5 קרמי לחות שמתאימים בדיוק בשבילך

את עדיין לא צריכה אנטי אייג'ינג אבל לא מצליחה להבין איזה קרם לחות מתאים לגיל שלך? בדקנו בשביל 5 סוגים, על פי יעילותם והמחיר שלהם

21/11/2013
חגית גינזבורג קבלו עדכונים מחגית
  • RSS

קרמי לחות לגיל 30

המבחר על מדף קרמי הלחות והסרומים עלול לבלבל. לא רק שהמבחר הוא עצום ומותגי טיפוח חדשים צצים מדי יום, אלא שהמוצרים עצמם מקוטלגים לפי סוגי עור, גילאים ומטרות (טשטוש כתמים, אנטיאייג'ינג, הזנת לחות וכן הלאה).

כאילו לא קשה גם ככה לאתר את קרם הלחות המושלם בשבילך – מנחיתים עלייך קיטונות של אפשרויות ובחירה. זה אפילו מאתגר עוד יותר כשאת בת 30, קצת לפני או אחרי. מצד אחד, העור שלך כבר לא נופל תחת קטגוריית ה"עור צעיר". מצד שני, את עדיין לא ממש זקוקה לאנטי אייג'ינג ואם צצו סימנים ראשונים של קמטים, קרוב לוודאי שהם בקושי נראים.

כשזה נוגע לבנות ה-30, תעשיית הקוסמטיקה נוטה לפספס מעט את הגיל הזה, שדווקא נמצא בדיוק בשלב הביניים הקריטי שלקראת הזדקנות העור ורוב המותגים אינם מייצרים קרמים וסרומים ייעודים לגיל הספציפי הזה. למרבה המזל, בכל זאת ישנם כמה קרמים שגם אם אינם ממותגים כך, יהיו מושלמים לבת ה-30 שרוצה למנוע קמטים ראשוניים ולשמר את העור שלה, שלב אחד לפני האנטי אייג'ינג.

הנה רשימת הטופ 5 שלנו:

1. זול:  Essence Serumשל סבוקלם (101 שקל) – סרום טיפוח והרגעה המיועד לעור רגיל אבל מתאים לכל סוגי העור בזכות המרקם העדין והקליל שלו. מצוין למי שרק מתחילה להשתמש בסרום.

סרום של SeboCalm

2. בינוני: קרם לחות ליום מסדרת CARESS-VEGE-PRO AGE של "חלאבין מעבדות" (190 שקל). סדרת הדרמוקוסמטיקה החדשה של יצרנית הדאודורנטים וקרמי הגוף הוותיקה, עם קומפלקסים מיוחדים, נוגדי חמצון והזדקנות, המותאמים במיוחד לנשים בגיל הקריירה.

קרם לחות חלאבין

3. בינוני: סדרת YOUTH CODE LUMIERE של לוריאל פריז (209.99-219.99 שקל לפני מבצעים) – סרום וקרם לחות עשירים המיועדים לוויסות הפיגמנטציה בעור וטשטוש פגמים, לבנות 25 פלוס.

סרום וקרם לחות של לוריאל

4. יקר: DAYWEAR ADVANCED MULTI-PROTECTION ANTI-OXIDANT CRÈME של אסתי לאודר (353 שקל). קרם יום מסדרת ה-DayWear הקלאסית של אסתי לאודר, שמיועד למניעה והפחתה של סימני הזדקנות ראשונים. משולב בקומפלקס נוגד חמצון שהומצא בין כתלי אסתי לאודר. כולל גם SPF15 ומתאים לכל סוגי העור.

קרם יום של אסתי לאודר

5. יקר: ELIXIR JEUNESSE של PAYOT  – סרום אנטי אייג'ינג החודר לעומק העור ומאט את תהליך ההזדקנות. אפשר למרוח ביום ובלילה (365 שקל).

סרום של Payot
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך