נדמה לכן שאתן בקיאות בכל מה שקשור לביצה קשה אז הסרטון הבא יראה לכן טיפים מבריקים שלא חשבתן עליהם. כן, חייכן כבר לא יראו אותו דבר

07/04/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

מי לא אוהבת ביצים? הן טעימות, קלות להכנה ואין בית כנראה שלא יודעים להכין בו חביתה. אבל גם אם אתן בקיאות בכל המתכונים הקשורים להכנת ביצים ומתלבטות בעיקר בין שקשוקה לעין הפוכה, הסרטון הבא יגרום לכן להפנים שיש כל כך הרבה יותר בעולם של חלבון-חלמון. הטריקים הבאים יעילים , משעשעים וקשה להבין איך מישהו בכלל השקיע מאמצים כדי לפצח אותם.

אחד האתגרים בחיים, יודע כל אדם, הוא לקלף את הביצה. זה נשמע פשוט אבל לפעמים זה פשוט לוקח יותר מדי זמן. הידיים נכוות, הביצה עפה מהיד, כל מיני תסריטים לא מופרכים. כאן האיש יעשה לכן סדר. אבל לקלף ביצה זה לא הדבר היחיד שתלמדו כאן. אתן תפנימו עוד דרכים להפרדת הצהוב מהלבן.

ברור שחייכן לא ישתנו מקצה לקצה אם לא תדעו את כל הפטנטים האלה אבל זה תמיד כיף לצפות בסרטונים כאלה ולקבל השראה לפעם הבא שתהיו במטבח עם ביצה קשה ועודף זמן. אז תהנו מהסרטון הנחמד והמעשיר שיצר הגולש, גורו הביצים המכונה "Crazy Russian Hacker". מהיום ביצה קשה כבר לא תיראה לכן אותו דבר.

ביצים צהוב זוהר

ביצה קשה

ביצים קשות

לקלף ביצה קשה

הנה הסרטון:
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה