6 נשים באו עם אותה שמלה לחתונה

תרחיש האימה של כל אשה קרה ל-6 נשים, שהופיעו לאירוע חתונה עם אותה שמלה בדיוק! ולא, הן לא היו השושבינות. תרגיל יחצ"ני או סיפור אמיתי? לא נדע

28/09/2017
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

בסוף השבוע האחרון, הגיעו 6 נשים לחתונה עם אותה שמלה בדיוק. אם אכן קרה הדבר, אין גבול לפדיחה. תארו לעצמכם את רגע המבוכה, כשכל שאר האורחים היו בטוחים שהן השושבינות של הכלה. מי שחשפה את תרחיש האימה של כל אשה, הייתה אחת הנשים שבאו עם השמלה, דבי ספרנדה מסידני, שהעלתה תמונה משותפת מהאירוע לפייסבוק. שמלת העיפרון, של מותג ההלבשה Forever New אמנם נחמדה מאוד אבל לא ברור למה נשים רבות התלהבו ממנה עד כדי כך. אולי המחיר האטרקטיבי, 159.99 דולרים, דיבר אל ליבן ובעיקר, אל כיסן.

לצד התמונה, שהפכה ויראלית בטירוף ופורסמה ב"וואלה אופנה", היא כתבה: "אתם צריכים להתחיל להכין 'רשימת כלות' כדי שהלקוחות שלכם יוכלו לברר אם מישהי אחרת רכשה את אחת השמלות שלכם לאותו אירוע".

ללא ספק, ספרנדה קידמה את מותג האופנה יותר טוב מכל יחצ"ן בעולם (ואולי היא באמת קיבלה כסף כדי לקדם את זה, מי יודע). תמונה אחת בהחלט שווה אלף מילים, שלא לומר, יותר מ-53 אלף לייקים. אחרי הפרסום היעיל הזה, תהיו בטוחות שמכירות השמלה קפצו לשמיים. בעידן הנוכחי, כך משיגים חשיפה. לפחות הן לא באו עם שמלה לבנה כמו זו של הכלה.

שושבינות
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה